Zobacz zdjęcia (3)
Lummi Film / kamerzysta, film ślubny, Gdańsk - zdjęcie 1
Lummi Film / kamerzysta, film ślubny, Gdańsk - zdjęcie 2 Lummi Film / kamerzysta, film ślubny, Gdańsk - zdjęcie 3
1 / 3

Lummi Film / kamerzysta, film ślubny id:23892

Gdańsk, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Witam,
Oferuję filmy ślubne, do których z chęcią będziecie wracać przez lata :) kocham obraz, uczucia, prostotę i szczerość. Opowiadam tak, by magii, uśmiechu i wzruszeń nie zabrakło.
Zapraszam do zapoznania się z portfolio.
Pozdrawiam
Ewa :)

Opinie (2)

Lummi Film / kamerzysta, film ślubny id:23892
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Nowe
Data dodania: 27-09-2018

Nie byłoby to zgodnie z moim sumieniem , jeśli nie dodałabym opinii na tym portalu , gdzie znalazłam Lummi film. W pełni profesjonalnie podeszła do sesji ślubnej, na którą umówiliśmy się po weselu. Poświęciła nam sporo czasu, mam wrażenie, że spotykając się z nami miała już wizję co zrobić , jak zagrać. Kontakt - bardzo szybki , sprawny. Widać przede wszystkim zaangażowanie w pracę, kocha to co robi i tym skradła nasze serca. Nawet przed czasem otrzymaliśmy teledysk ślubny , który zachwycił rodzinę i znajomych. Po tym krótkim zwiastunie mogę stwierdzić, że to mistrzyni w uwiecznianiu detali. Idealna pamiątka do końca życia. Był to najlepszy wybór jaki mogłam sobie wymarzyć. Jestem zadowolona w 100%, szczerze polecam. :)

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Gdańsk
Data dodania: 07-09-2017

Jeśli macie ochotę na profesjonalne podejście do tematu i 100% satysfakcję - zdecydujcie się na Lummi Film. Pani Ewa była niezauważalna i dyskretna podczas dokumentowania naszego ślubu i wesela, tak więc nie trzeba przejmować się, że "będziemy w oku kamery". Materiał z wesela, który otrzymaliśmy od pani Ewy przeszedł nasze oczekiwania, a teledysk był wisienką na torcie. Z czystym sumieniem polecamy i dziękujemy :)

liczba odwiedzin: 3225

Popularne miasta w okolicy