Kowalski Film Production - utrwal wspomnienia w najwyższej jakości!

od 3000 do 3500 zł
Zawadzkie, opolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

O nas

OFERTA ŚLUBNA:

REPORTAŻ:
• Film o długości od 15 do 25 minut lub od 45 do 90 minut (do ustalenia) od przygotowań do oczepin włącznie.
• Dwóch operatorów.
• Teledysk do wybranego utworu muzycznego będący skrótem całej uroczystości.

TELEDYSK:
• Nagranie do wybranego utworu muzycznego będące skrótem całej uroczystości od przygotowań aż po oczepiny włącznie.
• Długość w zależności od długości wybranego utworu.

OPCJE DODATKOWE
• Ujęcia z drona
• Teledysk z pleneru (realizowany w innym dniu)
• Podziękowania dla rodziców w formie filmu
• Jakość 4K
• Dodatkowy operator

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy grupą doświadczonych filmowców którzy uczynili ze swojej pasji sposób na życie. Wybierając naszą ofertę możecie być spokojni o profesjonalizm i wysoką jakość naszej pracy w rozsądnej cenie. Zawsze powtarzamy, iż film z wesela jest Wasz i to Wy decydujecie o finalnym efekcie, my staramy się dołożyć wszelkich starań aby efekt końcowy był niezapomniana pamiątką.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim tym, że każda para może samodzielnie skonfigurować sobie swój wymarzony film poprzez naszą stronę internetową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego nawet największym wymaganiom.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy od początku przygotowań do samych oczepin lecz maksymalnie do godziny 1:00 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każdy film w naszej ofercie zawiera reportaż ślubny (długość reportażu zależy od wybranego pakietu) oraz skrót wesela w formie teledysku. Wszystkie zlecenia realizowane są przy udziale dwóch operatorów oraz przy użyciu tej samej jakości sprzętu. Każdy film w podstawowej wersji jest nagrywany w jakości Full HD. Jako założyciel Kowalski Film Production realizuję osobiście każde zlecenie. Daje to gwarancję jakości filmu i tego, że nie będzie on odbiegał od innych pojawiających się na naszej stronie. Każdy film nagrywamy od przygotowań do oczepin włącznie oraz oddajemy na wysokiej klasy pendrive'ach w eleganckim drewnianym pudełku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Początkowo pracowałem w telewizji jako operator kamery. Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się w 2014 r. kiedy znajomi poprosili mnie o zrealizowanie filmu z ich wesela. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to właśnie chcę w życiu robić.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2014 r. Wtedy właśnie zrealizowaliśmy nasz pierwszy film.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Podczas wykonywania swojej pracy czuję, że jestem świadkiem czegoś bardzo ważnego i jestem dymny, że to właśnie ja mam przyjemność uchwycić to na swoich kamerach. Najprzyjemniejszy jest jednak moment oddania gotowego filmu i zadowolenie na twarzach moich klientów.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na nowoczesnych bezlusterkowcach serii Lumix oferujących wysoką jakość obrazu oraz rozdzielczość 4K. W swoim arsenale posiadamy wysokiej jakości obiektywy pozwalające nagrywać nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Nie świecimy gościom weselnym lampkami po oczach gdyż nie musimy ich używać. Dodatkowo posiadamy elektroniczny gimbal stabilizujący ruchy kamer oraz slider do osiągnięcia kreatywnych ujęć. W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości drona firmy DJI, który daje nam możliwość tworzenia niepowtarzalnych ujęć z lotu ptaka. Całość dopełnia szereg rejestratorów dźwięku oraz mikroporty dzięki którym jakość dźwięku w naszych filmach stoi na najwyższym poziomie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zgadzamy się z twierdzeniem, iż ważniejszy jest talent od wyposażenia i da się nagrać dobry film telefonem ale naszym zdaniem profesjonalny sprzęt to połowa sukcesu gdyż nie powoduje żadnych ograniczeń. Każde ograniczenia sprzętowe to dodatkowe komplikacje które wpływają na jakość filmu. Profesjonalny sprzęt daje nam szeroki wachlarz możliwości a także niezawodność niezbędną w nagrywaniu uroczystości ślubnych. Jako profesjonalni filmowcy nie możemy sobie pozwolić na wpadki wynikające z używania amatorskiego sprzętu dlatego na bieżąco śledzimy nowinki technologiczne i staramy się bez przerwy aktualizować nasze zaplecze techniczne.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W standardzie zawsze realizujemy filmy w dwuosobowym składzie jednakże w zależności od potrzeb pary młodej nasz skład może być większy. Jako założyciel studia gwarantuję osobistą realizację oraz montaż każdego filmu czyli podpisując umowę z Dominikiem Kowalskim macie gwarancję, iż pojawię się na waszym ślubie osobiście a nie w postaci moich pracowników.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesela wybieramy ubiór potocznie określany jako "sportowa elegancja" czyli taki w którym wyglądamy elegancko ale czujemy się swobodnie. Koszula w spodniach z paskiem i półbuty to nasz standard.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film oddajemy na pendrive w eleganckim pudełku z grawerem. Teledysk z uroczystości umieszczamy na naszym kanale na youtube w celach promocyjnych. Nigdy nie publikujemy całości reportażu w internecie. Jeśli para młoda chce zapoznać się z większą próbką naszych możliwości wtedy umawiamy się na spotkanie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zgodnie z naszą umową filmy realizujemy do 4 miesięcy jednakże jest to uzależnione od terminu uroczystości. Filmy z początku sezonu ślubnego oddajemy szybciej niż te z końca. Powodem takiego stanu rzeczy jest nakładanie się poszczególnych zleceń (filmy nagrywamy praktycznie co tydzień a montaż trwa około 3 tygodni).

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy wszelkie uprawnienia do nagrywania w obiektach sakralnych zdobyte podczas kursu liturgicznego.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy wszelkie zezwolenia potrzebne do obsługi drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ciężko wybrać jeden moment. Każdy ślub oraz wesele jest wyjątkowe i czasem w najmniej spodziewanym momencie może wydarzyć się coś niesamowitego co uchwycone na filmie może stać się niepowtarzalną pamiątką i okazją do wzruszeń. W naszych filmach staramy się więc nie przegapić niczego. Dla nas najważniejszym momentem jest każda chwila ślubu oraz wesela.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Zawsze powtarzamy, iż nasze filmy są dostosowane do potrzeb konkretnej pary młodej. Jeśli zechcecie nas zabrać ze sobą na sekcję zagraniczną to z przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć z naszymi kamerami.

Jaki jest styl naszej pracy?

W naszej pracy kierujemy się uchwyceniem niepowtarzalnych emocji związanych z tym wyjątkowym dla każdej pary dniem. Chcemy aby każdy film nie był jedynie rejestracją wydarzeń ale niewyjątkową pamiątką do której będzie można wracać przez lata. Staramy się aby uzyskać możliwie jak najwyższą jakość oraz czysto filmowy wyraz. Dużą wagę przywiązujemy do kreatywnych ujęć, dynamicznego montażu oraz doboru podkładu muzycznego. Ważną kwestią jest również długość filmu. Kierujemy się nowoczesnym stylem montażu w którym staramy się skompresować najważniejsze momenty w przystępny sposób aby film oglądało się łatwo i przyjemnie.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry zespół lub DJ oraz goście otwarci na dobrą zabawę.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim ale jeśli będzie potrzeba zawsze mamy translatora google ;)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizacja usługi to nasza główna siła i to co nas wyróżnia. Zawsze powtarzamy, że film który realizujemy to Wasz film a nie nasz dlatego zrobimy go tak jak sobie wymarzyliście.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe przy ostatnich zmianach klimatycznych to codzienność dlatego posiadamy sprzęt który pozwala nam nie bać się deszczu. Dodatkowo staramy się tak realizować zlecenia, że widz nawet nie zauważy, że pogoda nie dopisała.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dzięki jasnym obiektywom i solidnej matrycy słabe oświetlenie to dla nas nie problem. Dodatkowo zaznaczamy, iż nie używamy lamp nakamerowych aby nie świecić gościom po oczach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Można powiedzieć, że trendy ślubne zmieniają się z sezonu na sezon i ważne jest to aby za nimi podążać. Niektóre pojawiają się na moment a niektóre stają się stałymi elementami realizacji ślubnych jak np. ujęcia z drona. Na pewno zauważalnymi trendami ostatnich lat poza wspomnianymi ujęciami z drona stało się nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, realizacja zagranicznych plenerów oraz rezygnacja z płyt na rzecz pendriveów.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na co dzień zajmujemy się realizacją filmów ślubnych więc na bezludną wyspę wzięlibyśmy chyba leżaki bo nie mielibyśmy kogo nagrywać :)

Nasze pasje.

Poza pasją do filmowania co w tej profesji jest raczej oczywiste, naszą pasją jest muzyka, sport, motoryzacja oraz podróże głównie po górach.

Ciekawostki na nasz temat.

Naszą przygodę z kamerami zaczynaliśmy jako operatorzy telewizyjni gdzie często lekceważyliśmy "kamerzystów" weselnych podchodząc do ich profesji w sposób lekceważący. Działo się tak do momentu naszego pierwszego filmu weselnego gdzie przekonaliśmy się jak ogromnie ciężkim zadaniem jest realizacja filmu ślubnego i jak wiele mimo to przynosi to satysfakcji z finalnego efektu. Wtedy kompletnie zmieniło się nasze postrzeganie i sami staliśmy się przysłowiowymi "kamerzystami".

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jest tego na prawdę tak wiele, że ciężko wybrać tylko jedną pozycję.

Kowalski Film Production - utrwal wspomnienia w najwyższej jakości!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia i Martin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2020
Zawadzkie
Data dodania: 20-09-2020

Przemili kamerzyści, filmik wraz z teledyskiem na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy! 😊

Nazwa firmy: Kowalski Film Production Dominik Kowalski
NIP: 7561961338
Imię i nazwisko: Dominik Kowalski
Adres: Zawadzkie, 47-120, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 2239

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zawadzkie

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy