Zobacz zdjęcia (5)
Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości!, Warszawa - zdjęcie 1
Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości!, Warszawa - zdjęcie 2 Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości!, Warszawa - zdjęcie 3 Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości!, Warszawa - zdjęcie 4 Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości! id:3892

Warszawa, mazowieckie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Masz przed sobą prawdopodobnie jedną z najciekawszych atrakcji weselnych (i dla firm) w Polsce.

Zaskocz swoich gości ekskluzywną atrakcją , której się nie spodziewają!

Z tej strony Karol Sanetti - Iluzjonista. Od ponad 10 lat w całej Polsce sprawiam, że wszelkie wydarzenia jeszcze mocniej zapadają w pamięci. Pokaz iluzji jest to coś co wspomina się latami. I są to słowa moich Klientów.

Świetne miejsce, pyszne jedzenie czy dopasowana muzyka to już dawno często za mało, żeby zaskoczyć swoich gości. Ludzie szybko zapominają imprezy na których nic nowego się nie działo, bo każda uroczystość wygląda podobnie. Wyjdź poza schemat i oczaruj każdego!

Nieważne czy planujesz wesele czy inną imprezę - pokaz iluzji jest tym, co może dodać wartości do Twojego wydarzenia. Być może jeszcze nie jesteś co do tego przekonany/przekonana - jednak niżej znajdziesz potwierdzenie tego zdania.

Dowiedz się dlaczego już tyle osób skorzystało z moich usług i chętnie polecało mnie dalej.

"Przeszło to nasze oczekiwania. Goście byli naprawdę zachwyceni."- Tak mówią o mnie Klienci

Dlaczego warto skorzystać z mojej propozycji?
* jest to oryginalna atrakcja - pokaz iluzji jest to coś, co wyróżnia
* elegancki styl - mój styl to efektowna iluzja i odpowiedni humor - z dobrym smakiem
* elastyczne podejście - posiadam swoje sprawdzone programy (dla dorosłych i dla dzieci) i chętnie słucham życzeń Klientów
* wysoka jakość kontaktu - na każdym etapie procesu możesz się odezwać, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania
* zlecenia w całej Polsce - możesz spokojnie czekać na występ na Twojej imprezie niezależnie od tego, gdzie się odbędzie
* minimum formalności - wiem, że organizacja imprez to nie lada wyzwanie, dlatego w łatwy sposób możemy zarezerwować Twój termin
* ogromne doświadczenie - setki imprez w Polsce i za granicą

Dlatego jeśli zależy Ci na zadowoleniu Twoich gości oraz usług na wysokim poziomie - odezwij się i razem pomyślimy nad tym, jak ich zaskoczyć. Będą Ci za to wdzięczni.

Zapraszam do kontaktu. Napisz lub zadzwoń, a chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Chętnie sprawdzę czy Twój termin jest dostępny i zaproponuję najlepszy pokaz na Twoje wydarzenie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wiele lat doświadczenia, mnóstwo zadowolonych Par Młodych, indywidualne dopasowanie w razie potrzeby oraz fach w ręku. To wszystko razem sprawia, że mnóstwo osób miało okazję z zadowoleniem skorzystać z naszych usług. Przekonajcie się i Wy! :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oprócz profesjonalnych usług oferujemy przejrzystość we współpracy oraz kontakt. W każdej chwili możecie odezwać się i zapytać o coś, doprecyzować. Jesteśmy do dyspozycji.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Sporo materiałów (filmy, zdjęcia) w internecie potwierdzające jakość, polecenia znajomych, wysoki poziom, profesjonalny kontakt oraz zaangażowanie w pracę. Dbamy o zadowolenie i komfort naszych Klientów oraz ich Gości.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Można by tutaj pisać o nagrodach na zlotach iluzjonistów, kilkudziesięciu przebytych seminariach w Polsce i Anglii z zakresu iluzji czy też innych dyplomach i wyróżnianiach. Jednak największym osiągnięciem jest uśmiech Klientów, uściśnięcie dłoni oraz szczere podziękowanie. To najbardziej satysfakcjonuje.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Na początku przedstawiając ofertę i w razie zdecydowania się ustalamy wszelkie szczegóły. A później tydzień/dwa tygodnie przez weselem umawiamy się na telefon. Jednak Para Młoda może skontaktować się w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przedstawiamy sprawdzone przy okazji wielu innych wydarzeń programy, jednocześnie słuchając oczekiwań Klienta. Jeśli ktoś nie wie czego chce albo czegoś chce co naszym zdaniem się nie sprawdzi to wytłumaczymy dlaczego i zaproponujemy coś bardziej odpowiedniego. Wszystko na bazie wielu realizacji i zebranego doświadczenia. Często Klienci i tak mają masę spraw na głowie planując swoje wydarzenie, dlatego jesteśmy do dyspozycji i w kwestii doradzenia. :)

Opinie (6)

Iluzjonista Karol Sanetti - pokaz iluzji, który zaskoczy Twoich gości! id:3892
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-11-2021
Warszawa
Data dodania: 03-12-2021

Poszukując pomysłu na uatrakcyjnienie firmowego afterwork padła sugestia pokazu iluzji i jak się okazało była strzałem w samą 10! Pan Karol przeniósł nas swoim pokazem do krainy czarów i magii. Występ był profesjonalnie przygotowany a całość okraszona uśmiechem i komentarzami budującymi dobrą atmosferę. To był wspaniały czas i świetna rozrywka. Serdecznie polecam!

Karol
04-12-2021

Pani Sylwio dziękuję za komentarz!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Słupno
Data dodania: 06-09-2021

Pan Karol świetnie urozmaicił naszą imprezę firmową. Kiedy spotkaliśmy się w biurze następnego dnia, wszyscy pracownicy byli "oczarowani" i mamy super wspomnienia! Wydaje mi się także, że to spotkanie, dzięki pokazowi iluzji, miało wzmocniony aspekt integracji! Gorąco polecam!

Karol
23-11-2021

Dziękuję za opinię! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2021
Białystok
Data dodania: 23-08-2021

Występ Karola Sanetti dla nas udał się na 6stkę! Mieliśmy polsko-francuski ślub i Karol prowadził dla nas specjalnie i po polsku i po angielsku, aby wszyscy goście super się bawili. Występ sceniczny był naprawdę czarujący a najlepsze było to ze goście byli zapraszani do sceny i brali udział w pokazach! Po tym mogliśmy również mieć sztuczki przy stołach, które dopełniły wieczór i pozostawiły świetne wspomnienia z naszego ślubu. Z samego serca polecamy Karola i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Karol
23-11-2021

Dziękuję serdecznie! Miłe wspomnienia!

F
Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Nowy Pilczyn
Data dodania: 05-03-2019

Bardzo profesjonalne podejście, bardzo ciekawe przeżycie idealne na takie okazje jak wesela czy podobne imprezy. Polecam jak najbardziej :)

Karol
23-11-2021

Dziękuję!

m
mini
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
nowe miasto
Data dodania: 09-07-2018

Jestem bardzo zadowolona z show na ślubie polecam

Karol
23-11-2021

Dziękuję za komentarz. :)

d
dj twins
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2012
Data dodania: 21-08-2012

POLECAM BYŁEM NA JEGO WYSTĘPIE PODCZAS WESELA ZROBIŁ WIELKIE WIELKIE SHOW SUPER ATRAKCJA NA IMPREZĘ NIE TYLKO WESELNĄ POLECAM JESZCZE RAZ

Karol
23-11-2021

Dziękuję za opinię! :)

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 14942

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie