Grzegorz Czajka - Fotografia

od 2400 do 7300 zł
Poznań, wielkopolskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
608-124...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Mam na imię Grzesiek i jestem fotografem :)
Najbardziej pasjonuje mnie praca z ludźmi, obserwacja i wyszukiwanie emocji, wydarzeń. Czyli wszelkie spotkania rodzinne jak ślub i wesele, chrzciny, jubileusze, urodzinki. Spotykam się z Wami również na sesjach indywidualnych, narzeczeńskich i wszelkiego typu zleceniach foto.

Fotografia ślubna - ta dziedzina fotografii to dla mnie umiejętność uchwycenia tego co w danym momencie ważne i warte wspomnienia za kilka lat. Tworzone zdjęcia mają być pamiątką i źródłem wspomnień, które wrócą w mgnieniu oka po obejrzeniu reportażu.

Chwile są ulotne i pamięć również, ja jestem po to, żeby je zatrzymać, tak żeby pozostały z Wami na zawsze. Pomaga mi w tym profesjonalny sprzęt marki Nikon i cały zastęp obiektywów. Mogę powiedzieć, że jestem przygotowany do fotografowania w każdych warunkach.

Mieszkam w Poznaniu i fotografuję głównie w Wielkopolsce, ale lubię podróżować, chętnie pojadę tam gdzie planujecie swoją uroczystość :)

Pakiet

od 2400 do 7300zł/ całość

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z mojej oferty, gdyż lubię to, co robię i robię to dobrze. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, to teraz kwestia poznania się, żebyście wiedzieli kto będzie tworzyć Wasze wspomnienia. Najlepiej o mnie mówią zadowoleni klienci, czyli Pary Młode, których opinie możecie znaleźć tu na portalu, albo na google wpisując moje dane w przeglądarkę :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżniam się tym, że prowadzę swoją firmę tak, żebym sam chciał siebie wybrać na fotografa na swoje wesele. Z czystym sumieniem siebie polecam :) Dodatkowo ważne dla mnie są relacje. Czym lepiej się poznamy, czym lepiej będziemy czuć się we własnym towarzystwie, tym zdjęcia będą bardziej naturalne. Dlatego już w pierwszym mailu z ofertą zapraszam na niezobowiązujące spotkanie albo rozmowę telefoniczną, gdzie będziemy mogli lepiej się poznać.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Na początku mojej drogi brałem udział w różnych konkursach fotograficznych i wystawach, niekiedy z dobrym skutkiem.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jestem z Wami ok 12 godzin, do końca oczepin, mniej więcej do godziny 1 w nocy. Jest to czas przybliżony, bo początek mojej pracy na przygotowaniach uzależniony jest od tego na którą godzinę jest ślub. Jeśli zaczynamy wcześnie, to jestem odpowiednio wcześniej na przygotowaniach, nawet jeśli przekracza to określoną ilość godzin. Ważne jest to, żeby dobrze uchwycić dzień na zdjęciach :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta to reportaż z Waszego dnia ślubu licząc od przygotowań do oczepin. Przygotowania to taka rozgrzewka, kiedy mamy chwilę, żeby jeszcze porozmawiać, poznać Waszych bliskich, ale przede wszystkim oswoić się Wam ze mną i z aparatem, podczas gdy ja fotografuję detale i szczegóły. Ślub, czyli powód naszego spotkania, a później życzenia, wesele, tańce, zdjęcia rodzinne - czyli reportaż ślubny mający na celu przypomnieć Wam ten dzień jeszcze raz ze szczegółami po latach wspólnej drogi razem.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się już w szkole podstawowej, gdzie aparat na klisze towarzyszył mi na wycieczkach szkolnych i w czasie wakacji. Na studiach zacząłem już bardziej wgłębiać się w temat fotografii, robić więcej zdjęć na różnego rodzaju wydarzeniach studenckich, zaczęły się również zlecenia komercyjne. I tak w 2009 roku przeszedłem na profesjonalizm, co oznacza, że fotografia stała się dla mnie głównym źródłem utrzymania.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Śluby, wesela i inne wydarzenia rodzinne fotografuje od 2009 roku. Do dziś pamiętam swój pierwszy ślub i słowa znajomych, którzy mi zaufali tego dnia - "Grzesiek, znamy Ciebie i Twoje zdjęcia, nie wyobrażamy sobie nikogo innego w tej roli". I tak się zaczęło ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Po pierwsze, dla mnie to nie jest praca. Fotografia to spotkanie z ludźmi, to przygoda, okazja do poznania ciekawych osób, zabawa i przede wszystkim obserwowanie zdarzeń, wyłapywanie emocji. Na każdym zleceniu, z tyły głowy wyobrażam sobie Was za 20 lat, siedzących przed wielkim ekranem i wspominających TEN dzień. Mówicie wtedy do mnie "to były najlepiej zainwestowane pieniądze", bo zainwestowane we wspomnienia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Mam dwa pełnoklatkowe aparaty, które są gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa. Oczywiście w plecaku mam także zestaw obiektywów i lamp na każdą okazję. W skrócie żadne warunki nie są w stanie mnie zaskoczyć :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiedni sprzęt to podstawa bezpieczeństwa i gotowości na nieprzewidziane sytuacje. Obiektywy do ciemnego, drewnianego kościoła, czy zestaw lamp błyskowych i statywów, żeby rozświetlić ciemną salę weselną. Zapas baterii, ładowarki oraz spora ilość kart pamięci - tak na wszelki wypadek.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję głównie sam, jednak w razie potrzeby współpracuję z fotografami i filmowcami, którzy mogą razem ze mną pracować nad przygotowaniem reportażu z Waszego ślubu. Dlatego zlecenie na dwóch fotografów nie jest problemem. Podobnie jeśli szukacie filmowca - znam i chętnie polecę :)

Jak ubieramy się na wesele?

Na ślubie staram się wtopić w tłum, być niewidoczny, być jak gość weselny z aparatem. Czyli marynarka, koszula, a jeśli trzeba to krawat albo mucha. Jeśli macie wymagania co do stroju, kolorystyki, jestem zawsze elastyczny i gotowy na sugestie :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia są dostępne w galerii internetowej chronionej hasłem. Dodatkowo otrzymujecie zdjęcia na pendrive'ie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Wiem jak bardzo chcecie, żeby zdjęcia były jak najszybciej. Dzięki temu, że zajmuję się tym profesjonalnie, czyli tylko tym, pierwsze zdjęcia możecie oglądać w dwa tygodnie po ślubie. Czas oczekiwania na pełen reportaż, staram się, żeby zamknął się w 30 dniach.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienie do fotografowania w kościele. Jednak zawsze przed mszą idę do księdza, przedstawiam mu się i zamieniam kilka zdań na temat tego, jak będzie wyglądała uroczystość.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każda część Waszego wielkiego dnia ma w sobie coś magicznego i wyjątkowego. Przygotowania to chwila żeby zamienić kilka słów, ślub to czas pełen wzruszeń i pięknych słów oraz gestów, a wesele to moc kreatywności dla fotografa ukazując bawiących się gości, toasty, życzenia i zabawy. Moc ruchu i emocji.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jestem otwarty na nowe miejsca i pomysły. Szczerze, to taki wyjazd jest mega przygodą fotograficzną, a pamiątka, która z niego powstaje, wyjątkowa i na całe życie :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Najczęściej Pary Młode wybierają zdjęcia w naturze, gdzieś w miejskich parkach, albo za miastem. Zawsze pytam Was o inspiracje i oczekiwania, oraz miejsca do których Wam blisko. Razem omawiamy i tworzymy ten dodatkowy dzień plenerowy, żeby było jak najwięcej Was tego dnia.

Jaki jest styl naszej pracy?

Najbardziej lubię być niewidoczny dla otoczenia i fotografować naturalne momenty, reakcje, relacje między ludźmi, czyli to, co się dzieje danego dnia - niepozowane, nieustawiane :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech, dobre nastawienie i DJ, który potrafi zachęcić gości do zabawy. Znam i współpracuję z takimi osobami, które są specjalistami od dobrej zabawy. Potrafią rozkręcić nawet najbardziej opornych gości :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Często mam przyjemność fotografować na międzynarodowych weselach. Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Oferta stanowi jedynie punkt wyjścia do ustalenia tego, czego potrzebujecie i zakłada możliwość modyfikacji tak, żebyście dostali to, czego potrzebujecie. Wasze zadowolenie jest moim sukcesem.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie jest przeszkodą. Mam zestaw lamp błyskowych którymi mogę doświetlić salę weselną oraz zestaw jasnych obiektywów, które świetnie sprawdzają się w kościołach ze słabym oświetleniem. Tak więc nie ma dla mnie przeszkód jeśli chodzi o temat oświetlenia.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat, zestaw baterii i kart. A przede wszystkim dobre humory.

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020
Grzegorz Czajka - Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Przeźmierowo
Data dodania: 25-08-2023

Polecam z czystym sumieniem tego Faceta! Profesjonalista w każdym calu! Dbałośc o każdy, nawet najmniejszy szczegół! Potrafi uchwycic okiem świetne ujęcia. Nie tylko te pozowane, ale również te z zaskoczenia. Czuliśmy się w jego towarzystwie komfortowo. Przesympatyczny gość! Zarówno my jak i Nasi goście byliśmy zachwyceni jego zdjęciami :)
Świetny kontakt przed, w trakcie i po weselu. Szybka realizacja zdjęc. Robiliśmy u niego też sesje narzeczenska i po ślubna i za każdym razem byliśmy tak samo zachwyceni zdjęciami. Na pewno jeszcze do niego wrócimy :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2023
Skoki
Data dodania: 06-08-2023

Chcielibyśmy bardzo polecić Grzesia jako fotografa ślubnego! Jest w pełni profesjonalny w tym co robi, otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia uwieczniające wszystkie najważniejsze momenty naszej ceremonii i wesela. Fotografie zarówno te pozowane, jak i „chwytające chwile” spełniły nasze wszelkie oczekiwania. Dodatkowo Grzesiek bardzo pomógł nam przy znalezieniu odpowiednich ujęć oraz w samej organizacji - nie musieliśmy się absolutnie niczym przejmować. To przemiła osoba z super podejściem i czuliśmy się bardzo komfortowo w jego towarzystwie! Bardzo dziękujemy i z czystym sercem polecamy!

Grzesiek
07-08-2023

Dzięki za miłe słowa :) To był wspaniały dzień, cieszę się, że mogłem być z Wami :)

M
Marysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-12-2022
Poznań
Data dodania: 13-02-2023

Zdecydowanie polecamy Grześka na fotografa ślubnego. Razem z mężem bardzo dobrze wspominamy sesję narzeczeńską, choć obydwoje raczej nie czujemy się komfortowo przed obiektywem 🙂. Jeśli chodzi o sam dzień ślubu, Grzesiek wyłapał na zdjęciach wszystkie detale, o które prosiliśmy, dodatkowo wiele wspaniałych zdjęć powstało dzięki jego inwencji 🙂. Przede wszystkim jednak jest to przemiła osoba, na pewno drugi raz wybralibyśmy tak samo 🙂

Grzesiek
07-08-2023

Super zimowy ślub, a Wy i Wasi goście rozgrzaliście parkiet jak w najlepsze lato :) Dzięki za współpracę i zaufanie

M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Suchary
Data dodania: 12-01-2023

Mieliśmy przyjemność współpracować z Grześkiem na trzech sesjach okołoślubnych, a wcześniej doświadczać jego pracy na ślubie znajomych - za każdym razem panowała ogromnie profesjonalna atmosfera, a jednocześnie Grzegorz umie ośmielić modeli przed kamerą, dorzucić własne sugestie, nadal będąc niezmiernie elastycznym i otwartym na nowe propozycje. W efekcie mamy mnóstwo przepięknych pamiątek, które w całości oddają atmosferę każdego wydarzenia i są po prostu w naszym stylu. Polecam najmocniej!

Grzesiek
07-08-2023

Dzięki za zaufanie i tyle pięknych zdjęć! Podróżowanie na sesje z Waszą trójką to sama przyjemność :)

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Sierosław
Data dodania: 25-10-2022

Dnia 27.08.22 miałem przyjemność współpracować na własnym ślubie z Grzegorzem i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że zdjęcia są 11/10. Dokładnie oddają to co chcieliśmy wraz z żoną uzyskać na zdjęciach i dzięki takim ujęciom mamy naprawdę niesamowite wspomnienia. Jeśli ktoś waha się jakiego fotografa wziąć na ślub to Grzegorz będzie dobrym wyborem.

Pozdrawiam serdecznie

Grzesiek
07-08-2023

Dzięki za miłe słowa. Wspaniale było Wam towarzyszyć tego dnia. A wspomnienia niech trwają na zdjęciach na długo długo :)

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Poznań
Data dodania: 11-08-2022

Bardzo polecam współpracę z Grzegorzem! Myliśmy wspólnie sesję narzeczeńską, w czasie ślubu i po ślubie. Pełen profesjonalizm szybki kontakt i przepiękne zdjęcia! Ma głowę pełna pomysłów ale też realizuje nasze wizje artystycznych zdjęć, naprawdę pierwsza klasa! Dziękujemy!! :)

Grzesiek
07-08-2023

Miło słyszeć, gdyż Wasze wesele było pełne energii i magii :) Wspólne sesje miejskie to super przygoda i wyzwanie, szczególnie gdy centrum naszego miasta rozkopane :P Ale pamiątka jest i wspomnienia zatrzymane na długo również :) Dzięki, że mogłem być z Wami :)

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Poznań
Data dodania: 31-07-2022

Profesjonalista w każdym calu, świetny człowiek, super fotograf! Był wszędzie tam, gdzie trzeba było być, uchwycał momenty warte zapamiętania, pojawiał się znikąd i pracował na pełnych obrotach od początku do końca! Na ogromne uznanie zasługuje fakt, że posiadał przy sobie trytytki, taśmę izolacyjną i zaoferował wsparcie w ratowaniu sukni ślubnej! 😂 Mini sesja plenerowa w trakcie wesela, w przepięknej golden hour nas zachwyciła i wprost nie możemy się doczekać, aby obejrzeć efekty jego pracy! Grzesiek, robisz to dobrze!

Grzesiek
07-08-2023

Dzięki za miłe słowa. Cieszę się, że zdjęcia się podobają, a jak trzeba to i w innych sprawach też chętnie pomogę :)

M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Strzelce Krajeńskie
Data dodania: 12-03-2022

Grześka jako fotografa można polecić bez najmniejszych wątpliwości! Zdjęcia (w naszym przypadku ślubne) są… zapierające dech w piersiach, absolutnie wspaniałe!!! Grzesiek, dziękujemy Tobie bardzo mocno – bo te zdjęcia to Twoja zasługa, to Ty wycisnąłeś z nas „maksa”, znalazłeś te wszystkie ujęcia, miałeś same dobre pomysły, uchwyciłeś chwilę i dlatego tak wyszliśmy tak super :) Na pewno wszystko to jest dla nas ogromną pamiątką – na całe życie. Każda z sesji, każdy kadr z wesela, ślubu… Dziękujemy! A wszystkim niezdecydowanym – polecamy :)

Grzesiek
07-08-2023

Dziękuję za współpracę i możliwość towarzyszenia Wam tego dnia. Wasze wielokulturowe wesele i mega sympatyczni goście sprawili, że ten dzień na długo zostanie w mojej pamięci :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Grzegorz Czajka - fotografia ślubna
NIP: 7772768124
Imię: Grzegorz 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
608-124...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7907
Zadzwoń
608-124...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy