Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Silvia Gold, Gliwice - zdjęcie 1
Hotel Silvia Gold, Gliwice - zdjęcie 2 Hotel Silvia Gold, Gliwice - zdjęcie 3 Hotel Silvia Gold, Gliwice - zdjęcie 4 Hotel Silvia Gold, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Silvia Gold id:36963

Gliwice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja

Nie bez powodu zwykło się mówić, że dzień ślubu i wesela jest dla wielu najpiękniejszym dniem w życiu. W Hotelu Silvia Gold traktujemy to powiedzenie bardzo dosłownie i dokładamy wszelkich starań, by tak właśnie było. Doskonale wiemy, że każde przyjęcie jest inne i na swój sposób wyjątkowe, dlatego wszelkie ustalenia – od menu, poprzez dobór sali i dekoracji, układ stołów, aż po rezerwację pokoi dla przyjezdnych gości – traktujemy indywidualnie i realizujemy wedle życzeń naszych klientów.

Z dbałością o każdy szczegół, wsłuchując się uważnie w Państwa oczekiwania i pomysły oraz czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia, z pasją i powodzeniem zorganizujemy zarówno wystawne przyjęcie, jak i kameralny obiad weselny. Oferujemy eleganckie wnętrza i przyjemną atmosferę sal bankietowych Valenciennes i Doncaster. Gustownie urządzone, utrzymane w nowoczesnym klimacie, gdzie widoczna jest przemyślana gra kolorów, oświetlenia oraz dekoracji – będą wspaniałym miejscem na organizację przyjęcia nawet dla 90 osób zasiadających przy tradycyjnym wspólnym stole weselnym lub przy dziesięcioosobowych stołach bankietowych. Jeśli jednak planują Państwo świętowanie w nieco mniejszym gronie (do 30 osób), z przyjemnością zaproponujemy wystawną salę Majer – klasycznie i eleganckie wnętrze, które z pewnością zachwyci gości i będzie doskonałą oprawą tego ważnego wydarzenia.

liczba odwiedzin: 2112

Popularne miasta w okolicy