Zdjęcia | Oferta

FOTOGRAFIA Marzenamroz id:21941

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 05-07-2016
Liczba odwiedzin: 236

Oferta

Sesja podstawowa 1590 zł;

W tym szczególnym dla Państwa dniu jestem z wami od samego początku. Fotoreportaż obejmuje przygotowania Pani i Pana młodego, błogosławieństwo, kościół, plener (w tym samym lub innym dniu nie ograniczony czasowo), zabawa do późnych godzin wieczornych, zdjęcia grupowe. W tej ofercie otrzymujecie 1x Album tradycyjny lub foto-książkę 30 x 30 cm, wszystkie zdjęcia i prezentacja na 2 x DVD.

Sesja profesjonalna 2500 zł:

W tym szczególnym dla Państwa dniu jestem z wami od samego początku. Fotoreportaż obejmuje przygotowania Pani i Pana młodego, błogosławieństwo, kościół, plener (w tym samym lub innym dniu ), zabawa do późnych godzin wieczornych, zdjęcia grupowe. ok 120 szt odbitek w dużym albumie + 2 albumy dla rodziców tradycyjnym albumie lub foto-książek: 1 Album 30 x 23 cm i 2x 20 x 15 cm Wszystkie zdjęcia wykonane w tym dniu przekazuje wam na PenDrive i DVD z prezentacją w FULL HD w okładkach personalizowanych.

Sesja MINI 600 zł:

bez limitu czasowego wyjazd w kilka miejsc plenerowych. 30 szt starannie wyselekcjonowanych odbitek w skórzanym albumie tradycyjnym lub foto-książce.

Skontaktuj się by ustalić termin

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Dane kontaktowe

FOTOGRAFIA Marzenamroz
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-871

Nowe ogłoszenia