MonaKo Konsultant Ślubny, Szkolenia

980 zł
Puławy, lubelskie

O nas

Pasja i Marzenia są naszym CREDO
Jeżeli zapytasz się Konsultanta Ślubnego kiedy był Gościem na Weselu a on nie jest wstanie tego zrobić to znaczy , że dobrze trafiłeś.
Ten zawód oprócz Pasji i realizacji Marzeń wymaga Poświęcenia.
Organizacją Wesel zajmujemy się od 20 lat, działamy na rynku lubelskim, zorganizowaliśmy ponad 300 uroczystości weselnych.
Monika – 21 lat pracy w zawodzie managera obiektów hotelarsko- gastronomicznych, doświadczenie w organizacji eventów, przyjęć okolicznościowych, eventów tematycznych, pikników rodzinnych.
Magdalena – 15 lat pracy w zawodzie kierownika restauracji , organizacja wesel, bankeitów, kolacji VIP. Współudział i tworzenie marek restauracji.

MonaKo Konsultant Ślubny, Szkolenia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Magda Kowalczyk
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-03-2016
Data dodania: 12-04-2016

Na oferte Monako trafiłam przypadkiem. Jako, że jestem osobą bardzo zajeta potrzebowałam pomocy kogoś, kto zna temat. I trafiłam na Panią Monikę, która wykazała się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Konkretnie, systematycznie zajmowała sie naszym przyjeciem. Polecam wszytskim, którzy lubią mieć wszytsko zrobione perfekcyjnie i na czas. Nasze wesele było fantastyczne:)

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
Data dodania: 11-04-2016

Witam
Wesele mam dopiero za rok ale postanowiłem już teraz zadzwonić. Pani bardzo miła i po aż 20 minutowej rozmowie bardzo zachęciła mnie do spotkania. Wybieram się na jej warsztaty, zobaczymy czy to właśnie ona poprowadzi moje wesele.
Pozdrawiam

liczba odwiedzin: 1371

Wyjątkowe sale weselne w mieście Puławy

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie