Zobacz zdjęcia (4)
Imperium Rozrywki Partytime- DJ, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Imperium Rozrywki Partytime- DJ, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Imperium Rozrywki Partytime- DJ, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Imperium Rozrywki Partytime- DJ, Nowy Sącz - zdjęcie 4
1 / 4

Imperium Rozrywki Partytime- DJ id:34559

Nowy Sącz, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Za początek naszej działalności można przyjąć rok 2003 kiedy to pierwsze nasze imprezy były dyskotekami szkolnymi oraz osiemnastkami. W miarę upływu czasu przybywało zarezerwowanych terminów nie tylko na szkolne dyskoteki ale również na studniówki i przyjęcia weselne. Ciągle powiększało się nasze zaplecze techniczne, które w roku 2009 doznało wielkiego przeobrażenia w sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy najnowszych technologii.

Dziś mamy za sobą setki przeprowadzonych z sukcesem imprez. Zdobyte dośwaidczenie daje nam wiarę w to, że nie ma dla nas imprezy której wymaganiom byśmy nie podołali.

W proflil naszej działalności wpisuje się profesjonalne prowadzenie oraz obsługa techniczna wesel, studniówek, bankietów firmowych, koncertów, konferencji oraz wszelkich imprez kulturalno - rozrywkowych. Nasze zaplecze sprzętu scenicznego pozwala obsłużyć nagłośnienie i oświetlenie średnich imprez plenerowych.Naszymi głównymi atutami są:

- indywidualne podejście do każdej realizacji

- szeroki repertuar muzyczny tylko z licencjonowanych nośników

- wykwalifikowana, doświadczona załoga (dj-e, oświetleniowcy, realizatorzy dźwięku)

liczba odwiedzin: 1866

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowy Sącz

Popularne miasta w okolicy