GoldenMusic - DJ & Wodzirej & WOKAL na WESELA id:17976

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 01-01-2016
Liczba odwiedzin: 307

Oferta

Jeżeli drodzy Państwo szukacie niepowtarzalnej oprawy muzycznej oraz wyśmienitej zabawy na weselu czy też imprezie firmowej zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

- wesele
- impreza firmowa
- studniówka
- urodziny
- sylwester
- bal karnawałowy

Do waszej dyspozycji jesteśmy we dwóch tzn. DJ + Wodzirej/Wokal męski który napewno was zachwyci!! Przyśpiewki, karaoke, mieszamy muzykę śpiewając ją na żywo przez naszego Wodzireja/wokaliste.
Wszystko bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie!

Wspólnie z Państwem ustalamy dokładny przebieg uroczystości, preferowane gatunki muzyczne, zabawy, konkursy, skecze, prezentacje multimedialne, oraz „nieprzyzwoita” dawka humoru zapewni, że na Waszej imprezie nikt nie będzie się nudził.

Nasz nienaganny wygląd, dykcja oraz umiejętność porozumiewania się z gośćmi daje zarówno nam, jak i naszym klientom ogromną satysfakcję z udanej zabawy.

Profesjonalnie prowadzimy każdą imprezę z mikrofonem, od przywitania gości po przez toasty, podziękowania dla rodziców, oczepiny, konkursy i wszelkiego rodzaju nietuzinkowe zabawy, oraz Wasze dość nietypowe pomysły, które z chęcią zrealizujemy aby ten dzień był dla Państwa naprawdę wyjątkowy.

Gramy muzykę taneczną, różne style i gatunki - największe mega hity !!! Począwszy od lat 60, 70, 80, 90-tych po przez niezapomniane utwory disco, rock & roll'a, po najnowsze współczesne przeboje wszystko w oryginalnym cyfrowym brzmieniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, to Państwo macie decydujący głos co chcecie usłyszeć obowiązkowo, a czego kompletnie sobie nie życzycie.

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani, zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym będziemy mogli porozmawiać o wszystkim co Państwa interesuję, jesteśmy zawsze otwarci na różne ciekawe propozycje i wyzwania. Na spotkaniu chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania nie tylko od strony muzycznej, ale także w każdej innej kwestii dotyczącej organizacji imprezy.

Dostępne filmy z Sylwestra 2015/16
GoldenMusic

Jeszcze wolne terminy na 2016rok !!

Dane kontaktowe

GoldenMusic - DJ & Wodzirej & WOKAL na WESELA
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300

Nowe ogłoszenia