Zobacz zdjęcia (5)
Animacje dla dzieci na weselach, poprawinach oraz innych uroczystości, Elbląg - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci na weselach, poprawinach oraz innych uroczystości, Elbląg - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci na weselach, poprawinach oraz innych uroczystości, Elbląg - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci na weselach, poprawinach oraz innych uroczystości, Elbląg - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci na weselach, poprawinach oraz innych uroczystości, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje dla dzieci na weselach, poprawinach oraz innych uroczystości id:40105

Elbląg, warmińsko-mazurskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Oferta dla przyszłej pary młodej
Drodzy Narzeczeni chcielibyście, aby Wasz dzień był wyjątkowy pod każdym względem? Zależy Wam na świetnej zabawie wszystkich gości? Chcielibyście, żeby również najmłodsi goście byli zadowoleni a ich rodzice czuli, że ich dzieci są bezpieczne i bawią się równie dobrze jak oni? Obawiacie się czy animatorzy sprostają Waszym oczekiwaniom i skomponują się w program wesela i dobrze zaplanują czas dzieciom jednocześnie dbając o jakość i estetykę? Zatem potrzebujecie specjalistów, którzy potrafią zaangażować dzieci do różnorodnych zadań, jednocześnie dbając o zapewnienie wielu atrakcji podczas animacji. Tylko wtedy animacje stają się niezapomnianym przeżyciem, które zapadają na długo w pamięci dzieci. Podczas animacji najważniejsze jest dla nas pozostawienie niezapomnianych wrażeń u dzieci, świetna i bezpieczna zabawa oraz zadowolenie Państwa Młodych.
Zajmujemy się szaleństwem z dziećmi zawodowo od kilkunastu lat. Obserwacja klientów, zaspokajanie ich potrzeb i dbanie o własny rozwój pozwoliły nam sięgać nieba w świecie animacyjnym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie angażując się w nie w 100%, jednocześnie czerpiąc dawkę inspiracji do doskonałości.
Chcesz poznać naszą ofertę? Zapraszamy do kontaktu

Wszystko już zaplanowane i zastanawiacie się czy warto zaprosić animatora na wesele lub poprawiny? Odpowiedź brzmi: TAK!
Z
1 ANIMATOR
Dwie godziny profesjonalnie zorganizowanej zabawy z dziećmi
Cena zawiera:
• mnóstwo kreatywnych zabaw
• Konkursy i zabawy
• Tańce animacyjne
• Wielkie bańki mydlane
• Kreacje balonowe
Koszt 500zł
2 ANIMATORÓW
Dwie godziny profesjonalnie zorganizowanej zabawy z dziećmi
Cena zawiera:
• Powyższy pakiet
• Malowanie buziek lub tatuaże brokatowe
• Kreatywne zabawy plastyczne
• Zamykanie w wielkiej bańce mydlanej
• Żywa maskotka GRATIS
Koszt 2 animatorów 800zł
NOCNA OPIEKA
Zapraszamy do skorzystania z naszej ofertyPrzy zamówieniu na animacje wytwornica do baniek w cenie 100zł ! Zapraszamy do wynajmu fotobudki na wesela, poprawiny. Zapewniamy fotobudkę w dmuchanym namiocie oraz wszystkie akcesoria do zdjęć. Możliwa opieka nocna po animacji.

liczba odwiedzin: 1830

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie