Filmowanie, Fotografia, fotobudka. id:24288

1000 zł
Bytom, śląskie
(0)
Dodaj opinię
575-384...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Widefilmowanie - usługa która cieszy się coraz większym zainteresowaniem przy zamawianiu usług fotograficznych a tak że jako indywidualna usługa. Obecnie mamy w zespole 4 kamerzystów oraz 3 montażystów, dzięki czemu oferujemy pełen zakres usług, m.in. Filmy z ślubów/wesel, filmy w czasie uroczystości komunii, chrztu, bierzmowania, roczku, urodzin, imprez integracyjnych, eventów, studniówek. Ponadto robimy filmy reklamowe oraz spoty.
Wykonujemy filmy 3,5,10,15 minutowe, godzinne, dwugodzinne oraz na życzenie klienta wszelkie inne.

Przykładowe filmy na stronie chwytajemocje

Tagi: Filmowanie ślubów, filmy ślubne, Kamerzysta na ślub, kamerzysta do ślubu, video filmowanie, Videofilmowanie, Wideo filmowanie ślubów, Wideofilmowanie ślubów, Kamerzysta ślubny Śląsk.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta nr 1
1000

Filmy slubne od 1500 zł
Studniówki od 1200 zł
Grupowe komunie, chrzty od 35 zł za płytę.
Inne, do uzgodnienia

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Jan Benedyktow

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Chwytaj emocje
Imię i nazwisko:Jan Benedyktow
Adres:Bytomul. Prywatna 27
41-935woj. śląskie
575-384...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 31-12-2016, liczba odwiedzin: 830
Telefon
575-384...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie