Zobacz zdjęcia (5)
ForMat Impreza, Ruda Śląska - zdjęcie 1
ForMat Impreza, Ruda Śląska - zdjęcie 2 ForMat Impreza, Ruda Śląska - zdjęcie 3 ForMat Impreza, Ruda Śląska - zdjęcie 4 ForMat Impreza, Ruda Śląska - zdjęcie 5
1 / 5

ForMat Impreza id:18556

Ruda Śląska, śląskie

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

W składzie:

  • wokalista
  • Liczba osób: 2

Zespół na wesele ForMat powstał w 2006 roku, a w jego skład wchodzą:

MATEUSZ - lat 28, wokalista i klawiszowiec. Pochodzi z Mikołowa. Od dzieciństwa interesuje się muzyką. Już w wieku 10 lat rozpoczął naukę gry na pianinie oraz akordeonie.

SEBASTIAN – lat 35, wokalista i gitarzysta, zamieszkały w Orzeszu. Na gitarze gra od 15-go roku życia, zaś karierę wokalną rozpoczął w wieku 18 lat. Muzyka to jego całe życie!!

Zajmujemy się obsługą rożnego rodzaju imprez:
-wesela
-urodziny
-imprezy firmowe
-imprezy rodzinne
-studniówki
-nawet rozwody;)

Posiadamy duże doświadczenie w branży imprezowo-muzycznej. Dbamy o renomę i markę naszego zespołu, starając się spełniać wszelkie oczekiwania klientów. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy oraz nagłaśniający.

W naszym repertuarze można znaleźć bogatą kolekcję piosenek polskich, jak i zagranicznych. Gramy wyłącznie na żywo, nie używając gotowych podkładów muzycznych (zakładka Demo). Pragniemy zauważyć, iż nasi klienci mają możliwość wyboru repertuaru. Wykonujemy również piosenki na życzenie i cały czas doskonalimy swój repertuar o nowe utwory.
Młoda Para, jak i goście weselni mogą bawić się z nami do białego rana, gdyż nie mamy żadnego limitu czasowego. Profesjonalnie i z humorem prowadzimy różnego rodzaju zabawy, konkursy oraz oczepiny. Na życzenie Pary Młodej do zespołu może dołączyć również zawodowy wodzirej Zbyszek, który współpracuje z nami od 2009 roku. Jego umiejętności można zobaczyć także na naszej stronie (zakładka VIDEO).

Naszym dodatkowym atutem jest punktualność i stuprocentowe zadowolenie KLIENTA. Obsługujemy Śląsk, okolice oraz całą Polskę.