Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 2

Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!! id:32191

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!!

Ostatnio widziany dzisiaj
502-783...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 15-11-2017
Liczba odwiedzin: 267

Oferta

Witam!
Proponując Państwu współpracę zapewniam najwyższy standard usług. Dzięki szesnastoletniemu doświadczeniu jako DJ weselny, eventowy i klubowy jestem w stanie doradzić praktyczne rozwiązania dotyczące organizacji imprezy.

Charakteryzuję się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym podejściem do klientów i ich gości. Mój bardzo bogaty repertuar muzyczny, dobrany do charakteru imprezy i
preferencji uczestników, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Jestem osobą, która potrafi odejść od osobistych upodobań i bawić gości muzyką z szerokiej gamy gatunków. Dysponuję prawdziwą skarbnicą utworów w której każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.
Dokładam wszelkich starań aby zabawa nie miała końca a na parkiecie pojawiły się uśmiech i zadowolenie. Prezentuję utwory polskie i zagraniczne w oryginalnych wykonaniach. Dbam również o to, aby Wasza impreza przebiegała na wyznaczonym przez Was poziomie, który został określony w umowie.
Oczywiście pracuję zgodnie z zasadą: dobry muzyk to trzeźwy muzyk.

Odpowiednio dobraną dekoracją świetlną potrafię nadać niepowtarzalny klimat każdej uroczystości. Tradycyjna forma ustępuje miejsca nowoczesności. W mojej ofercie posiadam rozwiązanie skierowane do tych, którzy pragną więcej. Dzięki efektom oświetlającym scenę, parkiet, ściany, sufity oraz elementy architektoniczne każde pomieszczenie nabiera nowego, niepowtarzalnego charakteru. Światło potrafi ożywić i stworzyć niepowtarzalną atmosferą każdym lokalu.

Aby stworzyć niezapomniany klimat wykorzystuję nowoczesne oświetlenie: listwy LED, oświetlacze architektoniczne, ruchome głowy, wytwornice dymu.
Wszystko w przemyślany sposób wpisane jest w scenerię tak, by nie przeszkadzało uczestnikom a jednocześnie w pełni wykorzystywało swoje możliwości iluminacyjne. Dekorując salę, dopasowuję się do wizji klienta, warunków technicznych sali oraz jej wielkości.

Obsługa imprez to moją pasja!

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Cennik

Dj + dekoracja światlem
od 1800 do 2500 / wesele
Parkiet taneczny oświetlam profesjonalnymi ruchomymi głowami Spot oraz Wash. Dla lepszego efektu wizualnego używam wytwornicy dymu. Salę w części jadalnej dekoruję dla Państwa światłem statycznym (listwy LED oraz reflektory PAR).

Całość stworzy ciekawą grę świateł i romantyczny klimat.

W ofercie posiadam również napis "LOVE" oraz ciężki dym do tzw. "tańca w chmurach".

Cena każdego pakietu zależna jest od wielkości sali weselnej oraz ilości punktów do przygotowania.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!! id:32191
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda&Rafa;ł
Magda&Rafa;ł
(5)
Dodano: 30-01-2018
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Wyszków
Bardzo dziękujemy DJ/wodzirejowi Arturowi za niezapomnianą zabawę, pełen profesjonalizm i wspaniałą atmosferę. Doskonała muzyka dla każdego niezależnie od wieku, wszystko na wysokim poziomie i z klasą. Goście świetnie się bawili a po imprezie słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat oprawy muzycznej oraz świetlnej naszego wesela :)
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy, lepiej trafić nie mogliśmy :)

Magda i Rafał Sokołowscy
Anna
Anna
(5)
Dodano: 23-01-2018
Data imprezy: 01-08-2017
Miejscowość: Warszawa
Artur to bardzo dobry Dj z wieloletnim doświadczeniem i świetny wodzirej! Na naszej imprezie weselnej stworzył wyjątkowy klimat, a goście nie schodzili z parkietu!
Bardzo polecam!
Ania Sobianek
Ślub 1.08.2015

Dane kontaktowe

Najlepszy DJ/ Wodzirej na Twoje wesele!!!
Imię:Artur
Nazwisko:Kuzioła
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:00-002

Nowe ogłoszenia