Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FTB DJ's Zapraszamy;) id:14258

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Siedlce, mazowieckie
Data dodania: 28-02-2015
Liczba odwiedzin: 484

Oferta

Wesele to niepowtarzalna okazja do świętowania oraz do wspaniałej imprezy na której nikt i nic nie może zakłócić szczęścia i euforii „świeżo upieczonego” małżeństwa oraz najbliższych. Takie chwile to nie czas na przemyślenia na temat tego czy osoba która odpowiada za obsługę muzyczną podoła zadaniu i będzie potrafiła stworzyć wspaniały klimat dla rozbawionych gości .
To co oferuję to świeże i nowoczesne spojrzenie na oprawę muzyczną wesela z zachowaniem wszystkich tradycji związanych z tym jakże wyjątkowym przyjęciem którego to Wy jesteście głównymi bohaterami.
„W pracy rób to co kochasz a tak naprawdę nigdy nie będziesz pracował…” To moje motto i tak też podchodzę do swojej pracy.
Moje usługi dostępne są na terenie całej Polski, własny transport jak również niezawodny i profesjonalny sprzęt pozwalają mi na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdym miejscu.
Każda młoda para będąca moim klientem może liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm z mojej strony. Moje wieloletnie doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.
Proponuję kilka pakietów usług ściśle dopasowanych do Państwa indywidualnych wymagań, jestem otwarty na nietypowe zlecenia i zawsze służę pomocą przy ich realizacji.
Zadowoleni klienci są dla mnie najlepszą reklamą.
Państwo również chcą dołączyć do grona moich zadowolonych klientów?

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

FTB DJ's Zapraszamy;)
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Siedlce
Kod:08-110

Godziny pracy

Pn:08:00 - 20:00
Wt:08:00 - 20:00
Śr:08:00 - 20:00
Cz:08:00 - 20:00
Pt:08:00 - 20:00
Sb:08:00 - 20:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia