Zobacz zdjęcia (5)
Małgorzata Gajewska kwiaty papier i ja, Wyrzysk - zdjęcie 1
Małgorzata Gajewska kwiaty papier i ja, Wyrzysk - zdjęcie 2 Małgorzata Gajewska kwiaty papier i ja, Wyrzysk - zdjęcie 3 Małgorzata Gajewska kwiaty papier i ja, Wyrzysk - zdjęcie 4 Małgorzata Gajewska kwiaty papier i ja, Wyrzysk - zdjęcie 5
1 / 5

Małgorzata Gajewska kwiaty papier i ja id:50786

Wyrzysk, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych 🥰 prowadzę pracownię florystyczną i kompleksowo zajmuje się dekoracjami ślubnymi.
Podejmując ze mną współpracę para młoda może liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego motywu przewodniego, kwiatów czy kolorystyki. Jeśli szukacie państwo osoby zaangażowanej i oddanej pasji to ze mną wasza dekoracja będzie jedyna w swoim rodzaju. Pracuję tylko na żywym materiale, gdyż cenie sobie naturę. Uwielbiam wyzwania jaka stawia przede mną para młoda. Pracuję głównie na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskie, ale staram się podjąć wszelkie wyzwania. Mój sposób działania to napisanie do mnie wiadomości, rozmowa z klientem, ustalenia dekoracji i pracy, podpisanie umowy i sporządzanie projektu dekoracji a następnie realizacja zamówienia.

Zapraszam do współpracy

Małgorzata Gajewska
Kwiaty papier i ja

liczba odwiedzin: 547

Popularne miasta w okolicy