Imperium Rozrywki Partytime- DJ id:34559

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 15-03-2018
Liczba odwiedzin: 135

Oferta Dj na wesele Nowy Sącz

Za początek naszej działalności można przyjąć rok 2003 kiedy to pierwsze nasze imprezy były dyskotekami szkolnymi oraz osiemnastkami. W miarę upływu czasu przybywało zarezerwowanych terminów nie tylko na szkolne dyskoteki ale również na studniówki i przyjęcia weselne. Ciągle powiększało się nasze zaplecze techniczne, które w roku 2009 doznało wielkiego przeobrażenia w sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy najnowszych technologii.

Dziś mamy za sobą setki przeprowadzonych z sukcesem imprez. Zdobyte dośwaidczenie daje nam wiarę w to, że nie ma dla nas imprezy której wymaganiom byśmy nie podołali.

W proflil naszej działalności wpisuje się profesjonalne prowadzenie oraz obsługa techniczna wesel, studniówek, bankietów firmowych, koncertów, konferencji oraz wszelkich imprez kulturalno - rozrywkowych. Nasze zaplecze sprzętu scenicznego pozwala obsłużyć nagłośnienie i oświetlenie średnich imprez plenerowych.Naszymi głównymi atutami są:

- indywidualne podejście do każdej realizacji

- szeroki repertuar muzyczny tylko z licencjonowanych nośników

- wykwalifikowana, doświadczona załoga (dj-e, oświetleniowcy, realizatorzy dźwięku)

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Imperium Rozrywki Partytime- DJ Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.