Mazurski Ośrodek Szych - wesele nad jeziorem id:19123

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Prostki, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 11-02-2016
Liczba odwiedzin: 207

Oferta

WESELE NAD JEZIOREM TOCZYŁOWO

Kompleksowe planowanie, przygotowanie oraz obsługa przyjęć weselnych w dwóch salach bankietowych, które mogą pomieścić 70 i 200 osób.

Uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, pozostaje w pamięci zarówno Młodej Pary i jak wszystkich Gości. Ważna jest uroda, klimat miejsca, perfekcyjna organizacja oraz profesjonalna obsługa przedsięwzięcia. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas tego wydarzenia każdy z Gości czuł się wyjątkowo i wspominał je przez długie lata. Wystrój i aranżacja naszych sal zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Nasz Konsultant Ślubny oraz obsługa Sali Bankietowej i Weselnej spełnia te wszystkie warunki i powierzając nam organizację wesela dokonują Państwo trafnego wyboru. Z największą przyjemnością pragniemy dopomóc Państwu w organizacji wesela, przygotowując specjały kulinarne, dzieląc się naszym doświadczeniem i ofiarowując swoją opiekę. Wyjątkowa dbałość o szczegóły i spełnianie Waszych oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych i umiejętności uczyni tą uroczystość w Sali Bankietowej wyjątkowym. Atrakcją naszych Sal Bankietowych jest ich położenie, klimat oraz wiele innych niespodzianek dla Nowożeńców jedną z nich jest apartament dla nowożeńców, w którym miła i dyskretna obsługa pozwoli Państwu poczuć się jak w domu.

Ilość i jakość tradycyjnych potraw, smak domowych ciast i profesjonalna obsługa są gwarancją wspaniałego wesela.

Typ obiektu

  • hotel
  • ośrodek wypoczynkowy
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Mazurski Ośrodek Szych - wesele nad jeziorem
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Prostki
Kod:19-335

Nowe ogłoszenia