Zobacz zdjęcia (1)
Muzyczna oprawa ślubu śpiew i skrzypce (Ave Maria, Hallelujah i in.), Poznań - zdjęcie 1
1 / 1

Muzyczna oprawa ślubu śpiew i skrzypce (Ave Maria, Hallelujah i in.) id:42230

Poznań, wielkopolskie

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Czy chcielibyście, aby Wasz ślub był niezapomnianym przeżyciem dla Was i Waszych gości? Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubu (i innych ceremonii). Posiadam wieloletnie doświadczenie, poparte zadowoleniem Młodych Par :) Jestem zawodowym muzykiem, gram na skrzypcach oraz śpiewam (sopran liryczny).

W swoim repertuarze posiadam wiele utworów zarówno z repertuaru pop, jak i muzyki klasycznej, m.in. Ave Maria, Hallelujah, Marsz weselny, Obój Gabriela, Hymn o miłości, Kanon Pachelbela i wiele innych. Jestem otwarta na nowe propozycje i na życzenie Państwa mogę przygotować również inne utwory. Współpracuję również z organistami i śpiewakami (głosy męskie).
Proszę o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia terminu i wyboru repertuaru. Na życzenie udostępniam nagrania."Pani grała przepięknie, sprawiła ze mój ślub był poprostu magiczny. Dziękuje za wszystko. Piękny głos, wspaniały talent."
Karolina & William"Swietny talent! Goraco polecamy!!! Niezapomniane wrazenia z ceremonii zaslubin. Glos, spiew, jak i gra na skrzypcach dostarczyly nam i wszystkim obecnym mnostwo niepowtarzalnych emocji, wzruszyly serca i wycisnely lzy. Skrzypce w pelni oddaly kunszt ceremonii, goscic taki talent sprawilo nam wielka radosc a slub na dlugo zostanie w pamieci naszej i wszystkich obecnych. Bogaty repertuar, fantastyczna komunikacja i kontakt, pelen profesjonalizm i pasja! Zyczymy wszystkiego dobrego i jeszcze raz pieknie DZIEKUJEMY!!!!" Magdalena i Marcin

liczba odwiedzin: 1307

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie