Zobacz zdjęcia (48)
Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 1
Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 1 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 2 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 3 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 4 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 5 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 6 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 7
Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja, Katowice - zdjęcie 8
1 / 48

Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja id:20588

od 350 do 750 zł / występ
Katowice, śląskie
(175)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
884-097...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Skrzypaczka, wokalistka, organistka - absolwentka PSM II st. w Katowicach. Zagram na ślubie na skrzypcach i na organach oraz zaśpiewam (solo); lub w duecie z inną skrzypaczką (ew.z drugą wokalistką, lub wiolonczela, flet, harfa, kwartet smyczkowy). Na organach pieśni i utwory a także wszystkie części Mszy Św czyli całą Mszę, jeżeli nie gra organista z parafii - do ustalenia z księdzem lub z organistą.
Przy zapytaniach o termin i wycenę proszę o podawanie:
1) DATY
2) GODZINY
3) DOKŁADNEJ LOKALIZACJI uroczystości (wraz z nazwą parafii/restauracji lub adres) - bez tego wycena jest niemożliwa.
Każda wycena dotyczy rezerwacji całego terminu - konkretna godzina i czas dojazdu plus koszt benzyny. W ramach ceny 1 osoby w kościele można dowolnie wybierać z utworów śpiewanych (z organami), skrzypcowych i organowych. Wybór rożnych konfiguracji w wykonaniu 1 osoby nie wpływa na cenę - nie obniża jej ani nie podwyższa. Ilość utworów w trakcie ceremonii nie wpływa na cenę.

KOŚCIÓŁ: Podczas Mszy wykonuję ok 3-6 utworów skrzypcowych (solo lub z organistą lub z własnym podkładem z głośnika) lub śpiewanych, pieśni ślubne/religijne z jednoczesną grą na organach (poza śpiewem operowym - nie śpiewam głosem operowym) plus np 2 uroczyste utwory organowe na wejście i wyjście (np marsze weselne), a dodatkowo dla chętnych gram na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem dowolne utwory (ok 10 minut, zazwyczaj gratis, tylko w przypadku ciepłej pogody, brak deszczu i silnego wiatru). **Mogę grać razem z parafialnym organistą lub sama (również wszystkie części Mszy). Czasem organista potrafi zagrać części Mszy, ale nie potrafi zagrać utworów, np Marsza Weselnego - wtedy mogę też zagrać same marsze i pieśni itp a organista Mszę, wszystko jest do ustalenia.**

PLENER/RESTAURACJA/USC (śluby cywilne, humanistyczne): 3 utwory (ceremonia) + podczas życzeń (repertuar np filmowy/ rozrywkowy - propozycje wysyłam na maila, część takich utworów jest na mojej stronie w zakładce Restauracja'); opcja dodatkowa: gra podczas schodzenia się gości.

EVENTY/POKAZ SKRZYPCOWY NA WESELU: "nowoczesne'' utwory - skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym, rytmicznym podkładem (najchętniej wybierane) np: Alan Walker, Ed Sheeran, Swedish House Mafia, ze specjalnym mikrofonem - brzmienie podobne do skrzypiec elektrycznych - potrzebne podpięcia do głównego nagłośnienia na sali dla najlepszego efektu.

Więcej osób (duet, trio, kwartet, zespół): Współpracuję też z drugą skrzypaczka i z wokalistkami, które śpiewają operowo, oraz z innymi muzykami (harfa, wiolonczela, flet, trąbka, saksofon, gitara,wokal męski, kwartet smyczkowy). Możliwość ŚPIEWU NA 2 GŁOSY (2 damskie lub wokal damski i męski - nagrania na kanale yt). Śpiewam też np po angielsku i ewentualnie po niemiecku - w przypadku ślubów dwujęzycznych jest możliwość dodania takiego utworu za zgodą księdza.

O mnie: 14-letnie doświadczenie w śpiewie i grze w kościele na organach i na skrzypcach, 2 lata prowadzenia scholi oazowej, śpiew w chórze, koncerty organowe i inne.
Możliwe AUTORSKIE ARANŻACJE pieśni religijnych/oazowych/ślubnych (na wokal + skrzypce z akompaniamentem i dodatkowo np na wiolonczelę, flet) - kompozycja i improwizacja nie są mi obce.

Cena zależna od terminu i dojazdu - (zwykle ok 450-650 zł za moją usługę, duety cena do uzgodnienia) - proszę napisać DATE, GODZINĘ I MIEJSCE do wyceny.

*Opcje dodatkowe:
- gra w restauracji PODCZAS OBIADU/życzeń/wesela/koncerty: skrzypce/wokal z podkładem, pianino i ew. wiolonczela, muzyka FILMOWA, klasyczna i instrumentalne aranżacje piosenek rozrywkowych, gram na swoim PIANINIE ELEKTRONICZNYM, które jest przenośne, nie jest to keyboard. Nagrania na mojej stronie internetowej (link na samym dole ogłoszenia) w zakładce Restauracja, tu nie mam już miejsca na więcej nagrań
-gra podczas PIERWSZEGO TAŃCA np Ed Sheeran Perfect na skrzypcach
-pokaz skrzypcowy nowoczesnych utworów (wesela i eventy) - skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym podkładem (najchętniej wybierane) np Alan Walker, Swedish House Mafia, ze specjalnym mikrofonem - brzmienie podobne do skrzypiec elektrycznych
-gra podczas podziękowania dla rodziców*

Przy zapytaniach o wolny termin bardzo proszę o podawanie daty wraz z GODZINĄ ślubu i DOKŁADNEJ LOKALIZACJI uroczystości. Bez godziny niestety nie jestem w stanie określić dostępności terminu, ani ceny.

Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja - film 1 Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Oprawa Muzyczna Ślubu Śląsk i Małopolska

Solo (1 osoba)

od 350 do 750zł/ występ

Cena ustalana indywidualnie w zależności od dojazdu, terminu i godziny. Śluby to najczęściej około 550 zł z dojazdem za oprawę w moim wykonaniu (1 osoba). Wycena tylko po przesłaniu dokładnego miejsca (np nazwa parafii/restauracji, nie tylko nazwa miasta), daty i GODZINY ślubu.

Duet (2 osoby)

od 700 do 1200zł/ występ

Najpopularniejszy duet to taki, gdzie ja śpiewam i jednocześnie gram na organach, a w tym samym czasie gra ze mną inna skrzypaczka drugi głos. Wycena indywidualna w zależności od dojazdu, daty i godziny.

Trio (3)lub więcej osób

Wycena indywidualna

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W oprawie muzycznej w wykonaniu jednej osoby otrzymują Państwo utwory skrzypcowe, śpiewane z jednoczesną grą na organach oraz organowe, jestem całkowicie niezależna od organisty - nie potrzebuję akompaniamentu

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to oferta na każdy budżet - od opcji 3w1 czyli skrzypce, wokal i organy w jednej osobie, po cały zespół w dowolnym składzie, w tym śpiew na 2 głosy i wszelkie instrumenty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość Pary Młodej po ślubie, gdy oprawa muzyczna była wymarzona

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

I miejsce w Polsce na Ogólnopolskim Przesłuchaniu klas organów, Nagroda Prezydenta Miasta Katowic dla wybitnie uzdolnionych uczniów szkół artystycznych

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie PSM II stopnia w Katowicach w 2011 roku

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kocham muzykę od najmłodszych lat, a śluby są doskonałą okazją do rozwijania mojej pasji

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w branży ślubnej od 2012 roku, czyli 11 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Kilka razy grałam na ślubach polsko-angielskich i polsko-niemieckich, również na takich gdzie msza była w obcym języku. Grałam też na ślubach tematycznych, np cały ślub z muzyką z filmu Harry Potter na pianinie.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Często ksiądz lub organista nie zgadza się na niektóre utwory, zwłaszcza tzw nieliturgiczne, do których teoretycznie należą nawet pieśni oazowe. Jako organistka wiem w których momentach są dozwolone dane utwory. Mam szeroką listę utworów stricte liturgicznych.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Bardzo często wynika nagły problem z organistą, który jednak nie potrafi zaakompaniować, lub gra nierówno, albo nie przychodzi na ślub, załatwiając zastępcę który o niczym nie wie. Do utworów skrzypcowych mam własne podkłady organowe (mogę też nagrać dowolny podkład organowy/fortepianowy) i akompaniament organisty nie jest potrzebny. Podkłady przydają się również gdy organy są mocno rozstrojone (fałszują). A do pieśni akompaniuję sobie sama, więc jestem całkowicie niezależna od obecności organisty. UWAGA: w ogromnym kościele, takim jak katedra, podkłady będą zbyt ciche.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

skrzypce lutnicze, organy kościelne, które są w danym kościele, własne pianino elektroniczne Casio (na sali podczas obiadu lub w kapliczkach, gdzie nie ma organów. To pianino ma też brzmienie organów). W razie potrzeby głośnik JBL do odtwarzania podkładów, własny mikrofon do wokalu z kolumną (koncert w restauracji), specjalny mikrofon do skrzypiec, który sprawia, że skrzypce brzmią podobnie jak elektryczne - wtedy podpinam się do głównego nagłośnienia na sali (zazwyczaj od DJ-a) - wykorzystuję to gdy gram do 1 tańca lub występ z nowoczesnymi utworami na sali

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jest bezpłatne, ale możliwe tylko w określonych godzinach w moim miejscu zamieszkania. Preferuję kontakt telefoniczny i internetowy, nie ma potrzeby spotkania na żywo.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej 1 godzina - ceremonia ślubna (plus przyjazd około 45 minut przed ślubem) plus 10 minut podczas życzeń pod warunkiem dobrej pogody. Możliwe rozszerzenie usługi o grę podczas obiadu weselnego lub o atrakcyjny występ z DJ z nowoczesnymi utworami w godzinach wieczornych (czas trwania takiego występu około 30 minut)

W jakim składzie realizujemy usługę?

od 1 do 4 osób (skrzypce, organy , wokal plus opcje dodatkowe flet, harfa lub wiolonczela)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Gram publicznie już około 14 lat, zachętą do skorzystania z mojej oferty jest z pewnością duża ilość pozytywnych opinii, a także opcja 3 w 1

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Perfekcjonizm, dokładność, dbanie o to, aby każdy ślub był wyjątkowy

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim (C1), jestem też w stanie zrozumieć część rzeczy mówionych po niemiecku - troszkę go pamiętam :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie, mailowo i na facebooku (poprzez fanpage). Nie zawsze mogę odebrać telefon - preferuję pisanie wiadomości sms itd.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej na około rok przed, czasami wystarczy na pół roku przed a nawet mniej, jeśli mam wolną konkretna godzinę - rezerwuję konkretne godziny w danym dniu

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jednak w przypadku utworów spoza listy prosimy o informację na około miesiąc przed ślubem

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Proponujemy opcje klasyczne, tradycyjne, najczęściej wybierane przez Pary Młode, oraz niestandardowe

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli Para Mloda chce zmienić repertuar , można tego dokonać nawet na kilka dni przed ślubem, jeśli są to utwory z mojej listy, w przypadku oprawy muzycznej jednoosobowej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Każdej Parze Młodej jestem wdzieczna za wystawienie opinii po ślubie tu na weselezklasą i na Facebooku, gdyż dzięki Waszym opiniom dostaję punkty na wyróżnienie mojego ogłoszenia

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas poszerzam swój repertuar o nowe utwory i pieśni

Nasze pasje.

Śpiew, skrzypce, pianino, biologia i chemia, zwierzęta - koty :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Oprawa Muzyczna Ślubu Śląsk i Małopolska (175)

Wokal, skrzypce i organy w 1 osobie (3w1): kościół/plener/restauracja id:20588
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 175 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-01-2023
Kobielice
Data dodania: 07-01-2023

Serdecznie polecam Panią Laure. Piękna gra na skrzypcach i oprawa muzyczna. Uświetniła nasz ślub.

Laura
07-01-2023

Bardzo dziękuję za opinię i życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 😊💗

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 09-10-2022

Dzięki Pani Laurze nasz ślub był wyjątkowy. Piękna gra na organach, skrzypcach oraz jej anielski głos upiększyły ceremonię!
Polecamy

Laura
09-10-2022

Dziękuję bardzo za opinię 😊💜 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szczyrk
Data dodania: 04-10-2022

Piękny wokal, szeroki repertuar, cudowna gra na skrzypcach i bardzo dobry kontakt z Pania Laurą.
serdecznie polecamy!

Laura
04-10-2022

Bardzo dziękuję za opinię i życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 😊🥰

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Tychy
Data dodania: 01-10-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękny wokal oraz gra na organach, kontakt z Panią Laurą super, polecamy z całego serca 🥰

Laura
01-10-2022

Bardzo dziękuję za opinię na weselezklasa, życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 🥰

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2022
Kalety
Data dodania: 22-09-2022

Chcieliśmy z całego serca podziękować za ten niesamowity i magiczny klimat w jakim przebiegła nasza uroczystość. Było tak cudownie jak sobie wymarzyliśmy.
Wszyscy goście, a my w szczególności byliśmy oczarowani oprawą muzyczną Naszego ślubu. Jeszcze raz Dziękujemy Ewelina i Kamil 07.09.2022

Laura
22-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię tutaj i na Facebooku 😊 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze 💞💜

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Strumień
Data dodania: 21-09-2022

Super oprawa muzyczna, śpiew jeszcze lepszy. Para Młoda zachwycona, oraz goście <3

Laura
21-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię, wszystkiego dobrego 😊🥰💞

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2022
Rybnik
Data dodania: 20-09-2022

Wspaniały śpiew oraz gra na skrzypcach i organach! Wszystko od A do Z można było dogadać, na każdym kroku można było liczyć na jakąś poradę/podpowiedź co do poszczególnych momentów.

Laura
20-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię tutaj i na Facebooku 😊 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💞

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 04-09-2022

Z całego serca polecamy Panią Laurę. Przepięknie zagrała i zaśpiewała na naszym ślubie,zapewniając tym samym piękną i profesjonalną oprawę muzyczną podczas naszego Ślubu. Do tego stały,szybki kontakt i wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecamy!😊

Kamila i Krzysiek 02.09.2022

Laura
04-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię 🥰☺️ jeszcze raz życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜

Pokaż więcej opinii

Kontakt Oprawa Muzyczna Ślubu Śląsk i Małopolska

Nazwa firmy: Oprawa Muzyczna Ślubu Śląsk i Małopolska
Imię: Laura 
Adres: Katowice, woj. śląskie
884-097...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 25507
Zadzwoń
884-097...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie