Zobacz zdjęcia (5)
Nuli -  największy wybór prostych sukien ślubnych w Warszawie, Warszawa - zdjęcie 1
Nuli -  największy wybór prostych sukien ślubnych w Warszawie, Warszawa - zdjęcie 2 Nuli -  największy wybór prostych sukien ślubnych w Warszawie, Warszawa - zdjęcie 3 Nuli -  największy wybór prostych sukien ślubnych w Warszawie, Warszawa - zdjęcie 4 Nuli -  największy wybór prostych sukien ślubnych w Warszawie, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Nuli - największy wybór prostych sukien ślubnych w Warszawie id:42185

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 34-44
  • marka: Nuli

Usługi:

  • szycie na miarę
  • wypożyczalnia

Boutique ślubny Nuli Warszawa to miejsce wyjątkowe, w którym każda Panna Młoda znajdzie swoją suknię marzeń. Tworzymy kolekcje dla kobiet wiernych sobie i lubiących swoją kobiecość. Jaka jest zatem kobieta Nuli? To osoba niezależna, z “otwartą” głową i sercem, pełna tajemnicy i seksapilu.

Każda z projektowanych kolekcji opowiada inną historię, jednak wszystkie utrzymane zostały w podobnym stylu, który charakteryzują proste, czyste formy, stanowiące mieszankę niezwykłej elegancji i luksusu. O wyjątkowości marki świadczy także limitowana ilość modeli. Nuli to zawsze 12 propozycji sukien ślubnych inspirowanych rozmaitą tematyką, czerpiącą z różnych kultur i tradycji. Zainspiruj się i napisz swoją ślubną historię z...Nuli!

Suknie ślubne, jakie znajdziesz w Nuli bazują na oryginalnych, miękkich tkaninach, które perfekcyjnie podkreślają atuty kobiecej sylwetki oraz wydobywają naturalne piękno. Nasze kreacje są kwintesencją kobiecości, tajemniczości oraz indywidualności, które to cechy każda z nas nosi w sobie.

Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji Nuli była radosna, pewna siebie kobieta-indywidualistka. Kolekcja Street łączy w sobie kobiecą zmysłowość z dynamizmem wielkiego miasta. Suknie ślubne zachwycają lekkością i pięknymi kształtami, zaskakując jednocześnie oryginalnością oraz różnorodnością form.

To że przywiązujemy wagę do najmniejszych detali udowadniają niesamowite, ręcznie wykonane włoskie ozdoby, które znajdziesz w naszych autorskich projektach. Najwyższej jakości wykonania, wyjątkowe tkaniny oraz niebanalne zdobienia - to właśnie wyróżnia
boutique ślubny Nuli.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego salonu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 05-077, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 7591

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy