Zobacz zdjęcia (15)
KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne, Katowice - zdjęcie 1
KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne, Katowice - zdjęcie 2 KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne, Katowice - zdjęcie 3 KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne, Katowice - zdjęcie 4 KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne, Katowice - zdjęcie 5
KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne, Katowice - zdjęcie 6
1 / 15

KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne id:30908

od 3000 do 4900 zł / suknia
Katowice, śląskie
(16)
Dodaj opinię
883-804...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: nieograniczona

Usługi:

  • szycie na miarę

 A gdyby tak wybór sukni ślubnej miał być czystą przyjemnością? Bez pośpiechu i stresów. W pięknym wnętrzu, gdzie konsultantki poświęcą Ci całą swoją wiedzę i serce.
A może mogłabyś nie tylko przymierzyć różne modele, ale wprowadzić zmiany, a nawet zaprojektować swoją wymarzoną suknię? I to bez rozważania, czy masz rozmiar XS czy XL.
Mogłabyś mieć pewność, że Twoja suknia będzie wyjątkowa, bo uszyta tylko dla Ciebie, na Twój wymiar i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Jest takie miejsce na mapie Polski, a konkretnie w stolicy Śląska.
Salon, gdzie doradzamy, projektujemy i szyjemy.
Co roku prezentujemy Wam wyjątkową kolekcję zarówno regular jak i plus size.
Dla nas nie ma słów „nie da się”, „niemożliwe”.
Tu dzieje się magia!

KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne - film 1 KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne - film 1

Oferta KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne

KOLEKCJA 2022

od 3000 do 4900zł/ suknia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Spełniamy marzenia o wyjątkowej sukni ślubnej.
Zaufało nam już kilka tysięcy Klientek.
Dlaczego?
Bo nasze podejście jest wyjątkowe.
WIEMY, że to najważniejszy dzień w Waszym życiu.
ROZUMIEMY Wasz stres, zagubienie, niezdecydowanie i podekscytowanie.
SŁUCHAMY Waszych historii, oczekiwań, zastrzeżeń, bo to wszystko pomaga w znalezieniu sukni idealnej.
DORADZAMY w zakresie doboru odpowiedniego fasonu.
POMAGAMY nie tylko w kwestii wyboru sukni, ale również butów i dodatków.
DBAMY o Wasz komfort podczas poszukiwań, a następnie przymiarek sukni ślubnej.
ŚMIEJEMY SIĘ i często PŁACZEMY razem z Wami.
I cały czas UCZYMY SIĘ, by wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

SZYJEMY NA MIARĘ.
Jesteśmy jednym z nielicznych salonów na Śląsku, który posiada własną pracownię krawiecką. Nasze suknie od etapu projektu aż do efektu finalnego powstają w naszej pracowni.
Co roku przedstawiamy Wam dwie nowe, autorskie kolekcje sukien - regular oraz plus size.
Dzięki temu możecie przymierzyć i wybrać wyjątkową suknię z naszej kolekcji lub wraz z naszą konsultantką zaprojektować własną suknię ślubną.
Szycie na miarę daje gwarancję, że w tym najważniejszym dniu suknia będzie idealnie dopasowana oraz że wszystkie detale zostaną dopracowane ściśle według wytycznych przyszłej Panny Młodej.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Cechą, która nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdej Panny Młodej. Słuchamy, doradzamy i służymy pomocą. Nasze Klientki czują się w naszym salonie komfortowo i swobodnie. Szycie na miarę daje też pewność, iż suknia będzie dopasowana do figury i zgodna z oczekiwaniami.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Pozytywne nastawienie i indywidualne podejście do każdej Panny Młodej. Zawsze pamiętamy, że to najważniejsza suknia w Waszym życiu, dlatego robimy wszystko, by proces jej wyboru i przymiarek pełne były radości i dobrej energii.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każda z naszych Klientek jest inna, dlatego każdy dzień w naszym salonie różni się od poprzedniego. Lubimy rozmowy z Wami, lubimy emocje, jakie Wam towarzyszą w trakcie poszukiwań wymarzonej sukni oraz w trakcie jej powstawania. Lubimy również te dni, gdy zabieracie swoje suknie do domu, choć niestety jest to również moment, gdy się z Wami rozstajemy. Dlatego lubimy też bardzo, gdy odwiedzacie nas już po ślubie i dzielicie się z nami swoimi wspomnieniami :-)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Największa radość to uśmiech przyszłej Panny Młodej, gdy znajduje wymarzoną suknię i ten drugi, gdy ją odbiera. To najlepsze momenty w naszej pracy. Emocje, których nie da się trzymać na wodzy i które udzielają się wszystkim.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

KWIAT LOTOSU to salon, który ma za sobą już kilkanaście lat doświadczenia. Najlepszym certyfikatem jakości jest rzesza zadowolonych Klientek :-)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Salon kilkukrotnie otrzymał certyfikat Firma z klasą, przyznawany przez portal Wesele z Klasą oraz był wyróżniany w prestiżowym rankingu Orły Branży Ślubnej, otrzymując m.in. złotą statuetkę, którą uhonorowane zostają najlepsze firmy w Polsce. Obie nagrody przyznawane są wyłącznie na podstawie opinii klientów, dlatego stanowią dla nas ogromne wyróżnienie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Projektujemy i szyjemy dla Was suknie od 2007 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W związku z tym, iż specjalizujemy się w szyciu na miarę, wielokrotnie realizowałyśmy projekty indywidualne, czasem trudne czy prawie niemożliwe. Do każdej z naszych Klientek podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować suknię i dobrać materiały, kierując się wizją i pomysłem przyszłej Panny Młodej.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz zespół tworzą cudowne kobiety (choć zdarzało nam się pracować z fantastycznymi mężczyznami).
Paulina - nasza szefowa i główna projektantka. To jej projekty możecie zobaczyć, przymierzyć i zamówić w naszym salonie.
Agnieszka i Magda - konsultantki z misją uszczęśliwiania przyszłych panien młodych. Ich pozytywne wibracje odczujecie tuż po przekroczeniu progu naszego salonu :-)
Kasia wraz z całym teamem zdolnych krawcowych - te panie dbają o perfekcyjne skrojenie, uszycie i wykończenie Waszych sukien.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasze suknie szyte są z najlepszych jakościowo tkanin, koronek, gipiur i aplikacji. Wszystkie hafty na naszych sukniach naszywamy ręcznie! Nigdy NIE KLEIMY aplikacji, dlatego nasze suknie odznaczają się wysoką trwałością i znakomitą jakością.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W naszym salonie swobodnie porozumiesz się w języku polskim i angielskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepszy okres na zamówienie sukni to 1 rok do pół roku przed ślubem.
Górna granica podyktowana jest zmieniającymi się ogólnymi trendami jak i indywidualnymi pomysłami przyszłej Panny Młodej. Rzecz w tym, by w dniu ślubu wizja Twojej sukni ślubnej była tak samo atrakcyjna jak w momencie jej zamówienia.
Pół roku przed ślubem, to czas optymalny, choć realizujemy również zamówienia złożone w krótszym odstępie czasu. Wymóg podpisania umowy min. 6 miesięcy przed ślubem podyktowany jest koniecznością zamówienia przez nas materiałów na suknię. Czas oczekiwania na niektóre koronki czy dodatki to kilka miesięcy, dlatego Panny Młode, które decydują się na zamówienie sukni w okresie krótszym niż pół roku przed ślubem, muszą liczyć się z tym, iż pewne warianty będą niedostępne.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Serdecznie zapraszamy do umawiania się na spotkania.
Pragniemy, by chwile spędzone w naszym salonie, podczas mierzenia i wyboru sukni, przebiegały w spokojnej i intymnej atmosferze, bez pośpiechu i presji. Umówienie się na spotkanie gwarantuje, iż przez godzinę nasza konsultantka i przymierzalnia jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji.
Na wizytę zabierz ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie. Poza tym idealna będzie cielista bielizna, która nie będzie wyróżniać się i zaburzać estetyki mierzonych sukien. O całą resztę zadba nasza ekipa.
WSZYSTKIE SPOTKANIA, W CELU MIERZENIA SUKIEN, SĄ BEZPŁATNE.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Standardowo dla każdej Panny Młodej rezerwujemy 3 terminy przymiarek oraz 1 spotkanie, w celu odbioru sukni. Oznacza to, że po podpisaniu umowy spotykamy się jeszcze 4-krotnie. Oczywiście każda Klientka traktowana jest indywidualnie, dlatego w razie konieczności, ilość przymiarek może ulec zmianie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasze suknie szyte są na miarę, dlatego podczas każdej przymiarki sukni obecna jest krawcowa oraz jedna z konsultantek. Daje to naszym Klientkom pewność, że wszystkie uwagi do realizowanego projektu zostaną omówione i zatwierdzone.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizacja to nasza specjalność :-) Możemy omówić i ustalić indywidualnie każdy detal sukni.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jesteśmy od tego, by doradzić fason, kolor, zdobienia odpowiednie dla każdego typu urody. Na początku spotkania zadamy Ci szereg pytań, które pozwolą nam lepiej Cię poznać. Podczas mierzenia szybko zweryfikujemy, w czym czujesz się dobrze i komfortowo, a które rozwiązania należy kategorycznie wykreślić z listy opcji. Najważniejsze jest nastawienie. Wybór sukni ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy otwarte na zmiany w projekcie podczas całego procesu szycia sukni. Najważniejsze jest zadowolenie Klientki. Oczywiście wprowadzane zmiany konstrukcyjne muszą być zaaprobowane przez naszą krawcową, a ewentualne dodatkowe materiały, koronki czy aplikacje, które nie były uwzględnione w umowie, muszą być dostępne w momencie realizacji projektu. O ewentualnych kosztach takich modyfikacji zawsze informujemy w trakcie ich omawiania.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Kilkanaście lat pracy to czas, gdy los przynosi różne sytuacje i doświadczenia. Zawsze staramy się pomagać Wam w obliczu trudności i przeciwności losu. Zawsze możecie na nas liczyć.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jesteśmy ogromnie szczęśliwe, gdy po weselu kontaktujecie się z nami :-) Cieszymy się z przesłanych zdjęć, filmów i relacji, którymi się z nami dzielicie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Zdarzało się nam towarzyszyć Pannie Młodej podczas ubierania sukni w domu. Miałyśmy też ogromny zaszczyt ubierać naszą Klientkę w salonie w dniu ślubu.
Wielokrotnie wysyłałyśmy gotową suknię w najdalsze zakątki świata.
Takie wyjątkowe sytuacje zawsze generują piękne wspomnienia :-)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

EMPATIA.
Zrozumienie, że dla Was to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nigdy nie zapominamy jak duże emocje Wam towarzyszą w tym czasie i dzięki temu pracujemy z nieustanną pasją i zaangażowaniem.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Nasze Klientki są naszą największą inspiracją! To Wy tworzycie trendy, poszukujecie rozwiązań, które my dla Was kreujemy. Dlatego tak dobrze czujecie się w naszych sukniach. Bo powstały dla Was i z myślą o Was.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Tworzymy.
Bezustannie projektujemy nowe suknie, welony, dodatki. Szukamy nowych pomysłów i rozwiązań, które mogą przypaść Wam do gustu.
Ale tworzymy nie tylko w pracowni krawieckiej. Robimy zdjęcia, kręcimy filmy, prowadzimy nasze konta na social mediach. Nasze głowy pełne są kreatywnych pomysłów.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019

Opinie KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne (16)

Dodaj opinię
KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne id:30908
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
B
Bożena
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 09-11-2021

Polecam! Znalazłam tam piękną suknię ślubną, w której czułam się fantastycznie, była bardzo wygodna i pięknie układała się w tańcu, na co zwracali uwagę goście. Bardzo miło wspominam wizyty na przymiarkach - atmosfera była przesympatyczna! Dla Pań nie było problemem to, że wesele zostało przełożone o rok - suknia czekała tam na mnie w stanie, w jakim była po 1 przymiarce i dopiero w kolejnym roku przymiarki były kontynuowane :) Polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym!

E
Elżbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Katowice
Data dodania: 02-10-2020

Nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej suknie !
Suknia była zjawiskowa i super wygodna.
Panie w salonie bardzo miłe, naprawdę dobrze doradziły przy wyborze
Obsługa na wysokim poziomie, suknia niesamowita polecam każdej Pannie młodej z całego serca.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-02-2020
Sosnowiec
Data dodania: 09-09-2020

Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, idealne wykonanie, pamiątka na całe życie. Dziękuję Wam 😘😘😘

A
Alina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Katowice
Data dodania: 30-07-2020

Dziękuję za przepiękną suknie ślubną❤ Cudowna obsługa 😊
POLECAM Z CAŁEGO SERCA❤
Dziewczyny, napewno właśnie tutaj znajdziecie swoją jedyna

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2019
Katowice
Data dodania: 17-03-2020

Bardzo dziękuję za wysłuchanie moich pomysłów, okazaną cierpliwość i otwartość na przymiarkach. Nawet w ostatniej chwili przed szyciem pomogłyście mi znaleźć idealne rozwiązanie na moje wymysły :)
Z chęcią uszyłabym u Was coś ponownie! Polecam!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2019
Katowice
Data dodania: 21-10-2019

to ten salon - salon wyjątkowy dla wyjątkowych kobiet. Przemiłe i przesympatyczne Panie z pasją prowadzą swój biznes. Każdej z was życzę tak cudownej obsługi i pomocy przy wyborze tej jedynej, wymarzonej Sukni ślubnej. Panie zrobiły dla mnie tak wiele, że nawet nie mogłabym nigdy sobie wymarzyć lepszego salony z sukniami ślubnymi.

Ślub 30.06.2019r - trafiłam na salon całkiem przypadkiem, kiedy już mocno spóźniona bo chyba był to kwiecień postanowiłam znaleźć suknie dla siebie. Odwiedzając różna salony sukien ślubnych (bez wcześniejszego umówienia) spotykałam się z góry z odrzuceniem - że za późno przyszłam nie ma dla mnie sukni. Może jakaś z wieszaka, bez możliwości poprawek- ewentualnie zwężenie. Kwiat Lotosu i cudowne kobiety przyjęły mnie miło z uśmiechem (rozbawione, że tak późno szukam sukni) mimo tego, że nie umówiłam się na spotkanie przyjęły mnie i poświęciły mi sporo czasu. W salonie sukni ślubnych jest sporo, można pooglądać, przymierzyć każdą, Panie jednak suknie szyją każdej Pani młodej indywidualnie, na jej rozmiar, na jej zapotrzebowanie. Suknia ślubna powstała przepiękna - suknia dwa w jednym - spódnica nałożona na suknie mniejszej objętości. Mistrzostwo! polecam każdej Pani młodej na wizytę w salonie - a na pewno zostaniecie tam na dłużej! dziękuję, bardzo ale to bardzo zadowolona Magdalena

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Paniówki
Data dodania: 09-10-2019

Moja suknia ślubna z salonu Kwiat Lotosu była idealna pod każdym względem. Każda wizyta w salonie była przyjemnością. Mimo iż na stałe mieszkam za granicą nie był to żaden problem. Terminy wszystkich przymiarek były dostosowane do moich potrzeb oraz wizyt w kraju. Cały proces tworzenia sukni przebiegł bardzo sprawnie i bez problemów. Pani Kasia z cierpliwością wprowadziła wszelkie poprawki, dzięki czemu suknia stała się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. W dniu ślubu wywołała zachwyt wśród wszystkich zgromadzonych. Serdecznie dziękuję i jak najbardziej polecam to miejsce wszystkim przyszłym pannom młodym:)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Katowice
Data dodania: 20-08-2019

Podczas pierwszej wizyty w salonie "Kwiat Lotosu" obsługa od razu zrobiła na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie. Po zrobieniu rozeznania w Katowickich salonach ślubnych, zdecydowałam się na "Kwiat Lotosu" Przekonała mnie miła atmosfera, jakość materiałów i możliwość uszycia sukni według mojej wizji. Co jeszcze wyróżnia "Kwiat Lotosu"? Profesjonalna obsługa pań w salonie ( pewnie stąd 1 miejsce w zestawieniu "Orły branży ślubnej") Wyczucie smaku, kreatywność i dobry gust. Wysokie umiejętności krawieckie, indywidualne podejście do każdej Panny Młodej, mogłabym tak długo wymieniać... Polecam sprawdzić i samemu się przekonać!

Pokaż więcej opinii

Kontakt KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne

Nazwa firmy: KWIAT LOTOSU Suknie Ślubne
Adres: Katowice, ul. Mikołowska 18, 40-067, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: nieczynne
883-804...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9646
Zadzwoń
883-804...
Napisz

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy