Zobacz zdjęcia (4)
Kawa na wesele, BARISTA, LatteArt i BARMAN, Gdańsk - zdjęcie 1
Kawa na wesele, BARISTA, LatteArt i BARMAN, Gdańsk - zdjęcie 2 Kawa na wesele, BARISTA, LatteArt i BARMAN, Gdańsk - zdjęcie 3 Kawa na wesele, BARISTA, LatteArt i BARMAN, Gdańsk - zdjęcie 4
1 / 4

Kawa na wesele, BARISTA, LatteArt i BARMAN id:14621

Gdańsk, pomorskie

O nas

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki aromatycznej małej czarnej. Oprócz rozbudzenia naszych zmysłów o poranku, kawa towarzyszy nam także podczas ważnych okazji, takich jak np.: spotkania biznesowe i różnego rodzaju przyjęcia. A może by tak dodać do nich odrobinę urozmaicenia? Bariści z firmy Let’s Drink! przeniosą Cię w niezwykły, nieznany świat kawy. Dla nas to nie tylko pasja i wspaniały, pobudzający aromat - dla nas kawa jest sztuką! Nasi bariści to prawdziwi artyści. Każda kawa przygotowywana jest za pomocą techniki latte art, dzięki czemu to nie tylko kubek aromatycznej mieszanki ziaren a obraz który, powstaje przy pomocy nalewania odpowiednio przygotowanego mleka na powierzchni kawy.

Przygotowaliśmy dla państwa ofertę baru kawowego, który uświetni takie okazje jak: wesela, spotkania dla firm połączone ze szkoleniami czy po prostu przerwy kawowe.

-barista na weselu
-kawa na weselu
-pokaz latte art
-obsługa baristyczna z latte art

-obsługa barmańska
-pokazy barmańskie
-barman na wesele
-pokazy latte art
-eventy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 1987

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie