Biały Citroen Traction Avant - idealne auto do ślubu id:9111

Gliwice, śląskie
(4)
Dodaj opinię
722-022...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: Citroen
 • Kolor: biały
 • zabytkowy
Marzy Ci się nie zapomniany klimatyczny ślub nawiązujący do stylu lat 30 -tych? Pragniesz czymś wyjątkowym zaakcentować ten dzień i wzbudzić prawdziwą sensację jadąc pięknie odrestaurowanym Citroenem Traction Avant, który jeszcze przed wojną zrewolucjonizował rynek samochodowy i przerodził się w ikonę francuskiej motoryzacji?

Jeśli podoba Ci się klasyczny styl retro i szukasz właściwego samochodu z duszą który doda splendoru całej uroczystości to z przyjemnością pomogę Tobie zrealizować tę wizję!

Oferuję Ci w 100% oryginalny samochód który został profesjonalnie odrestaurowany i dopieszczony w każdym szczególe, dzięki czemu robi ogromne wrażenie i na długo zapada w pamięci gości weselnych.
Jego niecodzienna smukła zabytkowa sylwetka przyciąga wzrok wszystkich na drodze wzbudzając uśmiechy na twarzy, natomiast przestronne wnętrze wykończone białą skórą nie tylko zapewnia wygodne wsiadanie Pani Młodej, lecz przede wszystkim zapewnia pasażerom niebywałą przyjemność z podróżowania w retro stylu.
Dzięki ślubnej białej kolorystyce i chromowanym elementom nadwozia samochód ten idealnie podkreśla uroczysty charakter ślubu

Samochód wynajmuję z kierowcą ubranym stosownie do stylu z epoki, na terenie całego kraju, w szczególności w województwie śląskim, opolskim oraz małopolskim.
W zakresie usługi samochód zwykle przyjeżdża do Pana Młodego, następnie przejazd do domu Pani Młodej na błogosławieństwo, do kościoła, na salę weselną i ewentualnie wyjazd z Młodą Parą na zdjęcia plenerowe. Przy samochodzie każdy z gości weselnych może również do woli robić zdjęcia pamiątkowe:)
Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, to serdecznie zapraszam do kontaktu jak również na oględziny samochodu w Gliwicach oraz jazdę próbną:).

Paweł Wolski

Coś z historii...

Citroen Traction Avant w wersji 11B Familiale jest obecnie bardzo rzadko spotykaną najdłuższą wersją 8 osobową gdyż wyprodukowano ją w niewielkiej ilości. Samochód jest kwintesencją przedwojennej myśli technicznej, ponieważ do jego stworzenia zaangażowano najlepszych światowych konstruktorów z dziedziny motoryzacji - zawieszenia i hamulce skonstruował Ferdynand Porsche dzięki czemu samochód posiada niesłychanie dobre właściwości jezdne i rewelacyjny komfort podróży, wydajny 4 cylindrowy silnik górnozaworowy oraz 3-biegową skrzynie biegów skonstruował Andre Lafebvre z General Motors, natomiast jego nadwozie po raz pierwszy w historii motoryzacji zostało wyrzeźbione z gliny w 1934 roku przez słynnego włoskiego artystę Flaminio Bertoniego. W efekcie auto zrewolucjonizowało przemysł motoryzacyjny w latach 30-tych, ponieważ było petardą innowacyjności w rozwiązaniach technicznych m.in. seryjnie stosowany napęd przedni, karoseria samonośna zbudowana na płycie ramowej, samonastawny silnik, hamulce sterowane hydraulicznie na wszystkie koła, nie zależne zawieszenie z zastosowaniem drążków skrętnych z możliwością regulacji poziomu wysokości każdego koła jak również hydro-pneumatyczny system tylnego zawieszenia w ostatnich latach produkcji.
Auto, dzięki przedniemu napędowi i świetnemu rozkładowi masy (obniżenie środka ciężkości przez posadowienie niżej foteli, przesunięcie silnika pod samą szybę czołową, a skrzyni biegów do przodu), świetnie trzyma się drogi i prowadzi w zakrętach. W mieście było niedoścignione i nawet duże ośmiocylindrowe samochody nie mogły go dogonić, gdyż musiały na zakrętach mocno zwalniać.
Samochód całkiem sprawnie porusza po drogach ekspresowych i autostradach bez wysiłku osiągając prędkość 100 km/h :)

Kategoria:

Auta do ślubu Gliwice

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Biały Citroen Traction Avant - idealne auto do ślubu id:9111
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
S
Sylwia i Krzyś
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Kluczbork
Data dodania: 19-08-2018
Przepiękny samochód z duszą!!! Warty uwagi w tak pięknym dniu jak ślub, idealny do pamiątkowych zdjęć!!! dziękujemy również Panu Pawłowi za dostępność dla Nas :) Polecamy gorąco :)
S
Sabina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Tychy
Data dodania: 31-07-2018
Piękny, wyjątkowy samochód, którym kierował szofer z mega cierpliwością i poczuciem humoru. Podróż do ślubu i droga na wesele przebiegła w super atmosferze. Auto czysciutkie, zadbane przejażdżka tym cudownym samochodem była naprawdę wyjątkowa. Polecamy gorąco, bo warto!!! Zdjęcia będą piękna pamiątka dziękujemy za ten wyjątkowy czas Panie Piotrze !!!
W
Wiola i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2016
Gliwice
Data dodania: 02-08-2017
Polecam gorąco!! Autko robi furorę :) Bardzo miły właściciel :)
S
Sebastian i Malwina Molerus
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
Data dodania: 02-08-2016
Serdecznie polecamy :) auto zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie!
Pawel Wolski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Pawel Wolski
Adres:Gliwiceul. Lekarska 9
44-151woj. śląskie
722-022...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 01-12-2012, liczba odwiedzin: 12230
Telefon
722-022...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie