Zobacz zdjęcia (5)
PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019 id:25907

Bielsko-Biała, śląskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

Jestem Celina i kocham to, co robię! Tak mogę chyba zacząć pisanie o makijażu.

Makijaż – nieustannie od ponad 8 lat moja miłość, pasja, zawód, radość, satysfakcja. Kiedy maluję, nie czuję fizycznego bólu ani przemijającego czasu. Jestem jak w transie i myślę, że to widać :)

Make up Bielsko

Jakie są moje makijaże? Naturalnie piękne, subtelne, koloryzowane, doprecyzowane, indywidualnie dobrane, skrojone na miarę. Wyspecjalizowałam się w makijażach upiększających dostosowanych do okazji, na jakie je wykonuję. Najczęściej są to makijaże ślubne, weselne, studniówkowe, makijaże do sesji zdjęciowych lub okazjonalne, charakteryzowane na konkretny temat. Jak większość osób zawodowo związanych z makijażem, zaczynałam od wielu kolorów, intensywnych rysunków, sztucznych rzęs sięgających brwi :) Z czasem jednak zrozumiałam, że cała sztuka polega na tym by podkreślić urodę nie przerysowując jej jednocześnie. Dziś moja maksyma brzmi: „Mniej znaczy więcej” i trzymam się jej od dawien dawna.

Ścieżka zawodowa
Sztukę wizażu doskonaliłam we FRANCUSKIEJ SZKOLE WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI W KRAKOWIE – ukończona tytułem charakteryzatora w 2009 roku.
Douglas Polska – 5 lat pracy w charakterze wizażystki
Sesje zdjęciowe, praca przy teledyskach, makijaże do konkursów piękności, szkolenia z makijażu.
Salony w Bielsku – Białej: wizaż, stylizacja rzęs, makijaż permanentny, prowadzenie szkoleń z makijażu permanentnego

Materiał video przedstawia przygotowania do ślubu prosto z bajki.
Makijaż: Facelove Celina Piwko-Jelonek
Montaż materiału video: ARTMEDIATV, Telewizyjna 1, Katowice 40-953 (studio realizuje wszelkiego rodzaju produkcje filmowe, telewizyjne i video. Tworzą spoty reklamowe dla telewizji)
Lokalizacja Biała Róża w Szczyrku.
Samochód: Ferrari Katowice.

Makijaż permanentny Bielsko-Biała
Wykonuję również makijaże permanentne brwi, ust oraz kresek na powiece. Szkoliłam się w jednym z najlepszych Międzynarodowych Instytutów Makijażu Permanentnego, na drugim końcu Polski - u Aleksandry Góreckiej – Mistrzyni Świata w makijażu permanentnym ust (PMU) prestiżowej PhiBrows Branko Babic Academy. Prekursorki nowoczesnych technik trójwymiarowego makijażu permanentnego Shadelicious i Shadelicious SUPREME.

Od roku 2017 prowadzę zajęcia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza w Bielsku-Białej.
1 marca 2018 otwarłam jedno z najnowocześniejszych studio wizażu i makijażu permanentnego w Polsce mieszczące się w Bielsku-Białej przy ul. Jana III Sobieskiego 185.

Od 11 marca 2018 jestem licencjonowanym trenerem makijażu permanentnego. Szkoliła mnie Małgorzata Ruprich - absolwentka Oxford Brookes University, Juror Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym. Nadzorowałam pracę studentek kosmetologii podczas warsztatów linergistycznych w GWSH w Katowicach.

D końca roku 2018 praktycznie wszystkie soboty mam już zarezerwowane, przyjmuję rezerwacje na rok 2019.

Zapraszam serdecznie,
Celina Piwko-Jelonek

Opinie (1)

PROFESJONALNY makijaż ślubny FACELOVE, Celina Piwko, terminy 2019 id:25907
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-12-2017
Wisła
Data dodania: 03-01-2018

Witam

Z czystą przyjemnością mogę polecić Facelove. Pani Celina wykonała mi przepiękny makijaż ślubny który zakrył wszystkie niedoskonałości mojej skóry.. Magia :)
Skusiłam się również na rzęsy które są przepiękne i na czym i bardzo zależało.. wyglądają naturalnie. Bardzo dziękuje za wszystko i pozdrawiam bardzo serdecznie.
Polecam każdemu !

liczba odwiedzin: 9614

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie