Mago Magic Events

od 1500 do 8000 zł
Sopot, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Mago Magic Show
Wszechstronny artysta, zainspirowany przez swoich rodziców, DuoBatrix – iluzjonistów występujących na arenie międzynarodowej w latach 80tych. Profesjonalne pokazy sztuki iluzji Mago Magic Show idealne na każdą okazję – wesele, event firmowy, prywatną imprezę. Wieloletnie doświadczenie pozwala artyście dostosować pokaz do potrzeb publiczności oraz wielkości imprezy. Pokazy iluzji zawierają klasyczne triki, spopularyzowane przez David’a Copperfield’a oraz takie, w których zastosowanie mają nowoczesne, pionierskie rozwiązania. Artysta tworzy niewiarygodny nastrój , w którym wszystko staje się możliwe.
Mago Magic Show występują na całym świecie w wielu prestiżowych hotelach oraz międzynarodowych firmach.
Mago dwukrotnie wystąpił w programie Mam Talent, za każdym razem zachwycając widownię i jurorów.

Foto lustro
to świetna atrakcja wcześniej znana pod postacią fotobudki. Foto lustro to nowocześniejsza, bardziej estetyczna i ładnie prezentująca się atrakcja.

Fire Show w wykonaniu Spartakusa
Wieloletnie doświadczenie w pokazach z ogniem na arenie międzynarodowej pozwala na prezentację nawet na salach weselnych.

Gigantyczne tańczące lalki
jest to zaskakujący, bardzo wesoły Show Taneczne w wykonaniu mega lalek, które występowały również w programie Mam Talent.

Dodatkowe atrakcje:
animacje, maskotka myszka, pokazy baniek dla dzieci.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Iluzją zajmuję się od dziecka po rodzicach występujących na arenie międzynarodowej pod okiem których szlifowałem do perfekcji wszystkie pokazy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W ofercie posiadamy wiele pokazów weselnych, od pokazów solo po występy z kilkoma asystentkami jedni z nielicznych w Polsce.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary wybierają moje pokazy ze względu na gwarancję udanego pokazu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Występujemy od wielu lat. Rocznie prezentujemy kilkaset pokazów dla kilku tysięcy widzów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w mojej pracy lubię oglądać po moich pokazach uśmiechnięte buzie podczas pokazu oraz niedowierzanie widzów.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca jest naszą pasją i robimy tylko to w życiu zawodowym, aby nasze pokazy były na najwyższym poziomie, dlatego sprawia nam tak wiele radości.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Kilkukrotnie otrzymaliśmy 3xtak w programie Mam Talent. Z naszych usług korzystają co roku największe firmy i agencje eventowe w Polsce i za granicą.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Otrzymaliśmy wiele wyróżnień za pokazy oraz podziękowań podczas wydarzeń charytatywnych. Jako jedyni zostaliśmy zaproszeni i jesteśmy aktywnymi członkami Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz Pomorskiego Klubu Biznesu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pokazy na uroczystościach weselnych gościnnie robiłem od dziecka, a od 5 lat zajmuję się wyłącznie iluzją weselną i eventową.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Posiadając wieloletnie doświadczenie doradzam klientom w nietypowych oryginalnych pomysłach weselnych związanych ze sztuką iluzji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Występujemy całą dobę w różnych miastach Polski. Czas trwania samego pokazu dopasowujemy do oczekiwań Młodej Pary.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego rodzaju pokazy występuję solo, z asystentką, z 2 asystentkami, a na życzenie klienta nawet z 3 asystentkami.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych rekwizytach i sprzęcie, aby zapewnić najwyższą jakość usług

Języki obce, którymi się posługujemy.

Występujemy w języku polskim oraz angielskim. Jeżeli pokaz ma się odbyć w języku angielskim prosimy o informację w trakcie składania zapytania.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Można się z nami skontaktować nawet kilka dni przed wydarzeniem, tylko trzeba mieć na uwadze fakt, że termin może być już zarezerwowany. Dlatego polecamy jak najwcześniejszą rezerwację terminu, pozwoli to Państwu być spokojnym o zarezerwowany pokaz. Pary młode niekiedy rezerwują terminy nawet 2 lata do przodu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Ze względu na odległość i szanowanie Państwa czasu zazwyczaj nie spotykamy się osobiście z klientami, a doprecyzowujemy wszystkie szczegóły pokazy drogą telefoniczną i mailową. Jednak jeśli będą Państwo chcieli się spotkać nie ma problemu. Prosimy o taką informację i ustalimy szczegóły.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt zazwyczaj odbywa się w 2 lub 3 fazach. Pierwszy kontakt i rezerwacja terminu. Drugi kontakt, gdy Para młoda zna już dokładny harmonogram wydarzenia. Trzeci kilka dni przed wydarzeniem, aby doprecyzować szczegóły. Oczywiście to tylko schemat niekiedy wystarczy jeden kontakt, a niektóre Pary wolą kontaktować się częściej, aby zadać wszystkie pytania i doprecyzować szczegóły do czego serdecznie zapraszamy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Wszystkie nasze pokazy angażują publiczność, zapraszamy kilku widzów również na scenę. Pokazy prezentujemy w eleganckiej, kulturalnej formie połączone oczywiście z nie obrażającymi nikogo żartami na poziomie. Czyli elegancko, a za razem śmiesznie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nasz pokaz jest spersonalizowany pod okoliczność weselną, jednak oczywiście jesteśmy otwarci na propozycję dodatkowej personalizacji.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zawsze staramy się służyć wiedzą i pomocą, gdyż pokazów weselnych prezentujemy kilkadziesiąt rocznie. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Oczywiście staramy się dopasować do wszystkich oczekiwań klientów, dlatego do każdej takiej sytuacji podchodzimy indywidualnie, aby wszyscy byli zadowoleni.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Największą trudnością są osoby przeszkadzające w pokazie np. wujek po zbyt dużej ilości lampek szampana. Aby zaradzić takim sytuacjom staramy się występować w początkowej części wydarzenia, a gdy zdarzają się takie przypadki w łagodny sposób proponujemy takiej osobie zajęcie miejsca wśród gości.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Gdy wszystko dobrze zaplanujemy z organizatorem uroczystości nie pojawiają się nieprzewidziane zdarzenia, a tym bardziej wpadki. Będąc tyle lat na scenie, mamy wszytko zaplanowane i dbamy o najmniejsze szczegóły.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Często dostajemy po weselach podziękowania i miło jest nam, gdy otrzymujemy pozytywne rekomendacje czy opinie w internecie lub mediach społecznościowych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Atrakcja w formie pokazu iluzji bardzo otwiera publiczność i sprawia, że szybciej rozkręca się wydarzenie nawet bez procentów.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Nasze pokazy nadają się do każdego stylu, gdyż dopasowujemy się do wszystkich oczekiwań.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Oczywiście duet jaki Tworzyli moi rodzice występując na arenie międzynarodowej, a z innych iluzjonistów Hans Klok i David Copperfield

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspirację czerpiemy innych dziedzin sztuki, nauki oraz nowych technologi

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Spotykamy z innymi iluzjonistami wymieniając się doświadczeniem, inspirując najlepszymi iluzjonistami na świecie oraz ćwicząc, aby pokazy były idealne.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Magiczną różdżkę, aby wyczarować brakujące rzeczy :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Iluzja staje się coraz bardziej popularną atrakcją weselną i sprawia, że wesele zostaje w pamięci na długo. Świetna alternatywa dla foto budek i pokazów barmańskich.

Nasze pasje.

Jak wspominaliśmy wcześniej pasją jest nasza praca która zajmuje większość naszego życia, a w wolnych chwilach motoryzacja i tańce latino

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiona książka to "Mistrzowie, czyli 101 inspirujących historii sukcesu" której jestem współautorem i opisywałem historię Davida Copperfielda.
Ulubione filmy to wszystkie związane z iluzją: Prestiż, Iluzjonista, Iluzja i inne :)

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Mago Magic Events
Imię i nazwisko: Bartosz Szubert
Adres: Sopot, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 5907

Wyjątkowe sale weselne w mieście Sopot

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie