Zobacz zdjęcia (15)
Wedding planner for international couples, Wrocław - zdjęcie 1
Wedding planner for international couples, Wrocław - zdjęcie 2 Wedding planner for international couples, Wrocław - zdjęcie 3 Wedding planner for international couples, Wrocław - zdjęcie 4 Wedding planner for international couples, Wrocław - zdjęcie 5
Wedding planner for international couples, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 15

Wedding planner for international couples id:43998

Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-605...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Complex and partial organization of wedding ceremony and reception in the whole territory of Poland. :) I live in Wrocław and I'm the most familiar with organizing weddings in its surroundings but if you have individual needs let's chat and see what I can do for you. :)

Wedding planner for international couples - film 1 Wedding planner for international couples - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która specjalizuje się w organizacji wesel w Hiszpanii. Ponieważ jesteśmy mieszaną polsko-hiszpańską parą to mogą liczyć Państwo na najlepsze efekty i profesjonalizm w poruszaniu się po tamtejszym rynku ślubnym. Specjalizujemy się, także w ogranizacji wesel międzynarodowych, dla par mieszanych z róznych krajów. Któż jak nie my zrozumie Wasze oczekiwania najlepiej? :)

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na początek wysłałamy do Państwa ankietę do badania potrzeb, żeby dowiedzieć się kilku więcej szczegółów i czego Państwo oczekują, a następnie podsyłamy umowę, żeby się zapoznać. Jeżeli zdecydują się Państwo na zawarcie umowy, możemy się spotkać lub podpisać ją on-line i od tego momentu zabieramy się za organizację. :) My pozostajemy do dyspozycji w kontakcie przez cały czas trwania przygotowań i będziemy też obecni za kulisami na weselu, żeby wszystkiego dopilnować. Od Państwa zależy czy będziemy wszystko konsultować wspólnie czy raczej wolą Państwo, żeby nie być angażowani we wszystkie kwestie, jedynie ostateczne decyzje.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy parą i nasze spojrzenie na wiele kwestii jest bardziej złożone. Dzięki temu, że jesteśmy parą miedzynarodową, to wiemy też dokładnie czego oczekują takie pary na swoim weselu. Dodatkowo, jako że Antonio jest Hiszpanem to znacznie łatwiej jest nam poruszyć się na rynku hiszpańskim czy hiszpańsko języcznym. Mamy bogatą ofertę organizacji wesela w Hiszpanii, a także nie mamy większych trudności w poszukiwaniu nowych miejsc i podwykonawców.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Naszą ofertę kierujemy głównie do par, które chcą zorganizować wesele w Hiszpanii. W Polsce specjalizujemy się w organizacji wesel dla par międzynarodowych. Jeżeli natomiast jesteście Państwo parą z Polski i chcecie zorganizowac wesele w Polsce lub w innym kraju to nasza oferta skierowana jest również do Was. Jeżeli zależy Wam na tym, żeby wszystko odbyło się profesjonalnie i zostało dopięte na ostatni guzik, a nie mają Państwo czasu lub pomysłów na samodzielną organizacje wesela, to polecamy się do współpracy. :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Czas to pojęcie względne. Ile go dostaniemy w tyle się uwiniemy. Jeżeli sprawa jest pilna to nie ma wyjścia, trzeba zakasać rękawy i szybko działać. :)

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Raczej nie. Aczkolwiek powinien być wcześniej dobrze skalkulowany, żeby zawierał w sobie wynagrodzenie dla konsultantów ślubnych nie pomniejszając przy tym budżetu na samo wesele.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Dzięki temu, że dobrze znamy rynek ślubny oraz wielu podwykonawców to pary młode oszczędzają dzięki temu, że nie przepłacają i tzw. "nie wyrzucają pieniędzy w błoto" angażując się w nietrafne inwestycje.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Chyba nie można wyobrazić sobie lepszej pracy niż współpraca z miłością. :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Certyfikaty: konsultanta ślubnego, event managera, organizatora przyjęć weselnych i eventów.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Narazie nie duże ponieważ niewiele par decyduje się na takie nietypowe śluby, ale z radością podjęlibysmy się takiej organizacji i na pewno świetnie się w tym odnajdziemy.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak. Organizujemy śluby w plenerze, na wybrzeżach morza, w lesie, pod namiotem etc.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

W dniu ślubu i wesela jesteśmy od rana w miejscu gdzie odbędzie się przyjęcie. Koordynujemy pracę wszystkich podwykonawców, odbieramy zamówienia, pomagamy przy rozstawienie stołów, rozwiązujemy na bieżąco powstałe problemy, a w trakcie wesela pilnujemy, żeby każdy wiedział co ma robić. Pilnujemy czasu i prograu wesele oraz przypominamy wszystkim, w którym momencie co powinni robić.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Mamy bogatą ofertę organizacji wesela w Hiszpanii, a także nie mamy większych trudności w poszukiwaniu nowych miejsc i podwykonawców. Możemy, także zorganizować dla Państwa wesele w każdym innym dowolnym kraju.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Kontaktujemy się e-mailowo bądź poprzez videokonferencje przez komunikatory online.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Oczywiście. W naszej ofercie posiadamy zarówno usługe organizacji wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, podróży poślubnej oraz zaręczyn.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Biegle posługujemy się językiem hiszpańskim i angielskim.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jeżeli chodzi o samą organizację to naturalnie przygotowania trwają długo, więc zajmujemy się wieloma imprezami jednocześnie, ale na dzień uroczystości z racj naszej fizyznej obecności na miejscu przypada tylko jedna impreza na dzień.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście. Oferujemy, "częściową organizację wesela", czyli dzielimy się obwiązkami z parą młodą, ale tak jak przy kompleksowej organizacji wesela, tydzień przed ceremonią kontaktujemy się ze wszystkimi podwykonawcami, żeby wszytsko perfekcyjne zagrało już na samym weselu.

Opinie The Magic Unicorn (3)

Wedding planner for international couples id:43998
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Wrocław
Data dodania: 29-09-2020

Bardzo polecam Panią Martę jako konsultantkę ślubną. Jest to osoba uśmiechnięta, pozytywna, ma wiele pomysłów a zarazem była otwarta na każdą naszą wizję. Cieszę się, że miałam przy sobie taką osobę podczas przygotowań do ślubu, która zawsze potrafiła dobrze doradzić i zachować zimną krew kiedy jakieś sprawy wymykały się z pod kontroli. Jestem na prawdę szczęśliwa i zadowolona i polecam z calego serca.

Marta
24-03-2022

Bardzo mi miło. Pozdrawiam ciepło i życzę szczęścia. :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-03-2020
Wrocław
Data dodania: 21-06-2020

Marta jest wspaniałą konsultantką ślubną :) Zorganizowała nam wspaniały ślub oraz wesele. Dzięki jej pomocy oszczędziłam sobie mnóstwo stresu związanego z przygotowaniami. Wszystko było zorganizowane dokładnie tak jak sobie wymarzyłam :) Jak najbardziej POLECAM!

Marta
24-03-2022

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam serdecznie! :))

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-02-2020
Wrocław
Data dodania: 19-04-2020

Marta wyczarowała nam najpiękniejszy dzień w życiu. Polecam wszystkim którzy chcą mieć spokojną głowę, w tym ważnym dniu. Wszystko dopięte na ostatni guzik, a do tego przystępna cena. POLECAM!

Marta
23-04-2020

Aniu! Bardzo dziękuję za piękne słowa i wystawienie oceny. Bardzo mi miło. :)

Kontakt The Magic Unicorn

Nazwa firmy: The Magic Unicorn
NIP: 7722419835
Imię i nazwisko: Marta Gałwiaczek
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
500-605...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1899
Zadzwoń
500-605...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie