Zobacz zdjęcia (5)
Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię!, Poznań - zdjęcie 1
Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię!, Poznań - zdjęcie 2 Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię!, Poznań - zdjęcie 3 Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię!, Poznań - zdjęcie 4 Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię!, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię! id:49873

Poznań, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Marzycie o tym, by Wasz idealny ślub został doskonale odwzorowany na pamiątkowych zdjęciach? Zależy Wam na fotografii naturalnej, pełnej autentycznych emocji, ale jednocześnie profesjonalnej? Chcecie, aby ślubne zdjęcia miały w sobie artystyczną cząstkę?

Świetnie trafiliście! Sprawię, że zarówno plenerowa sesja narzeczeńska i ślubna, jak też reportaż ślubny staną się dla Was wyjątkową przygodą. Nie ma mowy o nudzie i stresie na sam widok obiektywu. Dzięki swojemu doświadczeniu sprawię, że przed aparatem poczujecie się swobodnie, a podczas weselnej zabawy stanę się dla gości niemal niezauważalna ;)
Wspólnie tchniemy powiew świeżości w standardowe, pozowane ujęcia. Jestem otwarta na wszelkie, nawet najbardziej szalone pomysły - wystarczy, że mi o nich opowiecie! Nie macie pomysłu na sesję? Żaden problem - przedstawię Wam swoje propozycje, z których z pewnością wybierzecie coś, co okaże się spełnieniem Waszych fotograficznych marzeń.

Wykonuję zarówno reportaże ze ślubu i wesela, jak również sesje plenerowe ślubne oraz narzeczeńskie. Decydując się na reportaż ślubny, oprócz samej ceremonii oraz zabawy weselnej warto wziąć pod uwagę również zdjęcia z przygotowań Państwa Młodych. To jedyna okazja na zdobycie takiej pamiątki. Im więcej w pakiecie (np. reportaż + przygotowania + sesja) tym więcej zniżek na poszczególne usługi!

Dysponuję sprzętem fotograficznym marki Canon i Sigma, umożliwiającym profesjonalne wykonywanie zdjęć dynamicznych z imprez, jak też artystycznych portretów. Mam doświadczenie w fotografii rodzinnej, okolicznościowej oraz konferencyjnej.
Powierzając mi wykonanie zdjęć z Waszego wielkiego dnia możecie być spokojni. Wykonam to zadanie, wkładając w nie całe serce i umiejętności!

Dojadę do Was w każdy zakątek Polski. Na co dzień stacjonuję w Kórniku k. Poznania (w odległości do 30 km. od Kórnika dojazd w cenie zdjęć). Szczególnie polecam sesje zdjęciowe w Bieszczadach, skąd pochodzę :)

SKONTAKTUJCIE SIĘ ZE MNĄ!
Umówmy się na spotkanie, podczas którego przedstawicie mi swoje potrzeby i oczekiwania, a ja przedstawię Wam wizję, która je spełni.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadam doświadczenie, dzięki któremu usługi wykonywane są na wysokim poziomie, klienci zadowoleni, a goście weselni świetnie się bawią!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferuję Wam przede wszystkim PRZEŻYCIA. To właśnie one są tutaj sednem. Podczas uroczystości przeżycia stanowią coś niezwykle cennego, co mam za zadanie uwiecznić. Przeżycia są też celem wykonywania pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zależnie od życzeń klienta, reportaż może trwać od rana (przygotowania Pary Młodej) do oczepin włącznie, lub krócej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie SZCZĘŚCIE. Tak, to ono sprawia, że chce się robić więcej i więcej zdjęć. Możliwość chwytania ulotnych, pięknych chwil w kadrze to czysta przyjemność, a Wasze zadowolenie z nich to najpiękniejszy prezent.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie narzędzie pracy jest fundamentem profesjonalizmu. To na nim można budować umiejętności, a następnie tworzyć prawdziwe dzieło. Dzień Waszego ślubu musi zostać utrwalony na zdjęciach najlepiej, dlatego też o moje zaplecze techniczne możecie być spokojni :)

Jak ubieramy się na wesele?

Czarne spodnie i koszulka - taki ubiór sprawi, że w czasie ceremonii w kościele lub urzędzie nie będę rzucać się w oczy, a podczas zabawy weselnej stanę się niemal niewidoczna, aby nikomu w niej nie przeszkadzać.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Maksymalny czas oczekiwania na gotowy materiał to 2 miesiące.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Największym powodzeniem cieszą się tu sesje leśne lub łąkowe. Szczególnie polecam sesje w otoczeniu Bieszczad, skąd pochodzę! :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Bez wątpienia! Zrealizuję każdy z Waszych pomysłów - choćby wydawał się najbardziej szalony. Nie straszne mi strome zbocza gór ani wchodzenie po pas do wody.
Nie macie pomysłu na klimat wesela lub na sesję plenerową? Żaden problem - porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach i zainteresowaniach, a ja zaproponuję Wam wizje, spośród których na pewno wybierzecie coś, co okaże się Waszym fotograficznym marzeniem.

Ciekawostki na nasz temat.

Urodzona w BieszczadachJ. Biolog i leśnik. Przeniosłam się pod Poznań goniąc marzenia. Kocham góry, lasy, motyle i zachody słońca.

Opinie Joanna Kijowska-Oberc Fotografia (1)

Joanna Kijowska-Oberc Fotografia - opowiedzmy Waszą ślubną historię! id:49873
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2021
Krosno
Data dodania: 31-07-2021

Pełen profesjonalizm. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Polecam

Joanna
31-07-2021

Bardzo dziękuję! Praca z takimi parami to przyjemność <3

Kontakt Joanna Kijowska-Oberc Fotografia

Nazwa firmy: Joanna Kijowska-Oberc Fotografia
Imię i nazwisko: Joanna Kijowska-Oberc
Adres: Poznań, , 62-035, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1487

Popularne miasta w okolicy