Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (18)
Zobacz zdjęcia (18)
ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 1
ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 1 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 2 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 3 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 4 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 5 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 6 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 7
ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 18

ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️ id:49005

od 1000 do 1400 zł / Występ
Warszawa, mazowieckie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-242...

O nas

Szukasz niezapomnianej atrakcji na swoje wesele​❓

OTO ONA! Interaktywny POKAZ ILUZJI, dzięki któremu Twoi goście zapamiętają tę imprezę do końca życia jako WYJĄTKOWĄ i MAGICZNĄ!​🔮

Podczas mojego pokazu każdy z widzów może poznać magiczny świat iluzji i stać się jego częścią. W trakcie pokazu publiczność ma okazję doświadczyć magii z różnymi przedmiotami codziennego użytku takimi jak: karty🃏, pieniądze 💵, telefony 📱i inne rekwizyty. Z pewnością zaskoczę, gwarantując przy tym świetną zabawę ,a niektórych zaproszę na scenę żeby mogli mi pomóc przy wykonywaniu efektów i tworzeniu magii. W trakcie tego występu integruję się z moimi widzami oraz robiąc rzeczy niemożliwe, czasami nawet w ich rękach, przypominam im że magia ISTNIEJE!​🪄Dlaczego warto mieć Iluzjonistę na swoim weselu?​🎩

➔Większość osób widziało iluzję tylko w internecie bądź TV ,a teraz Twoi goście będą mieli niepowtarzalną okazję żeby zobaczyć to na żywo co sprawi że, zapamiętają twoją imprezę na bardzo długo.

➔Podczas trwania występu nie dość, że Twoi goście będą świetnie się bawili to gdy ich uwaga będzie skupiona na moim pokazie, obsługa sali będzie miała czas na posprzątanie pustych butelek ze stołów czy podanie gorących dań.

➔Występ iluzjonisty na Twojej imprezie, daje zaproszonym przez Ciebie osobą niepowtarzalną możliwość doświadczenia magii.

➔Mój pokaz umożliwia zebranym na imprezie gościom integrację nawet tych, którzy wcześniej nie mieli okazji się poznać.​

➔Gwarantowany efekt WOW!⭐️

​JAKI RODZAJ POKAZU WYBRAĆ NA WESELE❓

Z doświadczenia wiem że najlepiej sprawdza się pokaz sceniczny trwającego 30 minut, a zaraz po nim pokaz close-up, w którym chodzę między stolikami i pokazuję magię Twoim gościom na ich własnych rękach. Moim zdaniem jest to najlepszy wybór na tego typu eventy ponieważ pokaz close-up idealnie dopełnia pokaz sceniczny, umożliwiając Twoim gościom bezpośredni kontakt ze mną, oraz doświadczenie magii z bliska.

KIM JESTEM?​🃏

Jestem Franek, profesjonalnie iluzją zajmuje się od 5 lat. Odkąd pierwszy raz zobaczyłem sztukę iluzji wiedziałem co chce robić w życiu- ZASKAKIWAĆ!

Miałem okazję występować m.in w Pytaniu na Śniadanie, podczas dni dzielnicy Ursynów, na urodzinach, weselach, eventach firmowych oraz w Muzeum Iluzji i Jedynym w Polsce Teatrze Iluzji- Magic Mind Museum. Moje występy zawsze kończyły się gromkimi brawami i zadowoleniem publiczności.

TERAZ CZAS ŻEBYM OCZAROWAŁ I CIEBIE!

🪄Zapraszam do kontaktu, a na pewno razem wyczarujemy niezapomnianą imprezę dla twoich gości!🪄

ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️ - film 1 ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️ - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Pokaz Sceniczny+ Close-up

od 1000 do 1400zł/ Występ
Pobierz ofertę

Pokaz Sceniczny i potem Pokazy Close-up.
Pokaz Sceniczny jest dla wszystkich gości. Zbieram publiczność na parkiecie i wykonuje swoje 20-30 minutowe show. Pokaz ten odbywa się z udziałem publiczności, która bierze czynny udział w tym co się dzieje na scenie.
Pokaz Close-up to pokazy magii z bliska. Polega to na tym że podchodzę do mniejszych grupek osób na weselu i pokazuje im efekty z bliska, często nawet na ich rękach.

Pokaz Sceniczny

od 800 do 1200zł/ Pokaz
Pobierz ofertę

Podczas tego pokazu każdy z widzów może poznać magiczny świat iluzji i stać się jego częścią, uczestnicząc w interaktywnym show. W trakcie występu publiczność ma okazję doświadczyć magii z kartami, linami i innymi rekwizytami. Z pewnością zaskoczę każdego gwarantując przy tym świetną zabawę. Podczas występu moi widzowie mają okazję wejść na scenę i stać się częścią magicznego show! Ten rodzaj pokazu jest idealny na wszelkie eventy firmowe, urodziny, wesela i pikniki rodzinne, ale także na każdy inny rodzaj imprezy, którą organizujesz. Specjalnie pod okoliczności i okazje układam swój występ, tak aby zapewnił on niezwykłe wspomnienia dla Ciebie i twoich gości.

Pokazy Close-up

od 800 do 1000zł/ Godz.
Pobierz ofertę

Pokaz iluzji z bliska. W trakcie tego pokazu integruję się z moimi widzami i pokazuję im prawdziwą magię na ich rękach. Ten rodzaj pokazu najczęściej wykonuje zaraz po występie scenicznym, to moja ulubiona forma dzielenia się magią z widzami, ponieważ w jego trakcie Twoi goście mogą wszystko dokładnie sprawdzić i doświadczyć prawdziwej magii której nie zapomną do końca życia. Ten rodzaj pokazu idealnie sprawdza się po występie scenicznym!

Pełna Oferta

od 800 do 1800zł/ Występ
Pobierz ofertę

Oferta na Event

od 1200 do 1800zł/ Występ
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mimo częstych obaw pary młodej przed zaproszeniem Iluzjonisty na swoje wesele, jest to naprawdę świetna atrakcja dla ich samych i dla ich gości. Ponieważ obawy te są zwykle spowodowane tym że nie widzieli nigdy takiej magika na weselu. To jest właśnie jedna z rzeczy która wyróżnia Pokaz Iluzji od innych zabaw weselnych- ORGINALNOŚĆ! Zabawy typu przechodzenie pod sznurkiem, pociąg czy inne tego typu są na prawie każdym weselu.

No właśnie! Na PRAWIE każdym!

Mimo tego że każda Para Młoda chce mieć wyjątkowe wesele to tylko mała część wesel się czymś wyróżnia. Więc jeśli chcesz żeby twoje wesele było naprawdę wyjątkowe i żeby inni je tak zapamiętali zadbaj przede wszystkim o orginalne zabawy weselne!

Pokaz Iluzjonisty właśnie z tego powodu jest Idealny ponieważ jest Oryginalny i Zaskakujący. Jeśli zaprosisz Magika na wesele to gwarantuję że po imprezie usłyszysz „Ale miałeś super pomysł z tym magikiem. Nigdy czegoś takiego nie widziałem!”.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Gwarantowany efekt WOW! Oryginalność oraz doświadczenie!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Możliwość dawania innym rozrywki, zaskakiwania oraz obserwowania reakcji na moją magię sprawia mi największą radość, a co ważniejsze daje moim widzom niesamowite i wyjątkowe wspomnienia!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

5 lata doświadczenia, obecność na wielu warsztatach dla iluzjonistów oraz nauka od najlepszych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej wybieraną formą pokazu jest około 30 minutowy pokaz sceniczny, a później seria pokazów Close-up

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Wykonuję efekty z różnymi przedmiotami codziennego użytku np. sznurkami, monetami, kartami czy butelką wina.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jeśli trzeba mogę również przeprowadzić pokaz w języku Angielskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Dostosowuję każdy występ pod wizję pary młodej z którą wszystko wcześniej ustalam.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Oryginalna i zaskakująca atrakcja która gwarnatuje Efekt WOW

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspirację do nowych efektów czerpie z dosłownie wszystkiego: z książek, filmów, a nawet z historii znajomych

Nasze pasje.

Moją pasją jest właśnie iluzja i zaskakiwanie ludzi, dlatego właśnie moja praca sprawia mi największą przyjemność i poświęcam się temu 100%

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (6)

Dodaj opinię
ILUZJONISTA Franek Jodłowski! ⭐️Gwarantowany Efekt WOW! ⭐️ id:49005
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-03-2022
Warszawa
Data dodania: 21-03-2022

Dzięki znajomemu miałem przyjemność poznać Franka i zdecydowanie POLECAM!! Franek to charyzmatyczny oraz profesjonalny gość

Franek
21-03-2022

Pięknie dziękuję za opinie!

J
Justyna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-02-2022
Słabomierz
Data dodania: 12-03-2022

Franek to sympatyczny i kontaktowy gość, ale przede wszystkim jest profesjonalistą, który potrafi oczarować największych sceptyków iluzji. Zaprosiliśmy go na nasze wesele. Pokaz był przemyślany i dopracowany, goście nie spodziewali się takiego występu i byli pod wrażeniem zaprezentowanych sztuczek. Polecamy gorąco! Cieszymy się, że mogliśmy się poznać :)

Franek
14-03-2022

Bardzo dziękuję ta za tak miłą opinie! Cieszę się również że mogłem dołożyć cegiełkę żeby wasz wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej MAGICZNY! :D

G
GOSiR
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-02-2022
Piaseczno
Data dodania: 28-02-2022

Profesjonalne podejście. Ciekawe, magiczne sztuczki. Z wielkim zainteresowaniem oglądany przez publiczność. POLECAM!!!

Franek
28-02-2022

Dziękuję bardzo! Super impreza i super publiczność! Mam nadzieje że do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez was 😉😁

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Warszawa
Data dodania: 08-09-2021

Mega wystep i profesjonalna obsługa imprezy:) Goście bardzo zadowoleni atrakcją zarówno małe Szkraby jak i Sedziwi Seniorzy. Gwarantowana zabawa dla każdego:) Franek is the best:)!

Franek
08-09-2021

Dziękuję za opnie, cieszę się że się podobało i że mogłem ws oczarować :D

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2021
Pilawa
Data dodania: 09-06-2021

Extra Show, wszyscy goście pod wrażeniem sztuczek, zabawa dla starszych i dla młodszych. Polecam współpracę z tym Czarodziejem! :)

Franek
16-08-2021

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się że mogłem sprawić żeby ten dzień był jeszcze bardziej magiczny ;)

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Warszawa
Data dodania: 08-06-2021

było po prostu magicznie, Franek oczarował wszytskich gości zarówno tych młodszych jak i starszych, serdecznie polecam :))

Franek
16-08-2021

Cieszę się że się podobało! Fantastyczna publiczność i piękne wesele ;)

Kontakt

Imię i nazwisko: Franek Jodłowski
Adres: Warszawa, , 05-500, woj. mazowieckie
791-242...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1275
Zadzwoń
791-242...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie