Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna - Tomasz Goliński, Poznań - zdjęcie 1
Fotografia ślubna - Tomasz Goliński, Poznań - zdjęcie 2 Fotografia ślubna - Tomasz Goliński, Poznań - zdjęcie 3 Fotografia ślubna - Tomasz Goliński, Poznań - zdjęcie 4 Fotografia ślubna - Tomasz Goliński, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna - Tomasz Goliński id:14095

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Chciałbym zaproponować Państwu ofertę, która w dużej mierze zależeć będzie od Was samych. Taką, która Wam najbardziej odpowiada, abyście czuli się w tym wyjątkowym dniu jak najbardziej komfortowo!

Jeśli tylko zechcecie z przyjemnością będę towarzyszył Wam podczas przygotowań, ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej starając się przede wszystkim dyskretnie uwiecznić w kadrze te wszystkie wyjątkowe emocje, których tego dnia z pewnością nie zabraknie.

Sesję plenerową możemy zrealizować zarówno w dniu ślubu, jak i w terminie późniejszym korzystając w ten sposób z większej ilości czasu, aby bez pośpiechu oddać się przyjemności fotografowania jak i bycia fotografowanym.

Efekt mojej końcowej pracy będą mogli Państwo zobaczyć na poddanych cyfrowej obróbce fotografiach nagranych na płycie DVD. Osobiście jednak będę Państwa namawiał do wykonania w dowolnie wybranym przez siebie formacie odbitek na papierze fotograficznym bądź zaprojektowania wysokiej jakości fotoalbumu, do którego będziecie niejednokrotnie wracać z przyjemnością. Wspólnie wybierzemy to, co będzie Państwu najbardziej odpowiadać.
Jeśli odpowiada Państwu moja oferta i zechcą Państwo obdarzyć mnie zaufaniem proszę o wypełnienie formularza kontaktowego.

Działam zarówno na terenie Poznania i wielkopolski jak i całego kraju.

liczba odwiedzin: 1938

Popularne miasta w okolicy