Zobacz zdjęcia (1)
FTB DJ's Zapraszamy;), Siedlce - zdjęcie 1
1 / 1

FTB DJ's Zapraszamy;) id:14258

Siedlce, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • skrzypce

Wesele to niepowtarzalna okazja do świętowania oraz do wspaniałej imprezy na której nikt i nic nie może zakłócić szczęścia i euforii „świeżo upieczonego” małżeństwa oraz najbliższych. Takie chwile to nie czas na przemyślenia na temat tego czy osoba która odpowiada za obsługę muzyczną podoła zadaniu i będzie potrafiła stworzyć wspaniały klimat dla rozbawionych gości .
To co oferuję to świeże i nowoczesne spojrzenie na oprawę muzyczną wesela z zachowaniem wszystkich tradycji związanych z tym jakże wyjątkowym przyjęciem którego to Wy jesteście głównymi bohaterami.
„W pracy rób to co kochasz a tak naprawdę nigdy nie będziesz pracował…” To moje motto i tak też podchodzę do swojej pracy.
Moje usługi dostępne są na terenie całej Polski, własny transport jak również niezawodny i profesjonalny sprzęt pozwalają mi na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdym miejscu.
Każda młoda para będąca moim klientem może liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm z mojej strony. Moje wieloletnie doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.
Proponuję kilka pakietów usług ściśle dopasowanych do Państwa indywidualnych wymagań, jestem otwarty na nietypowe zlecenia i zawsze służę pomocą przy ich realizacji.
Zadowoleni klienci są dla mnie najlepszą reklamą.
Państwo również chcą dołączyć do grona moich zadowolonych klientów?

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Siedlce, , 08-110, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1399

Popularne miasta w okolicy