Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

KS Fotografia " By twoje zdjęcia miały duszę.! " id:21441

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 13-06-2016
Liczba odwiedzin: 246

Oferta

Witam serdecznie.
Chciałbym Państwu zaoferować profesjonalną i sympatyczna obsługę wspartą doświadczeniem podczas wcześniejszych przyjęć weselnych a także wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, a każdy klient jest dla mnie tak samo ważny. Oferuję szeroka gamę usług fotograficznych oraz kompleksową obsługę klientów w jej zakresie.
Pasją, doświadczeniem, profesjonalizmem oraz wysokiej klasy sprzętem utrwalam to co ulotne i zasługuje na szczególne wspomnienia.

Ps. Jestem młodym fotografem z głowa pełna pomysłów do wykonania zlecenia. Zacznę od tego, że fotografia jest moją WIELKĄ PASJĄ. Największym wyzwaniem jest dla mnie uchwycenie emocji podczas waszego ślubu. Łza wzruszenia, szczery uśmiech, chwila zadumy, spojrzenie pełne miłości to są właśnie te chwile, które chciałbym pokazać na waszym materiale ślubnym. Jestem obserwatorem, który uwiecznia emocje. Fotografia ślubna to nie tylko same zdjęcia, to również historia, która będziecie mogli pokazać swoim bliskim po latach, bez używania słów.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

KS Fotografia " By twoje zdjęcia miały duszę.! "
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Zielona Góra
Kod:68-100

Nowe ogłoszenia