Zobacz zdjęcia (5)
KD MUSIC / DJ na Wasze Wesele, Kramsk - zdjęcie 1
KD MUSIC / DJ na Wasze Wesele, Kramsk - zdjęcie 2 KD MUSIC / DJ na Wasze Wesele, Kramsk - zdjęcie 3 KD MUSIC / DJ na Wasze Wesele, Kramsk - zdjęcie 4 KD MUSIC / DJ na Wasze Wesele, Kramsk - zdjęcie 5
1 / 5

KD MUSIC / DJ na Wasze Wesele id:51256

Kramsk, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Oprawą muzyczną imprez zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam duże doświadczenie oraz jestem kreatywną i kontaktową osobą.
Praca z ludźmi to dla mnie przyjemność. Muzykę zawsze dostosowuję do Państwa potrzeb a prowadzone przeze mnie uroczystości cechują się wysoką klasą i zadowoleniem gości. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie i przygotowuję się do niej z pełnym zaangażowaniem. Dostarczam rozrywki na najwyższym poziomie. Posiadam bogaty repertuar oraz wiedzę na temat muzyki. Na prowadzonych przeze mnie imprezach prezentuję mieszankę przebojów począwszy od lat 60-tych, a skończywszy na najpopularniejszych współczesnych hitach. Daje to możliwość dopasowania się do każdego przedziału wiekowego gości oraz zaspokojenia wszystkich muzycznych gustów. Stawiam na dobrą muzykę, która łączy pokolenia. Sety muzyczne są przemyślane i dopasowane do sytuacji na parkiecie. Podczas imprezy mam dobry kontakt z gośćmi, informuję o jej przebiegu, poszczególnych atrakcjach, znajduję czas na toasty.

W swojej ofercie posiadam również:
* Taniec w chmurach - Ciężki dym na Wasze Wesele
* Dekoracja światłem - Dekoracja sali światłem led

Gram na weselach, ale także chętnie bierzemy udział w innych imprezach okolicznościowych.

Nie czekaj, zapytaj o wolny termin :)

liczba odwiedzin: 635

Popularne miasta w okolicy