Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna - Slubne Kadry, Gorzów - zdjęcie 1
Fotografia ślubna - Slubne Kadry, Gorzów - zdjęcie 2 Fotografia ślubna - Slubne Kadry, Gorzów - zdjęcie 3 Fotografia ślubna - Slubne Kadry, Gorzów - zdjęcie 4 Fotografia ślubna - Slubne Kadry, Gorzów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna - Slubne Kadry id:30572

Gorzów, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Witamy serdecznie,

Jeżeli trafiliście na nasz profil to znaczy, że marzycie o tym, aby zdjęcia z Najważniejszego Dnia waszego życia były ukazane z artystyczną subtelnością, oraz w taki sposób, żeby zarówno bawiły, wzruszały jak i zmuszały każdego do głębokiej i sentymentalnej refleksji.
Poprzez profesjonalną fotografię będziemy uwieczniać każdy Wasz uśmiech, łzy wzruszenia i radości, splecione w głębokim uścisku dłonie, spojrzenia, oraz to co najważniejsze, piękno Waszej miłość.
Zatrzymamy dla Was te chwile, do których będziecie chcieli nieustannie wracać nie tylko Wy, ale i wasi najbliżsi.
Gwarantujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby stworzyć dla was zdjęcia, które będziecie oglądali ze łzami wzruszenia i radości, oraz niezwykle obszerny reportaż ze ślubu i wesela, który na pewno ucieszy każdego.
Jako nieliczni ….. oferujemy wam więcej - w bardzo atrakcyjnej cenie!!!
Otóż dwoje fotografów na ceremonii ślubnej daje większe możliwości, większą ilość zdjęć, oraz pewność, że każdy moment z tego dnia zostanie zatrzymany przez w kadrze aparatu, m.in. dlatego, że możemy być „w dwóch miejscach jednocześnie”. Co więcej retusz zdjęć przebiega sprawniej, dzięki czemu zdjęcia otrzymają Państwo szybciej.
Na co dzień jesteśmy parą, wobec tego - nie tylko w życiu prywatnym, lecz także w życiu zawodowym rozumiemy się bez słów. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest nam uchwycić emocje, uczucia, a także ten niesamowity błysk miłości w oczach zakochanej pary... jednym słowem wszystko co jest najważniejsze dla was tego dnia.
Poprzez profesjonalizm, którym się kierujemy w swojej pracy dbamy o każdy szczegół ukazując niezwykle twórczy efekt finalny pełen zaangażowania i zadowolenia i satysfakcji.

liczba odwiedzin: 1187

Popularne miasta w okolicy