Zobacz zdjęcia (5)
Kamerzysta & Fotograf ślubny! Wolne terminy 2020/2021, Poznań - zdjęcie 1
Kamerzysta & Fotograf ślubny! Wolne terminy 2020/2021, Poznań - zdjęcie 2 Kamerzysta & Fotograf ślubny! Wolne terminy 2020/2021, Poznań - zdjęcie 3 Kamerzysta & Fotograf ślubny! Wolne terminy 2020/2021, Poznań - zdjęcie 4 Kamerzysta & Fotograf ślubny! Wolne terminy 2020/2021, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Kamerzysta & Fotograf ślubny! Wolne terminy 2020/2021 id:44880

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cześć! Jeżeli tu zajrzałeś to znaczy, że szukasz idealnego duetu fotografa i kamerzysty na swój ślub więc powiemy jedno: lepiej trafić nie mogłeś!

Jesteśmy parą w życiu i w pracy. Łączy nas pasja, ona tworzy piękne kadry, on uwiecznia Wasze chwile na filmie. Uzupełniamy się, jesteśmy profesjonalni a przy tym uśmiechnięci i na luzie! Szukamy cudownych par, które nie boją się okazywać emocji i prawdziwych uczuć, bo dzięki nim powstają fantastyczne materiały, które będą cieszyć Was i Waszych bliskich za dziesiątki lat. Powrócicie do nich, gdy tylko otworzycie album, poczujecie te emocje na nowo. My jesteśmy po to, by Wam to umożliwić!

Filmowanie i fotografowanie to nasza największa pasja w życiu, ale również praca. Prowadzimy firmy, zajmujemy się głównie filmowaniem i fotografowaniem ślubów, ale podejmiemy się również takich uroczystości jak chrzty, komunie czy imprezy urodzinowe itd. Posiadamy upoważnienie do fotografowania i wideofilmowania wszelkich uroczystości kościelnych.

W dniu zaślubin jesteśmy dla Was od przygotowań (makijaż, fryzura, ubieranie sukienki), błogosławieństwa, poprzez uroczystość w kościele lub USC aż do wesela do 1 w nocy. Nie mamy sztywno określonych godzin pracy - jesteśmy z Wami od początku!
W pakiecie posiadamy sesję plenerową, którą możemy zrealizować w dniu wesela lub po ślubie w innym do uzgodnienia. Sesję robimy w wybranym przez Was miejscu - tam gdzie sobie wymarzycie! Morze, góry? Bierzecie nas w samochód i jedziemy! ;)

Jeżeli Cię zainteresowaliśmy naszą ofertą, bądź chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji, zapraszamy na priv!

Do zobaczenia :)

liczba odwiedzin: 1297

Popularne miasta w okolicy