Zobacz zdjęcia (5)
Goldmare Jubiler, Wołomin - zdjęcie 1
Goldmare Jubiler, Wołomin - zdjęcie 2 Goldmare Jubiler, Wołomin - zdjęcie 3 Goldmare Jubiler, Wołomin - zdjęcie 4 Goldmare Jubiler, Wołomin - zdjęcie 5
1 / 5

Goldmare Jubiler id:51469

Wołomin, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas


Od 1906 roku - Tradycja , Jakość, Profesjonalizm - GOLDMAR prawdziwy Artysta wśród jubilerów.

Historia firmy Goldmar wyróżnia się wieloletnią tradycją, sięgającą 1906 roku. Pielęgnowana przez pokolenia, tworzona jest z miłością do biżuterii i profesjonalizmem. Cechuje nas najwyższa jakość produktów, modernizm i podążanie za najnowszymi trendami scalonymi z ogromnym doświadczeniem w rzemiośle jubilerskim. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji, aby nasze wyroby mogły stać się prawdziwym dziełem sztuki.

Jak na artystę przystoi, Goldmar stara się tworzyć produkty z pasją i pełnym zaangażowaniem, biorąc pod uwagę pragnienia i potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest doskonała jakość, dlatego do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały i kamienie szlachetne. Nasze wyroby są wyjątkowe i indywidualne, od ponad 100 lat towarzyszą Państwu w najpiękniejszych i najważniejszych momentach życia, poczynając od chrztu, poprzez komunie, zaręczyny i ślub, rocznice oraz jubileusze. Jesteśmy niesamowicie dumni, że przyczyniamy się do uświetniania i zapisywania w Państwa pamięci tak istotnych chwil. Na tym właśnie filarze opiera się kultura marki – Goldmar.

W naszym asortymencie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie, a dowodem uznania i respektowania naszej pracy są powracający, zadowoleni klienci.

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji, aby piękno było trwałe.Biżuteria jest Naszą pasją, pielęgnuj ją razem z Nami !

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wołomin, , 05-200, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2611

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie