Zobacz zdjęcia (3)
Goevents wedding & more, Warszawa - zdjęcie 1
Goevents wedding & more, Warszawa - zdjęcie 2 Goevents wedding & more, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Goevents wedding & more id:39764

Warszawa, mazowieckie

O nas

Kiedy już się spotkamy, będziesz chciała wiedzieć co mogę zaproponować. Po wysłuchaniu Twoich planów, koncepcji i wątpliwości skroję dla Ciebie na miarę ofertę moich usług. Nadam wyobrażeniom realne kształty. Możesz przyjść do mnie w każdym momencie, kiedy do ślubu zostały zarówno 3 miesiące jak i rok czy dłużej.

Ślubami interesuję się od zawsze. I od zawsze przeczuwałam, że kiedyś nadejdzie taki dzień, w którym pasję zamienię w zawód. Konsultant Ślubny to wymagająca, czasem ciężka i pełna niespodziewanych wydarzeń praca. Mimo to jest wdzięczna, przyjemna i wiąże się z poznawaniem wspaniałych ludzi. Kiedy po realizacji, Para Młoda przychodzi do mnie i ze łzami w oczach dziękuje za całą pomoc – nie potrzeba nic więcej!

Nie tylko śluby nie mają przede mną tajemnic. Również eventy firmowe czy imprezy okolicznościowe zorganizuję według Twoich wskazówek, przy pomocy najlepszych podwykonawców i w każdym zakątku Polski.

Napisz do mnie, zadzwoń, spotkamy się na kawę. Porozmawiamy o Twoich marzeniach. Poznamy się!

Opinie (1)

Goevents wedding & more id:39764
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Warszawa
Data dodania: 07-01-2019

Polecam z całego serca! Gosia pomogła nam ze wszystkim, zaczynając od wyboru fotografa, po dekorację sali, a nawet pomoc w kontakcie z obsługą sali podczas wesela. Bez niej nie dalibyśmy rady, a na pewno nie bylibyśmy tak wyluzowani :))

liczba odwiedzin: 1031

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie