Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Iluzjonista Damian Krażewski - magiczne chwile id:22745

Kontakt

792-862...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 06-09-2016
Liczba odwiedzin: 644

Oferta

Witaj :)

Najprawdopodobniej jesteś tutaj bo szukasz czegoś wyjątkowego na Twoje wesele. Czegoś co odróżni je od wszystkich innych. Czegoś co sprawi że w ten wyjątkowy wieczór przeżyjecie wspólnie jeszcze więcej magicznych chwil. Zapraszając mnie na swoje wesele wszystkie te (oraz inne) warunki zostaną spełnione.

Iluzją zajmuję się już od ponad 4 lat. Miałem okazję w tym czasie występować w takich miejscach jak Casinos Poland we Wrocławiu, dwór Artusa w Toruniu, event Alior Banku, hotelach w całej Polsce oraz przede wszystkim na weselach. Dzięki temu nauczyłem się występować w każdych warunkach oraz przedstawiać iluzję w wyjątkowy i zabawny sposób.

Jednak wesele jest okazją szczególną, więc zasługuje na specjalny pokaz. Jest nim mój specjalnie przygotowany Pokaz Weselny, który został sprawdzony w weselnych warunkach gdzie okazał się "strzałem w dziesiątkę". Dzięki temu zarówno Wy jak i Wasi goście będziecie mieli okazję przeżyć coś niezwykłego co jeszcze długo po pokazie będzie tematem do rozmów. Do tego na koniec przygotowałem coś specjalnego - efekt z magicznym prezentem dla Was, który niewątpliwie zaskoczy wszystkich a Wam będzie przypominał o tym pięknym dniu.

Oprócz pokazu w formule stand-up (na scenie lub w dowolnym innym miejscu) oferuję również mniejsze pokazy w formule close-up. Close-up tym się różni od stand-up, że Wy oraz Wasi goście będziecie widzieli całą magię dosłownie kilkanaście centymetrów od Waszych oczu a do tego wszystkiego możecie dotknąć a nawet sami spróbować swoich sił jako iluzjonista. 

Podana stawka jest jedynie orientacyjna i może się zmienić w zależności od tego jaki chcecie pokaz, ile ma trwać, w jakiej formule, ile będzie gości itd. 

Jeżeli będą Państwo zainteresowani proszę o kontakt - wtedy mailowo mógłbym podesłać Państwu pełną ofertę oraz krótkie fragmenty mojego pokazu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefonicznie, mailowo lub przez portal wesele z klasą.

Możliwe są pokazy w języku angielskim. 

Mieszkam w Warszawie, ale występuję na terenie całej Polski

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy :)

Cennik

Oferta nr 1
500 / Pokaz

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Iluzjonista Damian Krażewski - magiczne chwile
Imię:Damian
Nazwisko:Krażewski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia