Zobacz zdjęcia (5)
Karo Hotel Restauracja Sala bankietowa, Mleczków - zdjęcie 1
Karo Hotel Restauracja Sala bankietowa, Mleczków - zdjęcie 2 Karo Hotel Restauracja Sala bankietowa, Mleczków - zdjęcie 3 Karo Hotel Restauracja Sala bankietowa, Mleczków - zdjęcie 4 Karo Hotel Restauracja Sala bankietowa, Mleczków - zdjęcie 5
1 / 5

Karo Hotel Restauracja Sala bankietowa id:21760

Mleczków, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
608-058...
(48) 380...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • miejsca noclegowe: 49
  • liczba sal: 3

Hotel Karo to nowoczesny obiekt, w którym zorganizujemy dla Państwa przyjęcia okolicznościowe (weselne, komunijne, jubileuszowe), konferencje, szkolenia, warsztaty oraz spotkania integracyjne w niepowtarzalnych i eleganckich wnętrzach. Lokalizacja Hotelu Karo gwarantuje naszym Gościom spokój i możliwość odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala na szybkie i wygodne dotarcie do centrum Radomia. Naszą ofertę tworzymy z myślą o wysokich wymaganiach i niecodziennych potrzebach Gości.
Oferujemy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych korporacyjnych przyjęć.
Zapewniamy klimatyzowane sale do wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny (telebim o wymiarach 4 m x 3 m, video wall o wymiarach 6m x 4 m, 7 niezależnych stref nagłośnienia, system wspomagania słuchu z pętlą induktofoniczną, nagłośnienie estradowe, specjalny sufit akustyczny, komunikacja audio – video między salami, profesjonalne oświetlenie, dostęp do internetu). Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy nawet do 50 miejsc noclegowych w nowoczesnych komfortowych pokojach o wysokim standardzie z łazienkami (w tym apartamentach) wyposażonych w indywidualnie sterowaną klimatyzację, WI – FI, telefon oraz telewizor.Do dyspozycji gości posiadamy monitorowany bezpłatny zamknięty parking na 50 miejsc postojowych. Niewątpliwą atrakcją Hotelu jest Zimowy Ogród, który przyciąga uwagę niezwykłym wystrojem i dobrze nasłonecznionym wnętrzem. Nasi hotelowi oraz restauracyjni Goście mogą poczuć w tym miejscu wyjątkową, pełną spokoju atmosferę. Ponadto na terenie naszego obiektu znajduje się grillowa chata, gdzie w okresie wiosenno-letnim proponujemy Państwu organizację spotkań ze znajomymi lub rodziną przy grillowych smakołykach. Z myślą o najmłodszych Gościach naszego Hotelu oddaliśmy do Państwa dyspozycji także doskonale wyposażony i bezpieczny plac zabaw, który wypełni wolny czas i umili pobyt każdemu dziecku podczas odbywających się spotkań oraz przyjęć.

Opinie Hotel Karo (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Hotel Karo

Nazwa firmy: Hotel Karo
Imię i nazwisko: arkadiusz janus
Adres: Mleczków, ul. Jana Pawła II 2, 26-652, woj. mazowieckie
608-058...
(48) 380...
liczba odwiedzin: 8410
Zadzwoń
608-058...
(48) 380...
Napisz

Popularne miasta w okolicy