Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!! id:32191

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!!

Ostatnio widziany 05-12-2017
502-783...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 15-11-2017
Liczba odwiedzin: 88

Oferta

Witam!
Proponując Państwu współpracę zapewniam najwyższy standard usług. Dzięki szesnastoletniemu doświadczeniu jako DJ weselny, eventowy i klubowy jestem w stanie doradzić praktyczne rozwiązania dotyczące organizacji imprezy.

Charakteryzuję się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym podejściem do klientów i ich gości. Mój bardzo bogaty repertuar muzyczny, dobrany do charakteru imprezy i
preferencji uczestników, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Jestem osobą, która potrafi odejść od osobistych upodobań i bawić gości muzyką z szerokiej gamy gatunków. Dysponuję prawdziwą skarbnicą utworów w której każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.
Dokładam wszelkich starań aby zabawa nie miała końca a na parkiecie pojawiły się uśmiech i zadowolenie. Prezentuję utwory polskie i zagraniczne w oryginalnych wykonaniach. Dbam również o to, aby Wasza impreza przebiegała na wyznaczonym przez Was poziomie, który został określony w umowie.
Oczywiście pracuję zgodnie z zasadą: dobry muzyk to trzeźwy muzyk.

Odpowiednio dobraną dekoracją świetlną potrafię nadać niepowtarzalny klimat każdej uroczystości. Tradycyjna forma ustępuje miejsca nowoczesności. W mojej ofercie posiadam rozwiązanie skierowane do tych, którzy pragną więcej. Dzięki efektom oświetlającym scenę, parkiet, ściany, sufity oraz elementy architektoniczne każde pomieszczenie nabiera nowego, niepowtarzalnego charakteru. Światło potrafi ożywić i stworzyć niepowtarzalną atmosferą każdym lokalu.

Aby stworzyć niezapomniany klimat wykorzystuję nowoczesne oświetlenie: listwy LED, oświetlacze architektoniczne, ruchome głowy, wytwornice dymu.
Wszystko w przemyślany sposób wpisane jest w scenerię tak, by nie przeszkadzało uczestnikom a jednocześnie w pełni wykorzystywało swoje możliwości iluminacyjne. Dekorując salę, dopasowuję się do wizji klienta, warunków technicznych sali oraz jej wielkości.

Obsługa imprez to moją pasja!

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Cennik

Dj + dekoracja światlem
od 2000 do 4000 / wesele
Dekoruję dla Państwa salę w części jadalnej światłem statycznym (listwy LED oraz reflektory PAR).
Parkiet taneczny oświetlam profesjonalnymi ruchomymi głowami oraz reflektorami PAR. Dla lepszego efektu wizualnego używam wytwornicy dymu.
Całość stworzy ciekawą grę świateł i romantyczny klimat.

W ofercie posiadam również napis "LOVE" oraz ciężki dym do tzw. "tańca w chmurach".

Cena każdego pakietu zależna jest od wielkości sali weselnej oraz ilości punktów do przygotowania.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia