Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa - film 1 Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa - film 1
Pokaż kolejny film

Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa id:53530

Kraków, małopolskie
(11)
Dodaj opinię
509-618...
603-704...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • kontrabas
  • skrzypce

Oferta:

  • gramy na żywo

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 5

Spełniamy wizję muzyczną klientów, którzy oglądając słynne "O północy w Paryżu" Woody'ego Allena, czy baśniową ''Czekoladę" Lasse Hallstroma zachwycili się ścieżką dźwiękową tych wspaniałych produkcji filmowych:)
Kontakt z muzyką na żywo to okazja do oderwania swoich myśli od otaczającej nas rzeczywistości i oddanie się świetnej muzyce. Zespół Hot Strings sprawdza się zarówno w małych salach klubowych, jak i na dużych koncertach plenerowych. Nietrudno dać się ponieść rytmicznej muzyce, która swym klimatem, uroczą melodyką i wirtuozerią przenosi nas w czasie i sprawia, że nie chcemy wrócić z powrotem ;) Dodatkowym atutem zespołu jest wieloletnie doświadczenie sceniczne jego muzyków, którzy wielokrotnie koncertowali z wybitnymi artystami, co pozwala na różnego rodzaju modyfikacje i umiejętność dopasowania składu oraz repertuaru do istniejących okoliczności. Zespół oferuje swój występ nie tylko w ramach autonomicznego koncertu. Niejednokrotnie występuje, jako wydarzenie artystyczne, podczas organizowanych festiwali, uroczystości firmowych, rodzinnych, wesel czy obchodów miasta, galerii artystycznych i innych.
Hot Strings dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu gwarantuje wyjątkowe przeżycie ważnych chwil. Zespół świetnie dopasowuje się do okoliczności proponując swoją muzykę oraz wykonując piosenki, zamówione specjalnie na daną okazję. Takim momentem mogą być zaręczyny, ślub cywilny, elegancka kolacja czy jubileusz. Ten swingujący zespół przywołuje romantyczną atmosferę Paryża lat 20 i hipnotyzuje swoim radosnym rytmem!
Hot Strings składa się z profesjonalistów, którzy uwielbiają dzielić się swoją pasją muzyczną. Każdy z muzyków jest zaangażowany w działalność przeróżnych formacji muzycznych, dzięki czemu zespół jest w stanie sprostać największym wymaganiom, pozostając w kontakcie z różnymi gatunkami muzycznymi.

- aranżujemy – wyobraź sobie swój ulubiony utwór muzyczny – piosenkę, fragment muzyki filmowej – wykonany na żywo podczas ważnego dla Ciebie wydarzenia. Nic prostszego! A może, istnieje potrzeba tematyczna na konkretny repertuar? Pomożemy wybrać program i opracujemy go w wersji najbardziej właściwiej dla Ciebie. W wersji swingującej:)
- komponujemy – jesteśmy w stanie napisać muzykę do istniejącego tekstu, lub muzykę dedykowaną danej okazji.
- współpracujemy – jeśli zachodzi taka potrzeba Hot20Strings współpracuje z zaprzyjaźnionymi artystami – wokalistami, wokalistkami, kwartetem smyczkowym, jazz bandami w składzie z perkusją.
- nagrywamy – na zamówienie nagrywamy tzw. dżingle lub aranżacje piosenek.

Nasz skład to skrzypce, trzy gitary oraz kontrabas. W zależności od oczekiwań finansowych, czy warunków scenicznych występujemy również jako:
- duet – skrzypce, gitara
- trio – skrzypce, gitara, kontrabas
- kwartet – skrzypce, dwie gitary, kontrabas
Współpracujemy z wokalistami i wokalistkami.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:)
Spełnij swoje paryskie marzenie!

Zobacz zdjęcia (24)
Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa, Kraków - zdjęcie 1
Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa, Kraków - zdjęcie 2 Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa, Kraków - zdjęcie 3 Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa, Kraków - zdjęcie 4 Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa, Kraków - zdjęcie 5
Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa, Kraków - zdjęcie 6
1 / 24

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalizm, kultura pracy, łatwa komunikacja. Jesteśmy zespołem, który swoją osobowością wprowadza niezapomniany klimat podczas imprez.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Niewiele jest zespołów na rynku muzycznym wykonujących muzykę lat 20tych/30tych, jaka panowała w romantycznym Paryżu! Nasze brzemienie jednoznacznie kojarzy się z soundtrackiem "O Północy w Paryżu" Woody'ego Allena:)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Gramy podczas uroczystości już około 8 lat. Jesteśmy wydarzeniem artystycznym.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasze występy trwają w zależności od życzenia klienta, od 1h do 5h.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Wykonanie spójnego stylistycznie koncertu, wykonywanie słynnych swingujących coverów. W ramach podstawowej oferty współpracujemy również z wokalistami i wokalistkami.

Skład, w którym występujemy.

skrzypce, 2 lub 3 gitary cygańskie oraz kontrabas. Niejednokrotnie również na życzenie klientów współpracujemy z wokalistami i wokalistkami.

Jaki repertuar proponujemy?

Cały repertuar obejmujący gypsy jazz oraz dziesiątki standardów jazzowych. Wykonujemy również specjalne aranżacje na zamówienie(np. wykonujemy ulubione piosenki/covery klientów).

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nie jest to nasza specjalność. Nasza muzyka ma towarzyszyć podczas rozmów oraz zachęcać do swingujących tańców.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Współpracujemy z kilkoma wokalistami oraz wokalistkami, w wiadomości prywatnej chętnie się podzielimy informacją o naszym wokalach.

Na jakich instrumentach gramy?

skrzypce, gitary cygańskie oraz jazzowe, kontrabas.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłaśniamy się samodzielnie najlepszym dostępnym sprzętem.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Aranżujemy ulubione piosenki/covery klientów, wymyślamy dżingle, komponujemy muzykę do napisanych tekstów, wszystko na życzenie:)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Minor swing, All of me, Djangology, My one and only, Cheek to cheek, Fly me to the moon, New York New York, Beautiful love, The nearness of you, I love you, Czterdziestolatek, Bo we mnie jest sex, Wojna domowa, Nirvana - Smell like a teen spirit, Pat Metheny - Always and forever, Better days, Pszczółka maja, Nuages, After you've gone, The swing gitan, Daphne, Moon river, All the things you are, The way you look tonight, My way, Strangers in the night i wieele wieeele innych:)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Naszych dwóch gitarzystów ukónczyło Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale "Jazz i muzyka estradowa", nasz kontrabasista ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie - specjalność kontrabas jazzowy, nasz trzeci gitarzysta ukończył gitarę klasyczną na Akademii Muzycznej w Krakowie, nasza skrzypaczka ukończyła skrzypce klasyczne na Akademii Muzycznej w Krakowie oraz specjalność skrzypce jazzowe na Akademii Muzycznej w Katowicach, kształciła się również w Mozarteum(Salzburg). Wszyscy muzycy są laureatami wielu nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, oprócz tego członkowie zespołu wzięli udział w nagraniach dziesiątek płyt.

Czyja twórczość nas inspiruje?

W kontekście naszego składu - Stephanne Grappelli oraz Django Reinhardt. Oprócz wymienionej dwójki - bardzo wielu artystów nasz inspiruje od muzyki klasycznej, przez jazz, rock, soul, pop aż po muzykę elektroniczną.

Nasze pasje.

Nasz kontrabasista jest lutnikiem! Tworzy kontrabasy od samego początku i cieszą się one olbrzymią popularnością wśród instrumentalistów.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (11)

Hot Strings-usłysz Paryż lat 20tych! Kwartet jazzowy,elegancja i klasa id:53530
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Bielsko-Biała
Data dodania: 04-05-2023

Na nasze wesele szukaliśmy wyjątkowej oprawy muzycznej i ten zespół spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Goście byli zachwyceni i każdy mówił, że zapamięta ten wieczór na zawsze. Pomoc w doborze utworów i kontakt idealny.

Ada
05-05-2023

Dziękujemy za podzielenie się opinią! Bardzo nam było przyjemnie grać podczas Państwa uroczystości:)

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Katowice
Data dodania: 08-11-2022

Byliśmy z żoną na weselu znajomych i jesteśmy zachwyceni. Niesamowita oprawa muzyczna , pełen profesjonalizm. Polecamy serdecznie :)

Ada
10-12-2022

Dziękujemy za dodanie opinii!!! Pozdrawiamy serdecznie:)

T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Kraków
Data dodania: 22-10-2022

Bardzo dobry i zgrany zespół, który swoja grą doskonale uzupełnił naszą uroczystość, jednocześnie jej nie przytłaczając.
W repertuarze zespołu nie tylko Paryż lat 20, ale również kilka innych ciekawych kierunków okołojazzowych...
Kontakty z Ada to sama przyjemność, super profesjonalnie i bardzo sprawnie.
Zdecydowanie polecamy.

Ada
24-10-2022

Dziękujemy za podzielenie się opinią! Przyznajemy się, że też świetnie się bawiliśmy na Waszym weselu ;)

U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2020
Warszawa
Data dodania: 20-10-2022

Doskonały klimat, muzyka świetna zarówno do słuchania jak i do tańca. Aż żal było przełączać się na muzykę z odtworzenia!
Z serca polecam!

Ada
21-10-2022

Dziękujemy za dodanie opinii !!! Do dziś pamiętamy Wasze wspaniałe wesele:)))

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Chorzów
Data dodania: 18-10-2022

Zespół doskonały na imprezę weselną. Zadowoleni byli wszyscy, młodzież i goście w wieku dojrzałym. Nie przypuszczałam, że można tak świetnie bawić się przy takiej muzyce. Polecam wszystkim.

Ada
19-10-2022

Dziękujemy za dodanie opinii! Gypsy jazz sprawdza się świetnie:)))

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2022
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 11-10-2022

Super zespół na imprezę weselną! Unikalny klimat, muzyka idealna, niepowtarzalna atmosfera. Wszystko zgodnie z ustaleniami wyszło absolutnie kapitalnie! Zespół bardzo miły, sympatyczny. Polecam 1000%

Ada
11-10-2022

Dziękujemy za opinię:)))

Z
Zofia
5.00
 / 5
Data imprezy: 06-10-2022
Katowice
Data dodania: 08-10-2022

Miałam okazje być na imprezie ,na której grali .Wszyscy się świetnie bawili ,muzyka super .

Ada
11-10-2022

Dziękujemy za wystawienie opinii!;)

S
Suzi
5.00
 / 5
Data imprezy: 08-07-2022
Katowice
Data dodania: 07-10-2022

Świetny zespół, poznałam ich przez moich znajomych muzyków, a ponieważ mój tata obchodził 60 urodziny i ma duże zainteresowania muzyczne, poprosiłam żeby zagrali na jego uroczystości. Bylo naprawdę magicznie, polecam gorąco 😉

Ada
07-10-2022

Dziękujemy bardzo za opinię, to był magiczny wieczór!!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Ada Kwaśniewicz
Adres: Kraków, woj. małopolskie
509-618...
603-704...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 710
Zadzwoń
509-618...
603-704...
Napisz

Popularne miasta w okolicy