Zobacz zdjęcia (5)
Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna, Szczecinek - zdjęcie 1
Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna, Szczecinek - zdjęcie 2 Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna, Szczecinek - zdjęcie 3 Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna, Szczecinek - zdjęcie 4 Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna, Szczecinek - zdjęcie 5
1 / 5

Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna id:20676

Szczecinek, zachodniopomorskie
(7)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Styl pracy jaki prezentuję podczas reportażu określa mnie jako bacznego obserwatora, nie reżysera. Dyskrecja sprawia, że to Wy jesteście w centrum wydarzeń, ja natomiast mogę zająć się planowaniem każdego kolejnego posunięcia analizując na chwilę przed jak wykorzystać zastane światło, miejsce oraz sytuację.
Stworzenie oferty podzielonej na 3 zróżnicowane i zarazem klarowne warianty sprawi, że od tej pory dokonanie wyboru nie będzie wiązało się już ze studiowaniem ton materiałów. Możliwość modyfikowania pakietów, ulepszania o usługi i produkty znajdujące się na stronie internetowej w "sklepiku" daje szanse stworzyć Waszą wymarzoną pamiątkę z tego najważniejszego dnia…

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2017

Opinie (7)

Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna id:20676
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Szczecinek
Data dodania: 17-02-2018

Sławek to najlepszy fotograf jakiego można sobie wymarzyć! Współpraca z nim zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji przyniosła nam samą przyjemność, bez stresu i pośpiechu, ponieważ jest przesympatycznym człowiekiem z ogromnym talentem i ciekawymi pomysłami. Przy nim od samego początku można było czuć się w pełni naturalnie, być po prostu sobą. Wykonuje swoją pracę pełnym zaangażowaniem i sercem co owocuje cudownym zdjęciami, które można oglądać bez końca...wszystkie bez wyjątku są piękne! Uchwycił każda ważna dla nas chwilę! Profesjonalizm i wyczucie momentu to wizytówka Sławka. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję spotkać się na kolejnej sesji :-)
Bardzo, bardzo dziękujemy za dostarczenie nam tylu radości.
Gorąco wszystkim polecamy!
Asia& Przemek

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Szczecinek
Data dodania: 24-06-2017

Pełna profeska

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2016
Szczecinek
Data dodania: 01-03-2017

Profesjonalny, rzetelny i kreatywny. Zdjęcia magiczne. Jestem bardzo zadowolona, na pewno skorzystam jeszcze niejednokrotnie z fotograficznego talentu Sławka. Serdecznie polecam ludzie, nie ma mowy o rozczarowaniu ;)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2016
Czarne
Data dodania: 28-02-2017

Szukając fotografa na nasz ślub pytaliśmy wiele osób do kogo się udać każdy nam polecał Sławka. Jesteśmy zachwyceni pełnym profesjonalizmem jego pracy. Potrafił nas ukierunkować w jaki sposób mamy pozować, gdzie patrzeć, w którą stronę skręcić głowę, a uważam że to bardzo ważne. Końcowy efekt był świetny. Zdjęcia wyjątkowe, album piękny. Jest się czym chwalić przed znajomymi. Każdy kto je ogląda jest zachwycony. W dniu ślubu w prezencie dostaliśmy dla synka sesję fotograficzną u innego fotografa. Teraz mając porównanie widzę różnicę w pełnym profesjonalizmie Sławka. Tamtych zdjęć nawet nie można porównać bo szału nie robią, również zachowanie fotografa pozostawiało dużo do życzenia, nie potrafił on nas w żaden sposób nakierować. Więc jeśli ktoś z moich znajomych będzie szukał fotografa zawsze polecę mu Sławka bo wiem że z jego pracy każdy będzie zadowolony.

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2016
Szczecinek
Data dodania: 27-02-2017

Rok temu szukając fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Wtedy już dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy:
Tylko Sławek Kłuciejasz
Dziękujemy!!!
Emilia i Emil

P
Paulina Proć
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2016
Szczecinek/ Luboradza
Data dodania: 27-02-2017

Ten szczególny dzień, uwiecznił w sposób magiczny człowiek, który doskonale potrafi wychwycić momenty radości i wzruszenia zachowując przy tym żywe emocje. Fotografie w pełni profesjonalne, z dużą pomysłowością i spontanicznością. Z uśmiechem na twarzy, możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania :) Zdjęcia z ceremonii jak i z pleneru zdobyły uznanie wśród rodziny i przyjaciół. Przesympatyczny człowiek z którym współpraca to sama przyjemność. Bardzo dziękujemy Sławek i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! :) Sztos <3

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2016
Bobolice
Data dodania: 27-02-2017

Rewelacyjny fotograf i wspaniały człowiek z głową pełną pomysłów. Współpraca to czysta przyjemność i 100% profesjonalizmu. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, a sesja plenerowa przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje z całego serca dziękujemy! Otrzymaliśmy wspaniałą pamiątkę na całe życie :)

Kontakt

Adres: Szczecinek, , 78-400, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 3619

Popularne miasta w okolicy