Zdjęcia | Oferta

Operator Kamery Pakiet Weselny id:16713

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 15-10-2015
Liczba odwiedzin: 573

Oferta

Kalendarz jeszcze otwarty! Serdecznie Zapraszamy!

Pakiet Weselny to firma, którą tworzą ludzie od lat związani z branżą filmową. Nasze zdobyte doświadczenie wyniesione z telewizji, planów filmowych oraz teledysków wykorzystujemy do tworzenia wyjątkowych i niezapomnianych filmów weselnych.

Szczególną uwagę przywiązujemy do teledysku ślubnego, który w zaledwie kilka minut oddaje emocje towarzyszące młodej parze.

Czasem jedna chwila zmienia wszystko!

W naszych filmach interesuje nas jakość a nie ilość dlatego nagrywamy wysokiej jakości sprzętem na 2 lub 3 kamery- nie sposób uchwycić wszystko z jednej perspektywy.

W tym szczególnym dniu, towarzyszymy młodej parze w drodze do ołtarza oraz podczas uroczystości weselnej. Posiadamy w swojej ofercie trzy pakiety do wyboru z czego Państwo młodzi mogą wybrać sobie jeden, lub z trzech pakietów stworzyć swój indywidualny dla siebie.

Wszystko tworzymy z ogromną pasją i zaangażowaniem wiemy, że jest to dla was wyjątkowe przeżycie i chcemy aby było odpowiednio udokumentowane, tak abyście Wy i Wasi goście chętnie do tego wracali.

Realizujemy reportaże i teledyski ślubne, podziękowania dla rodziców, wywiady z gośćmi oraz organizujemy nagrania w plenerze.

Jesteśmy otwarci na wasze pomysły! My nie mamy ograniczeń!

wejdź na stronę i sami się przekonajcie

Zapraszamy serdecznie!

Rodzaj:

  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Dane kontaktowe

Operator Kamery Pakiet Weselny
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia