Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna id:20676

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
506-692...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (7)
Szczecinek, zachodniopomorskie
Data dodania: 27-04-2016
Liczba odwiedzin: 1283

Oferta Fotograf ślubny Szczecinek

Styl pracy jaki prezentuję podczas reportażu określa mnie jako bacznego obserwatora, nie reżysera. Dyskrecja sprawia, że to Wy jesteście w centrum wydarzeń, ja natomiast mogę zająć się planowaniem każdego kolejnego posunięcia analizując na chwilę przed jak wykorzystać zastane światło, miejsce oraz sytuację.
Stworzenie oferty podzielonej na 3 zróżnicowane i zarazem klarowne warianty sprawi, że od tej pory dokonanie wyboru nie będzie wiązało się już ze studiowaniem ton materiałów. Możliwość modyfikowania pakietów, ulepszania o usługi i produkty znajdujące się na stronie internetowej w "sklepiku" daje szanse stworzyć Waszą wymarzoną pamiątkę z tego najważniejszego dnia…

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie o Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna id:20676
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 17-02-2018
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Szczecinek
Sławek to najlepszy fotograf jakiego można sobie wymarzyć! Współpraca z nim zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji przyniosła nam samą przyjemność, bez stresu i pośpiechu, ponieważ jest przesympatycznym człowiekiem z ogromnym talentem i ciekawymi pomysłami. Przy nim od samego początku można było czuć się w pełni naturalnie, być po prostu sobą. Wykonuje swoją pracę pełnym zaangażowaniem i sercem co owocuje cudownym zdjęciami, które można oglądać bez końca...wszystkie bez wyjątku są piękne! Uchwycił każda ważna dla nas chwilę! Profesjonalizm i wyczucie momentu to wizytówka Sławka. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję spotkać się na kolejnej sesji :-)
Bardzo, bardzo dziękujemy za dostarczenie nam tylu radości.
Gorąco wszystkim polecamy!
Asia& Przemek
Asia
Asia
(5)
Dodano: 24-06-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Szczecinek
Pełna profeska
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 01-03-2017
Data imprezy: 11-06-2016
Miejscowość: Szczecinek
Profesjonalny, rzetelny i kreatywny. Zdjęcia magiczne. Jestem bardzo zadowolona, na pewno skorzystam jeszcze niejednokrotnie z fotograficznego talentu Sławka. Serdecznie polecam ludzie, nie ma mowy o rozczarowaniu ;)
Justyna
Justyna
(5)
Dodano: 28-02-2017
Data imprezy: 23-07-2016
Miejscowość: Czarne
Szukając fotografa na nasz ślub pytaliśmy wiele osób do kogo się udać każdy nam polecał Sławka. Jesteśmy zachwyceni pełnym profesjonalizmem jego pracy. Potrafił nas ukierunkować w jaki sposób mamy pozować, gdzie patrzeć, w którą stronę skręcić głowę, a uważam że to bardzo ważne. Końcowy efekt był świetny. Zdjęcia wyjątkowe, album piękny. Jest się czym chwalić przed znajomymi. Każdy kto je ogląda jest zachwycony. W dniu ślubu w prezencie dostaliśmy dla synka sesję fotograficzną u innego fotografa. Teraz mając porównanie widzę różnicę w pełnym profesjonalizmie Sławka. Tamtych zdjęć nawet nie można porównać bo szału nie robią, również zachowanie fotografa pozostawiało dużo do życzenia, nie potrafił on nas w żaden sposób nakierować. Więc jeśli ktoś z moich znajomych będzie szukał fotografa zawsze polecę mu Sławka bo wiem że z jego pracy każdy będzie zadowolony.
Emilia
Emilia
(5)
Dodano: 27-02-2017
Data imprezy: 06-08-2016
Miejscowość: Szczecinek
Rok temu szukając fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Wtedy już dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy:
Tylko Sławek Kłuciejasz
Dziękujemy!!!
Emilia i Emil
Paulina Proć
Paulina Proć
(5)
Dodano: 27-02-2017
Data imprezy: 30-07-2016
Miejscowość: Szczecinek/ Luboradza
Ten szczególny dzień, uwiecznił w sposób magiczny człowiek, który doskonale potrafi wychwycić momenty radości i wzruszenia zachowując przy tym żywe emocje. Fotografie w pełni profesjonalne, z dużą pomysłowością i spontanicznością. Z uśmiechem na twarzy, możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania :) Zdjęcia z ceremonii jak i z pleneru zdobyły uznanie wśród rodziny i przyjaciół. Przesympatyczny człowiek z którym współpraca to sama przyjemność. Bardzo dziękujemy Sławek i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy! :) Sztos <3
Emilia
Emilia
(5)
Dodano: 27-02-2017
Data imprezy: 08-10-2016
Miejscowość: Bobolice
Rewelacyjny fotograf i wspaniały człowiek z głową pełną pomysłów. Współpraca to czysta przyjemność i 100% profesjonalizmu. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, a sesja plenerowa przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje z całego serca dziękujemy! Otrzymaliśmy wspaniałą pamiątkę na całe życie :)

Dane kontaktowe

Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz - Fotografia Ślubna
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecinek
Kod:78-400

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.