Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!! id:32191

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!!

Ostatnio widziany 21-05-2018
502-783...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 15-11-2017
Liczba odwiedzin: 484

Oferta

Witam!
Proponując Państwu współpracę zapewniam najwyższy standard usług. Dzięki szesnastoletniemu doświadczeniu jako DJ weselny, eventowy i klubowy jestem w stanie doradzić praktyczne rozwiązania dotyczące organizacji imprezy.

Charakteryzuję się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym podejściem do klientów i ich gości. Mój bardzo bogaty repertuar muzyczny, dobrany do charakteru imprezy i
preferencji uczestników, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Jestem osobą, która potrafi odejść od osobistych upodobań i bawić gości muzyką z szerokiej gamy gatunków. Dysponuję prawdziwą skarbnicą utworów w której każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.
Dokładam wszelkich starań aby zabawa nie miała końca a na parkiecie pojawiły się uśmiech i zadowolenie. Prezentuję utwory polskie i zagraniczne w oryginalnych wykonaniach. Dbam również o to, aby Wasza impreza przebiegała na wyznaczonym przez Was poziomie, który został określony w umowie.
Oczywiście pracuję zgodnie z zasadą: dobry muzyk to trzeźwy muzyk.

Odpowiednio dobraną dekoracją świetlną potrafię nadać niepowtarzalny klimat każdej uroczystości. Tradycyjna forma ustępuje miejsca nowoczesności. W mojej ofercie posiadam rozwiązanie skierowane do tych, którzy pragną więcej. Dzięki efektom oświetlającym scenę, parkiet, ściany, sufity oraz elementy architektoniczne każde pomieszczenie nabiera nowego, niepowtarzalnego charakteru. Światło potrafi ożywić i stworzyć niepowtarzalną atmosferą każdym lokalu.

Aby stworzyć niezapomniany klimat wykorzystuję nowoczesne oświetlenie: listwy LED, oświetlacze architektoniczne, ruchome głowy, wytwornice dymu.
Wszystko w przemyślany sposób wpisane jest w scenerię tak, by nie przeszkadzało uczestnikom a jednocześnie w pełni wykorzystywało swoje możliwości iluminacyjne. Dekorując salę, dopasowuję się do wizji klienta, warunków technicznych sali oraz jej wielkości.

Obsługa imprez to moją pasja!

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!! id:32191
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda&Rafa;ł
Magda&Rafa;ł
(5)
Dodano: 30-01-2018
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Wyszków
Bardzo dziękujemy DJ/wodzirejowi Arturowi za niezapomnianą zabawę, pełen profesjonalizm i wspaniałą atmosferę. Doskonała muzyka dla każdego niezależnie od wieku, wszystko na wysokim poziomie i z klasą. Goście świetnie się bawili a po imprezie słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat oprawy muzycznej oraz świetlnej naszego wesela :)
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy, lepiej trafić nie mogliśmy :)

Magda i Rafał Sokołowscy
Anna
Anna
(5)
Dodano: 23-01-2018
Data imprezy: 01-08-2017
Miejscowość: Warszawa
Artur to bardzo dobry Dj z wieloletnim doświadczeniem i świetny wodzirej! Na naszej imprezie weselnej stworzył wyjątkowy klimat, a goście nie schodzili z parkietu!
Bardzo polecam!
Ania Sobianek
Ślub 1.08.2015

Dane kontaktowe

Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!!
Imię:Artur
Nazwisko:Kuzioła
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:00-002

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.