Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FTB DJ's Zapraszamy;) id:14258

Kontakt

Napisz wiadomość
Siedlce, mazowieckie
Data dodania: 28-02-2015
Liczba odwiedzin: 438

Oferta

Wesele to niepowtarzalna okazja do świętowania oraz do wspaniałej imprezy na której nikt i nic nie może zakłócić szczęścia i euforii „świeżo upieczonego” małżeństwa oraz najbliższych. Takie chwile to nie czas na przemyślenia na temat tego czy osoba która odpowiada za obsługę muzyczną podoła zadaniu i będzie potrafiła stworzyć wspaniały klimat dla rozbawionych gości .
To co oferuję to świeże i nowoczesne spojrzenie na oprawę muzyczną wesela z zachowaniem wszystkich tradycji związanych z tym jakże wyjątkowym przyjęciem którego to Wy jesteście głównymi bohaterami.
„W pracy rób to co kochasz a tak naprawdę nigdy nie będziesz pracował…” To moje motto i tak też podchodzę do swojej pracy.
Moje usługi dostępne są na terenie całej Polski, własny transport jak również niezawodny i profesjonalny sprzęt pozwalają mi na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdym miejscu.
Każda młoda para będąca moim klientem może liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm z mojej strony. Moje wieloletnie doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.
Proponuję kilka pakietów usług ściśle dopasowanych do Państwa indywidualnych wymagań, jestem otwarty na nietypowe zlecenia i zawsze służę pomocą przy ich realizacji.
Zadowoleni klienci są dla mnie najlepszą reklamą.
Państwo również chcą dołączyć do grona moich zadowolonych klientów?

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

FTB DJ's Zapraszamy;)
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Siedlce
Kod:08-110

Godziny pracy

Pn:08:00 - 20:00
Wt:08:00 - 20:00
Śr:08:00 - 20:00
Cz:08:00 - 20:00
Pt:08:00 - 20:00
Sb:08:00 - 20:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia