Zobacz zdjęcia (5)
Moda Ślubna Sarah, Rybnik - zdjęcie 1
Moda Ślubna Sarah, Rybnik - zdjęcie 2 Moda Ślubna Sarah, Rybnik - zdjęcie 3 Moda Ślubna Sarah, Rybnik - zdjęcie 4 Moda Ślubna Sarah, Rybnik - zdjęcie 5
1 / 5

Moda Ślubna Sarah id:31511

Rybnik, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: SENSUAL, DIAMONDS, IMAGINE, BRILLANT, DIVINE, MAGICAL DREAM, WINGS, SOPHIA TOLLI, GOLD, MAGIC, MOONLIGHT, VENUS, VEROMIA
  • buty

Usługi:

  • usługi krawieckie

Moda ślubna SARAH jest znaną marką szczególnie na polskim ale i zagranicznych rynkach. Możemy poszczycić się pozytywnymi opiniami naszych klientek doceniających dobry styl naszych wzorów, ich różnorodność, gustowny dobór tkanin i dodatków a przede wszystkim umiejętność połączenia nowoczesności z tradycją.

Prezentacja naszych kolekcji na łamach branżowych czasopism oraz obecność na corocznych targach ślubnych wzmacnia naszą pozycję na rynku wpływając na ogromne zainteresowanie naszymi produktami. Możemy pochwalić się ubraniem do ślubu między innymi II wice MISS POLONIA 2006 Judytę Mojżesz, która co roku prezentuje nasze kolekcje, oraz współpracą z MISS POLONIA 2010 Rozalią Mancewicz, która była gościem specjalnym naszej firmy na Międzyplanetarnych targach ślubnych oraz wzięła udział w sesji zdjęciowej kolekcji 2012 – Brillant.

19 lat istnienia na polskim rynku zdecydowanie wyróżnia nas pod względem jakości, profesjonalnej obsługi, doświadczenia w projektowaniu, kreowaniu i szyciu wyjątkowych sukien ślubnych. Nowoczesne i tajemnicze, naturalne i prowokujące, subtelne i wyrafinowane – takie są suknie SARAH, bo takie są kobiety, które je wybierają.

Najważniejszym celem naszej firmy, już od ponad 19 lat, jest zapewnienie każdej Pani Młodej niepowtarzalnego, wyjątkowego wyglądu w tak ważnym dla Niej dniu. Dlatego też w naszej ofercie zawsze znajdują się kolekcje zgodne z najnowszymi trendami mody ślubnej, zarówno pod względem wzornictwa, jak i użytych materiałów.

Najnowsze kolekcje zaprojektowane z najwyższej jakości tkanin, subtelnie zestawionych kolorów i z wyczuciem stylu, niewątpliwie odkryją naturalne piękno kobiety.

Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że suknie ślubne z naszych kolekcji są projektowane i szyte przez najlepszych fachowców. Dbamy również o to, aby obsługa w naszych salonach była nie tylko uprzejma ale również kompetentna.

Nowoczesne i tajemnicze, naturalne i wyrafinowane, subtelne i prowokujące - takie są suknie ślubne Sarah, bo takie są kobiety.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (1)

Moda Ślubna Sarah id:31511
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
Klaudia
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stanowice
Data dodania: 20-09-2018

Suknię kupiłam w salonie w Rybniku. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i cierpliwości pań tam pracujących. Suknia została zmieniona według moich upodobań - bez żadnego problemu czy dopłaty. Ponadto suknia wysokiej jakości, szyta na miarę, była tańsza, niż suknie salonowe w innych miejscach. Gorąco polecam wszystkim przyszłym pannom młodym!

liczba odwiedzin: 4041

Popularne miasta w okolicy