Zakadrowani

od 4900 do 5900 zł
Poznań, wielkopolskie
(23)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
886-955...
665-444...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Miło Was tutaj widzieć!

Jesteśmy parą filmowców i z pasji tworzymy filmy ślubne. Mieszkamy w Poznaniu, ale dojeżdżamy wszędzie! :)
Towarzyszymy Wam od przygotowań do oczepin, skupiając się przede wszystkim na Waszych emocjach, reakcjach gości i detalach. Lubimy, gdy dużo się dzieje, a Wasz dzień przepełniony jest podekscytowaniem i wzruszeniem.

Technicznie i krótko mówiąc, mamy fajne kamery, drona, stabilizację, rejestratory dźwięku,drona,oświetlenie. Z Waszego ślubu i wesela tworzymy 2 filmy - dłuższy reportaż i krótszy teledysk. Pracujemy zawsze we dwoje.
Piszcie lub dzwońcie i sprawdźcie czy Wasz termin jest u nas dostępny!

Do usłyszenia ;)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta skierowana jest do wymagających Młodych Par. Pracujemy zawsze w duecie, co pozwala na różnorodność ujęć. Rozumiemy się bez słów, dlatego radzimy sobie w każdej, nawet zaskakującej sytuacji. Nie spoczywamy na laurach, inwestujemy cały czas w sprzęt i nasze umiejętności ucząc się od najlepszych. Za nami już wiele ślubów, wesel i zadowolonych z końcowego efektu klientów.

Pracujemy niezauważalnie, co jest bardzo często doceniane. Jesteśmy bardzo kontaktowymi osobami, dlatego dobrze nam się współpracuje z innymi usługodawcami na uroczystościach (fotograf, dj, zespół). Nie gramy głównych ról podczas Waszego Dnia, jesteśmy u Waszego boku i rejestrujemy to, co na pierwszy rzut oka jest niezauważalne :) W filmach pokazujemy przede wszystkim emocje, które towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bardzo wysokiej jakości kamery, praca we dwójkę, wydobywanie emocji z każdego ujęcia filmowego, elastyczna oferta

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Reportaż ślubny tworzony od przygotowań do oczepin
Teledysk ślubny - kilkuminutowy
Ujęcia z drona
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie.
W roku 2020 weszliśmy w posiadanie obecnie najlepszych bezlusterkowców pełnoklatkowych do zdjęć i filmów (TIPA 2020). Lumix s1h, Lumix s1, rejestratory dźwięku Zoom, mikrofony Rode, stabilizatory obrazu Zhiyun crane 3 Lab i kilka innych profesjonalnych urządzeń.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Posiadamy kamery zastępcze i kilka źródeł dźwięku.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracujemy zawsze we dwójkę. Nie ma możliwości skorzystania z oferty z jednym operatorem.

Jak ubieramy się na wesele?

Nasz strój jest jednolity, w kolorze czarnym. Nigdy nie wyróżniamy się z tłumu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na pełen reportaż ślubny to maksymalnie 60 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy uprawnienia do filmowania w kościele. Jest bezterminowe.

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020
Zakadrowani
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 23 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudia Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Jarocin
Data dodania: 03-01-2024

Bardzo polecamy Ewę i Jacka! Jesteśmy zakochani w naszym filmie. Wspaniały montaż, przepiękne ujęcia i dobrana doskonale muzyka. Nie mogliśmy oderwać wzroku, jesteśmy zachwyceni. Film pełen wzruszeń i śmiechu, utrwalił wszystko, co chcieliśmy zapamiętać z tego szczególnego dla nas dnia. Fajnie było poznać tak pozytywnym, miłych i profesjonalnych ludzi, którzy widać, że lubią to co robią! Jeszcze raz bardzo ich polecamy i dziękujemy za przepiękną pamiątkę!!! Pozdrawiamy Klaudia i Kuba

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Warszawa
Data dodania: 12-12-2021

Gorąco polecamy współpracę z Ewą i Jackiem! Bardzo zależało nam na rejestracji całej ceremonii ślubu bez przerw, oraz pierwszego tańca, resztę pozostawiliśmy naszym filmowcom i ich kreatywności i to był strzał w dziesiątkę! Ogromnie doceniamy to, że w ogóle zgodzili się na nasz pomysł, mamy świadomość, że wymagało to od nich pewnie dużo więcej pracy i wysiłku, dlatego też nie wymagaliśmy od nich żadnych "efektów specjalnych", tylko w pewnym stopniu daliśmy im wolną rękę. Efekty przerosły nasze oczekiwania - nasz film jest niesamowicie wzruszający, zawiera dużo więcej, niż się spodziewaliśmy, przejścia są ekstra i jest ich stosunkowo dużo, i jednocześnie tworzą zgrabną, idealną całość. W dodatku Jacek i Ewa wspaniale uchwycili nasz klimat, dodając muzykę perfekcyjnie komponującą się z obrazem i naszym gustem muzycznym (a jesteśmy muzykami, więc niełatwo nas zadowolić). Dla nas są prawdziwymi Artystami, którzy swoją kreatywnością i wyczuciem stworzyli przepiękne obrazy z naszego ślubu i wesela, jednocześnie uwieczniając klimat naszego święta i gości, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Należy też dodać, że Zakadrowani są bardzo profesjonalni w kwestiach komunikacji, ustaleń, punktualności, pomocy w szczegółach i wirze weselnym, podczas zabawy byli niezauważalni, realizacji była terminowa i wszystko było dopięte na 100%. Ich film jest dla nas bezcenną pamiątką, a decyzja, żeby ich zatrudnić była jedną z najlepszych przy organizacji wesela. POLECAMY! Asia i Łuki

Zakadrowani
14-12-2021

Ale miło! Jesteście niesamowici, dziękujemy!!

B
Bogusia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Luboń
Data dodania: 23-09-2021

Polecam usługi Ewy i Jacka! Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i przemiła współpraca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych materiałów, wysoka jakość, piękne, naturalne kadry. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Gorąco polecam

Zakadrowani
14-12-2021

Dziękujemy bardzo!! :)

J
Julita i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2021
Poznań
Data dodania: 20-09-2021

Jeśli zapytacie Nas czy wybrać Zakadrowanych, czyli Ewę i Jacka na osoby mające uwiecznić Wasz Najważniejszy Dzień to nasza odpowiedz będzie brzmiała: TAK TAK TAK! Wybór ekipy dokumentującej był dla nas trudny, przeglądaliśmy wiele ofert, w końcu zdecydowaliśmy się na Zakadrowanych i to był strzał w dziesiątkę. Poznaliśmy się na kilka tygodni przed ślubem, ponieważ współpracowaliśmy z nimi także przy tworzeniu krótkiego filmu stanowiącego podziękowanie dla rodziców. Efekt przerósł nasze oczekiwania, a goście także byli zadowoleni z efektu. Wcześniejsze spotkanie umożliwiło nam także omówienie wszystkich rzeczy, na których nam zależny w dniu ślubu i wesela. Ewa i Jacek byli punktualni, uśmiechnięci, sypali pomysłami na ujęcia jak z rękawa. Co ważne- dobrze rozładowywali napiętą, przedślubną atmosferę :) Na wielki plus było użycie drona (którego nawet nie zauważyliśmy) oraz osobna rejestracja dźwięku w kościele. W czasie zabawy byli niezauważalni, a jednocześnie uwiecznili praktycznie wszystkie najważniejsze chwile. Co do montażu także byliśmy zadowoleni, byli otwarci na nasze sugestie i wskazówki, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Podsumowując- gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz dokonalibyśmy tego samego wyboru ! :-)

Zakadrowani
20-09-2021

Dziękujemy za takie miłe słowa! To była przyjemność! :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Janikowo
Data dodania: 16-09-2021

Z całego serca polecamy Zakadrowanych! Poza profesjonalizmem, który wkładają w swoją prace, są to świetni ludzie :). Podczas kręcenia filmu potrafią wprowadzić luźną, wesołą atmosferę - zero stresu. Bardzo dobry kontakt przed weselem, wszystko ustalone i dopięte na ostatni guzik. Film i teledysk - rewelacja :), super jakość, bardzo dobrze dobrane sceny. Ewa i Jacek są godni zaufania!
Pozdrawiamy, Dorota i Bartosz :)

Zakadrowani
20-09-2021

Dziękujemy!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2020
Chamsk
Data dodania: 28-01-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Ewy i Jacka do zrealizowania naszego filmu ślubnego. Sympatyczni ludzie, z poczuciem humoru, rzetelnie wykonujący swoją pracę! Reportaż i teledysk ślubny są w bardzo dobrej jakości, montaż na wysokim poziomie, czuliśmy się bardzo swobonie w ich towarzystwie! Kontakt przed jak i po ślubie bez zastrzerzeń. Wszystko wyszło tak jak chcieliśmy! Dziękujemy i polecamy wszystkim :)

Zakadrowani
20-09-2021

Dziękujemy!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2020
Warszawa
Data dodania: 21-01-2021

Z całego serca polecam Zakadrowanych! Zrealizowali nam 3 minutowy teledysk oraz godzinny reportaż. Oba filmy wyszły rewelacyjnie! Są momenty wzruszenia oraz śmiechu :) świetna muzyka, dużo się dzieje, można oglądać i oglądać i oglądać :)

Zakadrowani
20-09-2021

Dziękujemy!

B
Bartłomiej Kucharski
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kutno
Data dodania: 11-12-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z kultury pracy jak i efektu końcowego. Przez całe przygotowania i wesele czuliśmy się swobodnie, dużo żartowaliśmy i świetnie bawiliśmy. Kontakt jeszcze przed weselem był świetny, a po weselu otrzymaliśmy cudowne nagrania które pokazujemy wszystkim przy każdej okazji :) Ewa i Jacek byli otwarci na nasze pomysły ale w wielu kwestiach im zaufaliśmy i nie żałujemy! Zarówno teledysk jak i główny film jest przepiękny i pokazujący najważniejsze wydarzenia z wesela. Szkoda, że nie możemy tego wszystkiego powtórzyć :)

Zakadrowani
20-09-2021

Dziękujemy!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Zakadrowani
NIP: 9721309117
Imię i nazwisko: Ewa Kiełpińska
Adres: Poznań, 61-608, woj. wielkopolskie
886-955...
665-444...
liczba odwiedzin: 8369
Zadzwoń
886-955...
665-444...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy