Zobacz zdjęcia (45)
DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 1
DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 1 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 2 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 3 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 4 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 5 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 6 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 7
DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film, Nowe - zdjęcie 8
1 / 45

DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film id:30879

od 1800 do 4400 zł / wesele
Nowe, kujawsko-pomorskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-445...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Staramy się uchwycić najważniejsze chwile wydarzenia, a do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej pary ślubnej – po latach pozostaną wyłącznie dobre wspomnienia oraz fotografie i filmy ślubne. Sprawiamy by do tych wspomnień powracać z prawdziwą przyjemnością.

DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film - film 1 DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DreamStudio - Tomasz Szczepański

Pakiet Ślubny Foto Film

od 1800 do 4400zł/ wesele

Reportaż z Dnia Ślubu + Plener – Fotografia

Fotografie z magicznego dnia ślubu mówią wiele – pokazują emocje, uczucia, chwile uniesienia i przeżycia.
Staram się je uchwycić i sprawić aby ukazały to, co ważne. Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej pary ślubnej – po latach pozostaną wyłącznie dobre wspomnienia oraz fotografie ślubne wlepione w album.
Sprawiam by do własnych zdjęć powracać z prawdziwą przyjemnością.

Dzień ślubu realizujemy w oparciu o następujące wydarzenia :

• Przygotowania Pary Młodej ( makijaż, fryzjer, garderoba )
• Błogosławieństwo od Rodziców
• Ceremonia ślubu w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
• Nagranie z zabawy weselnej
• Tort
• Oczepiny
• Podziękowania dla Rodziców od Pary Młodej
• Sesja ślubna w plenerze ( w dodatkowym dniu, 3 godziny )

Para Młodych otrzymuje :

- Komplet zdjęć obrobionych w programie graficznym, z niewielkim retuszem postaci, minimum 400 sztuk nagrane na ozdobnym Pendrivie ( jeżeli uroczystość zaplanowana jest na około 100 osób )
- Fotokast (prezentacja multimedialna) z wybranymi 50-60 zdjęciami ze wszystkich zrobionych, muzyką zasugerowaną przez Parę, ok. 3 min długości, nagrane na ozdobnym Pendrivie
- Wydrukowaną mini foto książkę z wybranymi zdjęciami „Pary Młodej” ( 20 stron )

Dodatkowo proponujemy przygotowanie odbitek, albumów, foto książki cena uzależniona od formatu i ilości. Pakiet może zostać dopasowany pod indywidualne potrzeby Pary

Sesja ślubna w plenerze

Sesja w plenerze może być wykonana w innym dniu niż sam ślub i wesele. Pozwala to Wam odpowiednio wybrać czas i miejsce (maksymalnie 3 miejsca). Czas sesji związany jest głównie z czasem dojazdu do tych miejsc i Waszych sił oraz chęci :-) (taka sesja trwa zwykle około 3h).
Zawsze chętnie służę radą i doświadczeniem w doborze odpowiedniego miejsca. Posiadam kilka sprawdzonych i ulubionych miejsc, jednak chętnie poznam Wasze miejsca.

Reportaż z Dnia Ślubu - Filmowanie

Dzień ślubu realizujemy w oparciu o następujące wydarzenia:

• Przygotowania Pary Młodej ( makijaż, fryzjer, garderoba )
• Błogosławieństwo od Rodziców
• Ceremonia ślubu w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
• Nagranie z zabawy weselnej
• Tort
• Oczepiny
• Podziękowania dla Rodziców od Pary Młodej

Ujęcia z lotu ptaka
Oczywiście ujęcia z drona stały się już standardem filmu ślubnego. Mamy taką usługę w swojej ofercie, i jest wliczona w cenę.

Po realizacji oferty otrzymujecie:
• Pełny film: (około 45 -75 minutowe nagranie)
• Klipu ślubny ( 3-5 min )

Nagrane na ozdobnym Pendrivie

W swojej pracy wykorzystujemy sprzęt markowych firm ( Lustrzanki Canon, kamery Panasonic ) i najwyższej dostępnej jakości na rynku .
Staramy się uchwycić najważniejsze chwile wydarzenia, a do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
Dbamy o to aby realizacje były niepowtarzalne i stanowiły cenną pamiątkę do której Państwo z chęcią sięgnięcie niejeden raz.
Nieustannie uczymy się, poszukując własnego, niepowtarzalnego stylu.
Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i zachęcam do zapoznania się z materiałem zdjęciowym i filmowym umieszczonym na naszych stronach.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy cały dzień czyli od przygotowań do oczepin włącznie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Film + Fotografia, wielokamerowość, DSLR, Dron. Całodzienny reportaż czyli od przygotowań do oczepin.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Filmujemy kamerami i aparatami Panasonic, fotografujemy aparatami Canon, korzystamy również z rejestratorów Zoom, Tascam, a ujęcia z powietrza realizujemy za pomocą dronów DJI oraz Yuneec

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy przekazujemy na ozdobnym Pendrivie oraz udostępniamy w internetowej galerii.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe filmy przekazujemy na ozdobnym Pendrivie oraz udostępniamy w internetowej galerii.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście - Tak - bez tego nie jest możliwa legalna obsługa ujęć z powietrza za pomocą drona.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019

Opinie DreamStudio - Tomasz Szczepański (12)

Dodaj opinię
DreamStudio - Tomasz Szczepański - Fotografia i Film id:30879
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 12 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2021
Drobin
Data dodania: 21-12-2021

Zaangażowanie Pana Tomasza jest widoczne na naszych idealnych zdjęciach ze ślubu i z pleneru. Fotograf który wkłada całe swoje serce, aby jego prace były najlepsze. Zarówno reportaż z dnia ślubu jak i sesja plenerowa przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcia i film dostaliśmy na prawdę szybko i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego.
Bardzo serdecznie polecamy Pana Tomasza ;)

K
Karol i Madzia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Wąbrzeźno
Data dodania: 29-01-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Tomaszem. Ilość i jakość zdjęć była dla nas miłym zaskoczeniem. Otwartość na pomysły, cierpliwość i ciągły uśmiech na twarzy sprawił że czuliśmy się bardzo dobrze na ślubie weselu jak i sesji ślubnej. Film z Wesela bardzo dobrze zmontowany, gdzie trzeba dynamiczny gdzie trzeba spokojny, dodatkowo ujęcia z drona. Opinia gości również była na tyle pozytywna że z p. Tomaszem spotkamy się na weselu u kuzynki. Firma przesłania zdjęć i video bardzo nowoczesna dla nas to duży plus, dodatkowo fotoalbum na pamiątkę. Do zobaczenia przy kolejnych uroczystościach!

A
Aurelia i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Nowe
Data dodania: 08-10-2020

Jestesmy bardzo zadowoleni z jakosci uslug. Dziekujemy, zdjecia sa przepiekne, chetnie do nich wracamy. Polecamy wszystkim.

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Rypin
Data dodania: 28-11-2019

Jesteśmy z mężem megaaaa zadowoleni ze współpracy z Panem Tomaszem. Kontakt rewelacja, prezentacja, film, klip, książka no po prostu bomba. Jesteśmy mile zaskoczeni, że tak super to wyszło. Polecamy serdecznie.

Tomasz
12-01-2020

Dziękujemy :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Szczecin
Data dodania: 30-09-2019

Fotograf na najwyższym poziomie! Współpraca z Panem Tomaszem to czysta przyjemność. Zarówno komunikacja jak i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Goście zachwyceni efektem pracy całego DreamStudio, podobnie jak my- para młoda. Polecam i nie wyobrażam sobie, że mogli byśmy mieć innego fotografa i kamerzystę!

Tomasz
12-01-2020

Dziękujemy :)

P
Patrycja i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Nowe
Data dodania: 24-05-2019

Szukając fotografa chcesz by ten którego wybierzesz spełnił wszystkie Twoje oczekiwania... rodzi się z tym wiele obaw o jakość zdjec, o to jak zostaną ujęte te najważniejsze momenty w Twoim życiu, czy będzie dokładnie tak jak ty sobie to wyobrazisz... jeżeli masz takie obawy to przy tej ekipie nie ma powodu by je mieć !! Jeżeli chodzi o współpracę ? Rewelacja! To co było dla nas ważne oraz nasze wizje dotyczace zdj wszystko było wzięte pod uwagę i oczywiście spełnione! A jeżeli chodzi o film, klip oraz sesje ? Przerosły nawet nasze oczekiwania. Oglądając to wszytko z wrażenia zaniemowilismy! Naprawdę wszystko robione jest z ogromna pasja fotografa co widać w jego pracach! A my mamy przepiękna pamiątkę na całe nasze życie! Szczerze polecamy!!

Tomasz
12-01-2020

Dziękujemy :)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Brodnica
Data dodania: 15-01-2019

Współpracę z Panem Tomaszem nawiązaliśmy przez internet, ryzykownie, ale to była dobra decyzja. Ekipa bardzo przyjemna i pomocna, zdjęcia były robione zgodnie z naszymi wytycznymi, a ich jakość jest bardzo dobra. Polecamy do współpracy, zwłaszcza jeśli tak jak my szukacie kogoś pewnego na ostatnią chwilę

Tomasz
12-01-2020

Dziękujemy :)

J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2018
Gdańsk
Data dodania: 02-10-2018

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy:DreamStudio Tomasz Szczepański

Tomasz
12-01-2020

Dziękujemy :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt DreamStudio - Tomasz Szczepański

Nazwa firmy: DreamStudio - Tomasz Szczepański
Imię i nazwisko: Tomasz Szczepański
Adres: Nowe, ul. Tczewska 36A, 86-170, woj. kujawsko-pomorskie
696-445...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4029
Zadzwoń
696-445...
Napisz

Popularne miasta w okolicy