Zobacz zdjęcia (7)
Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START, Bogatynia - zdjęcie 1
Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START, Bogatynia - zdjęcie 2 Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START, Bogatynia - zdjęcie 3 Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START, Bogatynia - zdjęcie 4 Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START, Bogatynia - zdjęcie 5
Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START, Bogatynia - zdjęcie 6
1 / 7

Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START id:54846

Bogatynia, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
536-161...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera

Cześć! Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Chętnie udzielę Ci wszelkich informacji na temat mojej pracy i dostępności terminu.

Długie monotonne filmy to wymierający gatunek. Nowoczesny film ślubny to 30 minutowy film pełen artystycznych ujęć które są naładowane emocjami a prym wiedzie niepowtarzalny teledysk ślubny, który jest skrótem całego Waszego wielkiego dnia Możecie zapomnieć o 2 godzinnych "tasiemcach" opartych o klasyczne videofilmowanie przy których wszyscy oglądający ziewają z nudy, w nowoczesnym filmie nie ma miejsca na nude! Moje filmy wyglądają zupełnie inaczej, wymykają się utartym standardom! Nie kręci mnie postawić kamerę na statywie i 10 minut ciągiem filmować wesele i tańczących gości weselnych. Tańczę z kamerą razem z gośćmi!

Wiem, że każda para ma swoje indywidualne preferencje i planuje swój dzień w sposób niepowtarzalny. Dlatego też, chętnie poznam więcej szczegółów na temat Waszych planów i potrzeb.

Jeśli szukasz nowoczesnego i niezapomnianego filmu ślubnego, nie szukaj dalej. Mam umiejętności i wiedzę, aby stworzyć film ślubny, który przekroczy Twoje oczekiwania i uchwyci esencję Twojego wyjątkowego dnia.

Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START - film 1 Nowoczesny film ślubny & Dron w cenie & 4k - RABAT 20% NA START - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oferta

od 2500 do 4000zł/ film

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bogatynia, woj. dolnośląskie
536-161...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 49
Zadzwoń
536-161...
Napisz

Popularne miasta w okolicy