Łap Wspomnienia - FILMUJEMY najpiękniejsze chwile z Twojego ślubu - film 1 Łap Wspomnienia - FILMUJEMY najpiękniejsze chwile z Twojego ślubu - film 1
Pokaż kolejny film

Łap Wspomnienia - FILMUJEMY najpiękniejsze chwile z Twojego ślubu id:55768

od 3500 do 7000 zł / 10 godzin
Bytom, śląskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
887-887...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Pragniemy stworzyć dla Ciebie film, który odda nie tylko same wydarzenia, ale także całą atmosferę tego wyjątkowego dnia.
Zaczynając od przygotowań, przez ceremonię ślubną, aż do niezapomnianej zabawy weselnej, zadbamy o to, aby żaden ważny moment nie umknął naszej uwadze. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam zarejestrować najpiękniejsze ujęcia, pełne miłości, wzruszenia i radości.

Ważne jest dla nas także uwzględnienie detali, które sprawiają, że Twój ślub jest niepowtarzalny. Czy to subtelne dekoracje, piękne bukiety kwiatów czy unikalne tradycje, chcemy uwiecznić każdy element, który czyni Twój ślub wyjątkowym. Nasza uwaga skupiona jest na najdrobniejszych szczegółach, aby stworzyć film ślubny, który będzie pełen magii i piękna.

ZATRZYMAMY DLA CIEBIE NIEZWYKŁE CHWILE, KTÓRE BĘDZIESZ PODZIWIAĆ I CHĘTNIE DZIELIĆ SIĘ NIMI Z BLISKIMI.
Filmowanie ślubów to nasza specjalność

Zobacz zdjęcia (1)
Łap Wspomnienia - FILMUJEMY najpiękniejsze chwile z Twojego ślubu, Bytom - zdjęcie 1
1 / 1

Oferta Pure Creations Łukasz Kaczyński

Elastyczne pakiety

od 3500 do 7000zł/ 10 godzin

Teledysk ślubny 3-6 min w rozdzielczości 4K
Reportaż ślubny do 35 min FHD
Ujęcia z drona klasycznego
Ujęcia z drona FPV
1 lub 2 Operatorów wideo
Licencjonowany podkład muzyczny
Realizacja od 14 do 30 dni od dnia wesela
Dojazd wliczony w cenę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako agencja marketingowa zaczęliśmy w 2011 roku, aby w 2017 zacząć przygodę z filmowaniem – początkowo głównie z użyciem dronów. Z czasem realizowaliśmy coraz więcej ciekawych projektów podwykonawczych: ślubnych, eventowych, koncertów i reklam. Naturalną konsekwencją było rozpoczęcie działań na własną rękę i stworzenie marki Łap Wspomnienia. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad biegiem wydarzeń i… to my kreujemy filmową rzeczywistość.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staramy się, aby termin był zawsze zgodny z umową, jaką spisujemy między nami a klientem. Zwykle jest to 10-14 dni roboczych. Zdarza się jednak, że udaje nam się szybciej ukończyć dzieło i wysłać odbiorcy do akceptacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ofertę zawsze tworzymy pod potrzeby i oczekiwania klienta. Jeśli na liście naszych usług nie ma tego, czego szukasz – napisz do nas. Chętnie porozmawiamy o projektach niestandardowych i nietuzinkowych 🙂 Jesteśmy elastyczni i zależy nam przede wszystkim na tym, aby powstała wspaniała pamiątka.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy zwykle od przygotowań do oczepin - 00:00 lub maksymalnie 01:00

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Filmujemy w 4K wysokiej jakości sprzętem (nie stare kamery, a najnowsze modele), oferujemy ujęcia z dronów klasycznych - a jako nieliczni w Polsce - również z dronów FPV. Oferujemy możliwość pracy na 1 lub 2 kamerzystów, ale również fotografię ślubną.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Sumienność i szczerość - stawiamy na te dwie kwestie. Jeśli się na coś umawiamy - to do tego dążymy. Ponadto oferujemy nietuzinkowe ujęcia z dronów FPV - jako nieliczni w Polsce.

Opinie Pure Creations Łukasz Kaczyński (3)

Łap Wspomnienia - FILMUJEMY najpiękniejsze chwile z Twojego ślubu id:55768
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marlena
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 26-08-2023
Pszczyna
Data dodania: 28-09-2023

Razem z (już!) mężem z całego serca polecamy firmę Łap Wspomnienia ❤️ Łukasz i Dorota zadbali o to, abyśmy mieli przepiękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela w postaci teledysku i filmu 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️ Od samego początku naszej współpracy wykazywali pełne zaangażowanie, podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i indywidualnie, wsłuchiwali się w nasze prośby, mieli mnóstwo kreatywnych pomysłów i zadbali o każdy szczegół ☺️ Ponadto nasza współpraca przebiegała w niesamowicie pozytywnej atmosferze (trafił swój na swego)! Jeżeli szukacie usługi filmowania na swój ślub i wesele – nie zastanawiajcie się, jak najszybciej podpisujcie umowę z Łukaszem i Dorotą! 🎥

S
Sabina
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 11-02-2023
Myślenice
Data dodania: 28-09-2023

Pan Łukasz filmował nasz ślub na początku tego roku. Usługa została wykonana profesjonalnie i ekspresowo. Film ze ślubu (ślub cywilny) jak i z sali weselnej jest tak dobrze zrobiony, że często lubimy do niego wracać. Świetne ujęcia, barwy. Nikt z gości nie został pominięty. No po prostu petarda! Bardzo polecam to studio!

Łukasz Kaczyński
28-09-2023

Dziękujemy bardzo za zaufanie i świetną współpracę :) Polecamy się na przyszłość!

A
Aga
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Jaworzno
Data dodania: 26-08-2023

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie zarówno przed imprezą jak i w trakcie ☺️ cudowna atmosfera, super kontakt, mega szybka realizacja, wspaniały teledysk oraz reportaż z naszego najważniejszego dnia w życiu 🥰☺️

Łukasz Kaczyński
01-09-2023

Stworzyć dla Was ten materiał, zachowując najpiękniejsze chwile Waszego życia, było dla Nas czystą przyjemnością :) Dziękujemy za zaufanie "nowej ekipie" na rynku ;) no i... wiecie gdzie nas szukać, w końcu łapiemy chwile nie tylko z wesel :D

Kontakt Pure Creations Łukasz Kaczyński

Nazwa firmy: Pure Creations Łukasz Kaczyński
NIP: 6262780947
Imię i nazwisko: Łukasz Kaczyński
Adres: Bytom, ul. Przemysłowa 5, 41-902, woj. śląskie
887-887...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 480
Zadzwoń
887-887...
Napisz

Popularne miasta w okolicy