Zobacz zdjęcia (5)
Pióropusz - animator zabaw dla dzieci; animatorzy i najlepsze animacje, Olecko - zdjęcie 1
Pióropusz - animator zabaw dla dzieci; animatorzy i najlepsze animacje, Olecko - zdjęcie 2 Pióropusz - animator zabaw dla dzieci; animatorzy i najlepsze animacje, Olecko - zdjęcie 3 Pióropusz - animator zabaw dla dzieci; animatorzy i najlepsze animacje, Olecko - zdjęcie 4 Pióropusz - animator zabaw dla dzieci; animatorzy i najlepsze animacje, Olecko - zdjęcie 5
1 / 5

Pióropusz - animator zabaw dla dzieci; animatorzy i najlepsze animacje id:37712

Olecko, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
691-728...

O nas

Trudno się tańczy z dzieckiem wiszącym na nogawce lub przyczepionym do obcasa. Nie dość, że to karkołomne zadanie, to jeszcze potomka można skaleczyć. Co miłość dziecka do rodzica przyklei, to... "Pióropusz" na kilka godzin może rozluźnić. Animacje dla dzieci na weselu-zrób prezent swoim najmłodszym gościom, a ich rodzice będą ci wdzięczni.

KIEDY ZACZYNAMY ANIMACJE?

Przybywamy na wesele w trakcie pierwszego posiłku, by przygotować się do animacji. Gdy dzieci zjedzą, porywamy je do zabawy i bardzo rzadko oddajemy:) Najczęściej pojawiają się na sali tylko na kolejny większy posiłek.

CO MUSI PRZYGOTOWAĆ PARA MŁODA?

Potrzebujemy jedynie miejsca – jeśli jest pogoda i odpowiednia przestrzeń, to bawimy się dużo na podwórku, a imprezę zaczynamy wielkimi bańkami mydlanymi. Przywozimy mnóstwo płynu i mnóstwo kijów i każdy kto chce, także dorośli, może spróbować swoich sił w puszczaniu baniek XXL. Po bańkach zaczynamy dalszą część animacji. Przywozimy ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy, więc potrzebujemy tylko miejsca oraz dzieci:)

ILU ANIMATORÓW BĘDIE ZAJMOWAŁO SIĘ DZIEĆMI?

Zawsze przyjeżdża dwoje animatorów, by dzieci w każdym wieku i przy każdym temperamencie były odpowiednio zaopiekowane, a rodzice spokojnie mogli bawić się na weselu.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NA ANIMACJACH?

Zaczynamy od wielkich baniek mydlanych, a potem rozkręcamy zabawę na całego. W programie są zabawy ruchowe, taneczne, warsztaty kreatywne oraz wyzwania, zagadki autorskie (także dla chętnych dorosłych mamy sporo wyzwań, które nie zajmują dużo czasu), konkursy, wyścigi. Do tego kącik plastyczny, modelowanie balonów, salon brokatowych tatuaży, gry planszowe z memory i słodkim bingo na czele. Żaden mały gość nie będzie się z nami nudził.

ILE TO KOSZTUJE?

Mamy dwa pakiety usług:

Animacje trwające do godziny 22.00 – 700 zł
Animacje trwające do godziny 24.00 – 900 zł
Przedłużenie animacji o godzinę między g. 22.00 a 24.00 to 100 zł, a po g. 24.00 150 zł za godzinę.

Najważniejsze – najpierw dokonujemy wstępnej rezerwacji, żeby zagwarantować Państwu dostępność terminu. Miesiąc przed datą wesela dzwonimy i potwierdzamy usługę. Jeśli Państwo zrezygnują, nie ponoszą wówczas żadnych kosztów. Zwłaszcza w obecnych czasach rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie.

Zapraszamy do rezerwacji terminów:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w naszym regionie - działamy od 2013 roku. Cechuje nas kreatywność i zasada "nie ma rzeczy niemożliwych". Na Państwa weselu zapewnimy dzieciakom najlepszą zabawę.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Na weselu obsługiwanym przez Pióropusz zawsze pojawia się dwóch animatorów. Inne firmy zazwyczaj proponują jednego animatora. Dlaczego? Bo jest taniej... Ale dzięki zwiększonej liczbie opiekunów, wszystkie dzieci, młodsze i starsze, bawią się znakomicie. Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Chcemy, żeby każdy mały gość czuł się komfortowo.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy elastyczni, kreatywni i znamy się na swojej pracy. Umiemy doradzić odpowiedni pakiet, dobieramy zabawy odpowiednie do wieku gości oraz do miejsca, jakie mamy do dyspozycji.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Kreatywność, elastyczność i to, że bardzo lubimy naszą pracę.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zaczynamy tuż po pierwszym posiłku. Kończymy o 22.00 lub o 24.00 - w zależności od ilości i wieku małych gości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zawsze przyjeżdża dwoje animatorów. Dzięki temu zaopiekowane są starsze i młodsze dzieci.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Elastyczność, czyli dopasowanie naszej oferty do oczekiwań klientów oraz kreatywność w czasie animacji.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Chustę animacyjną i zestaw do robienia wielkich baniek mydlanych:)

Opinie Pióropusz - animacje dla dzieci (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Pióropusz - animacje dla dzieci

Nazwa firmy: Pióropusz - animacje dla dzieci
Imię i nazwisko: Małgorzata Ptaszyńska
Adres: Olecko, , 19-400, woj. warmińsko-mazurskie
691-728...
liczba odwiedzin: 3043
Zadzwoń
691-728...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie