Zobacz zdjęcia (5)
Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM, Gliwice - zdjęcie 1
Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM, Gliwice - zdjęcie 2 Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM, Gliwice - zdjęcie 3 Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM, Gliwice - zdjęcie 4 Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM id:30013

Gliwice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Subaru
  • Kolor: biały

Macie dość nudnych, powtarzalnych i przewidywalnych wesel? Biała limuzyna pod kościołem- ileż razy to już przerabiano? Chcecie się wyróżnić? Chcecie zaskoczyć i zrobić wrażenie na gościach? Wjedźcie na nową drogę życia z prędkością i dźwiękiem SUBARU WRX STI. Samochód – legenda przyprawia o szybsze bicie serca każdego fana motoryzacji. Niepowtarzalny dźwięk silnika BOXER, zapierające dech w piersiach i wciskające w fotel 300KM mocy przenoszone na stały napęd na cztery koła do tego zawór upustowy BLOW OFF wydający bardzo charakterystyczny gwizd. Przejażdżka tym samochodem na długo pozostanie w Waszej pamięci i sprawi, że ten wielki dla Was dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Opinie (1)

Legenda motoryzacji - SUBARU WRX STI 300KM id:30013
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2017
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 16-11-2017

Chcielibyśmy wraz z żoną podziękować Rafałowi za ubogacenie naszego ślubu. Subaru od dawien dawna było moim marzeniem, a przejażdzka nim to po prostu poezja :D. Rafał jest bardzo kulturalnym i towarzyskim facetem i potrafi zadbać o to by przejazd samochodem był jedyny w swoim rodzaju. Serdecznie polecamy tą ofertę wszystkim zainteresowanym !! Nie będziecie żałować !!! :)

Pozdrawiamy
Beata i Przemek

liczba odwiedzin: 2635

Popularne miasta w okolicy