Zobacz zdjęcia (5)
Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Karniewo - zdjęcie 1
Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Karniewo - zdjęcie 2 Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Karniewo - zdjęcie 3 Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Karniewo - zdjęcie 4 Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Karniewo - zdjęcie 5
1 / 5

Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu id:29971

Karniewo, mazowieckie
(4)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • trąbka

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Granie na ślubach jest naszą pasją. Doświadczenie zbieraliśmy na przestrzeni kilkunastu lat. Od niedawna postanowiliśmy połączyć siły i prócz grania indywidualnie, gramy również w duecie :) Nasz zespół tworzą profesjonalni, wykształceni muzycy.
Zapewniamy kompleksową oprawą muzyczną uroczystości ślubnych: organista/tka, wokalista/tka, trębacz. Na specjalne życzenie możliwe jest również zamówienie dodatkowych instrumentów (np. skrzypce, wiolonczela, klarnet).
Sprawimy, że najważniejszym chwilom Waszego wielkiego dnia towarzyszyć będą dźwięki pięknej muzyki. Powierzając nam oprawę muzyczną swojej uroczystości nie musisz się o nic martwić, ponieważ wykonujemy zarówno pieśni, utwory, części stałe i odpowiedzi mszalne. Podczas Mszy św. nie wykonujemy utworów świeckich. Z przyjemnością zaproponujemy szeroki wachlarz pięknych utworów, które ubogacą Państwa uroczystość, a jednocześnie będą odpowiednie dla tak podniosłej chwili, jaką będzie Wasz ślub.
Karniewo/Pułtusk/Ciechanów/Lubliniec/ Częstochowa i inne.
Zapraszamy do kontaktu :)
Dojazd do 30 km gratis.

Opinie (4)

Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna ślubu id:29971
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
LUBLINIEC
Data dodania: 11-12-2017

Z całą pewnością możemy zaświadczyć, że oprawa muzyczna duetu Kingi i Bartłomieja była wykonana z pełnym profesjonalizmem. Wybór utworów na uroczystość zaślubin był ogromny. Możliwość pojawienie się trąbki bądź akordeonu jest również świetnym rozwiązaniem. My skorzystaliśmy z obu tych propozycji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że nie tylko my ale goście którzy mieli okazję posłuchać Bartka z akordeonem podczas oczekiwania na złożenie nam życzeń przed kościołem również. Uważamy, że to świetna opcja aby umilić wszystkim czas. Polecamy ten duet w stu procentach, Szymon i Hania. Pozdrawiamy serdecznie ! :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Warszawa
Data dodania: 10-09-2017

Uczestniczyłam w weselu, na którym grała Kinga (byłam tam wsparciem w śpiewie i gościem) i mogę szczerze napisać: pełen profesjonalizm, świetna komunikacja, mnóstwo ciepła i serdeczności!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2016
Grodków
Data dodania: 19-08-2017

Na naszym ślubie grała "tylko" Kinga, ale i tak była to niezapomniana oprawa muzyczna. Razem omówiliśmy i dobraliśmy utwory na ceremonię, ale w tej kwestii w pełni można zaufać Kindze. Na pewno w duecie z Bartkiem wybór utworów jest jeszcze większy. Bardzo serdecznie polecamy! Ola i Paweł

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Powidz
Data dodania: 04-08-2017

Bardzo polecamy Kingę. Dojechała na nasz ślub do Wielkopolski. Goście byli pod wrażeniem. Do dziś wspominają oprawę muzyczną. Kinga pięknie gra na organach i śpiewa. Można w pełni zaufać jej intuicji co do wyboru melodii i utworów. Zna się na tym co robi. Na naszym ślubie jeszcze nie śpiewała z Bartkiem. Sądzimy, że taki duet musi teraz brzmieć naprawdę ekstra!:-)
Pozdrawiamy - Kasia i Paweł

Kontakt

Adres: Karniewo, , 06-425, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1916

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie