Zobacz zdjęcia (2)
Klauninkowo - Animatorzy w przebraniach dla Dzieci, Warszawa - zdjęcie 1
Klauninkowo - Animatorzy w przebraniach dla Dzieci, Warszawa - zdjęcie 2
1 / 2

Klauninkowo - Animatorzy w przebraniach dla Dzieci id:30529

Warszawa, mazowieckie

O nas

Klauninkowo to marka Warszawska istniejąca na rynku od 2011 roku a nasze doświadczenie w branży animacji dla Dzieci sięga jeszcze dalej. Jesteśmy wyspecjalizowani w animacjach dla Dzieci na urodzinach, komuniach, chrzcinach i weselach.
Zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla Dzieci i dorosłych zarówno niewielkich prywatnych jak też dużych eventów i pikników.
Oprócz animacji z animatorami oferujemy pełną gamę atrakcji dodatkowych - dmuchańce, występy i pokazy artystyczne, wata cukrowa i pop corn, trampoliny, baseny z piłeczkami.

Na małych imprezach prywatnych jak urodziny, komunie, chrzciny, wesela robimy nasze standardowe animacje - zabawy z chustą KLANZA, długie tunele, zwierzaki z balonów, malowanie buziek, duże bańki mydlane, sztuczki magiczne, różne sportowe zabawy i konkursy oraz elementy kuglarskie.

Animatorzy mogą być przebrani za klaunów, księżniczki, czarownice, wróżki, piraci, Scooby Doo, Kubuś Puchatek, Bat Man, wampiry, czarodzieje...

Realizujemy też indywidualne programy imprez tematycznych

Bardzo starannie dbamy o satysfakcję naszych klientów.
Mamy starannie wyselekcjonowanych - sprawdzonych doświadczonych i dobrze predysponowanych animatorów dzięki czemu setki zadowolonych klientów i nienaganną opinię.

Dojeżdżamy głównie na terenie Warszawy i okolic w promieniu do 100 km.
Dalsze lokalizacje do negocjacji.

Więcej informacji na naszej firmowej stronie lub podczas bezpośredniego kontaktu.

Klauninkowo - Dzień Dziecka przez cały rok !

liczba odwiedzin: 1628

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie