Zobacz zdjęcia (3)
Łukasz Dziopa FOTOGRAFIA - 2 fotografów w cenie, Kielce - zdjęcie 1
Łukasz Dziopa FOTOGRAFIA - 2 fotografów w cenie, Kielce - zdjęcie 2 Łukasz Dziopa FOTOGRAFIA - 2 fotografów w cenie, Kielce - zdjęcie 3
1 / 3

Łukasz Dziopa FOTOGRAFIA - 2 fotografów w cenie id:30228

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

My, czyli Inga i Łukasz – dwie osoby, inne charaktery, różne spojrzenia na świat znajdujący się przed obiektywem aparatu. Mimo tego idealnie współgramy ze sobą i łączymy swoje pomysły. Razem stworzymy dla Ciebie wspaniałą zdjęciową podróż Emocje, pragnienia, drobne chwile radości, a nawet zwątpienia są bezcenne, dlatego pozwól je uchwycić. Zaufaj nam – zarówno jako artystom, jak i rzemieślnikom łączącym pasję z doświadczeniem, talent z możliwościami, a przede wszystkim tworzącym z myślą o Tobie. Specjalizujemy się w okolicznościowej fotografii – ślubnej, rodzinnej czy sesje plenerowe. Kielce, a także pozostałe tereny Polski – to właśnie tutaj pracujemy na renomę profesjonalistów z wyobraźnią.

Opinie Łukasz Dziopa FOTOGRAFIA (4)

Łukasz Dziopa FOTOGRAFIA - 2 fotografów w cenie id:30228
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2021
Kielce
Data dodania: 23-08-2021

Polecamy każdemu z całego serca ! Super podejście , współpraca na najwyższym poziomie , Łukasz i Inga to profesjonaliści , potrafią zdziałać cuda ! ❤️

Łukasz
23-08-2021

Ale zaskoczenie! Bardzo dziekujemy <3

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2021
Kielce
Data dodania: 04-08-2021

Łukasz i Inga to para profesjonalnych fotografów, jesteśmy zadowoleni z jakości zdjęć, jak również profesjonalnego podejścia i pomocy. Cały czas pracowali na pełnych obrotach, tak aby wszystko się udało. Sesja plenerowa była również super przygotowana. Z całego serca polecamy :)

Łukasz
04-08-2021

Bardzo dziękujemy za tak miła niespodziankę w postaci opinii. Dużo miłości do końca świata!!!

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Choiny
Data dodania: 20-09-2019

Łukasz i Inga. Bez wątpienia wybór odpowiedniego fotografa na wesele był dla nas największym wyzwaniem. Przejrzeliśmy wiele portfolio, jednak to właśnie Ich fotografie urzekły nas najbardziej. Pomijając pełen profesjonalizm, kreatywność oraz niewątpliwy talent to podejście do „klienta” sprawiło ze czuliśmy się tak wyjątkowo. Byli z nami na długo przed ślubem i zostali aż do samego końca (kiedy już wszyscy zdążyli o nim zapomiec ;)). Przez cały ten czas mogliśmy liczyć na ich wsparcie oraz uzyskać wiele cennych rad, które pozwoliły nam uniknąć kilku faux pas. Współpraca z Łukaszem i Ingą to zupełnie nowe doświadczenie, które z całą pewnością przerosło nasze oczekiwania i dzięki któremu zyskaliśmy wspaniałą pamiątkę na wiele wiele lat.

J
Justyna i Michał Hakenberg-Koter
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Suchedniów
Data dodania: 28-08-2017

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy poznać tak fantastycznych ludzi i podziękować za świetny reportaż ślubny. Inga i Łukasz to stu procentowi profesjonaliści :-)

liczba odwiedzin: 3745

Popularne miasta w okolicy