Skrzypaczka / Śpiewaczka / Organistka id:20588

Oferta
Dodaj do plannera

Absolwentka PSM II stopnia w Katowicach zagra na ślubie na skrzypcach i dodatkowo na organach całą Mszę gratis.
Posiadam 8-letnie doświadczenie w grze w kościele na obu instrumentach, głównie na ślubach, które są moją pasją. Podczas liturgii wykonuję ok 3-5 utworów skrzypcowych/śpiewanych (poza śpiewem operowym - nie śpiewam operowo) plus 2 utwory organowe na wejście i wyjście (najczęściej tradycyjne marsze weselne, ale też i uroczyste utwory na życzenie) a dodatkowo dla chętnych gram podczas życzeń pod kościołem. (ok 10 minut, bez dodatkowych opłat)
Repertuar ślubny do wyboru przez Państwa Młodych, np słynne Ave Maria czy też Kanon Pachelbela, ale i inne utwory na życzenie.
Współpracuję od 2 lat z profesjonalną śpiewaczką, którą również można zamówić za moim pośrednictwem w pakiecie.
Obszar działalności - województwo Śląskie (głównie Katowice i okolice do ok 70 km)

***W innym składzie gramy też na weselach podczas obiadu/życzeń: skrzypce, pianino i wiolonczela, muzyka filmowa, klasyczna i instrumentalne covery piosenek rozrywkowych***

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Pozostałe:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN

Dokładna cena do uzgodnienia w zależności od dojazdu i od pakietu.
Możliwy rabat na śluby w dniach tygodnai od poniedziałku do czwartku (20%) oraz przy dogadaniu się z jedną lub dwoma parami biorącymi ślub w tym samym dniu w tym samym kościele (podobnie jak z kwiatami)
***Cena za duet na weselu to 600 zł (koncert ok 1,5 godz). Trio (skrzypce+pianino+ wiolonczela) 900 zł ***

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Skrzypaczka / Śpiewaczka / Organistka id:20588
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Paweł L Dodano: 18-07-2016
(5)
Bardzo polecam panią Laurę, grała moją Mszę urodzinową, gra naprawdę mi się podobała A po mszy zagrała mój ulubiony utwór Toccata d-mol J.S Bacha, ale również była w mojej parafi organistką bardzo miło jej grę wspominam jak i również parafianie.
Autor: Aneta i Marcin W. Dodano: 18-07-2016
Data imprezy: 18-08-2012
(5)
Laura wykazała się pełnym profesjonalizmem aranżując oprawę naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Cztery lata temu (jak ten czas szybko leci) specjalnie dla nas rozpisała na organy, skrzypce, wiolonczelę i wokal najpiękniejsze utwory, na których nam bardzo zależało by pojawiły się w naszym ślubnym repertuarze. Ten dzień był dla nas prawdziwą ucztą muzyczną, którą zawsze będziemy wspaniale wspominać. Nasza rodzina oraz znajomi również byli bardzo zachwyceni oprawą muzyczną naszego ślubu, co tylko świadczy o jakości usług świadczonych przez Laurę. Gdybym mogła cofnąć czas zamówiłabym również Laurę na samo wesele, by mogła uraczyć gości muzyką filmową w przerwach od zabaw :) Dziękujemy raz jeszcze za współpracę i zawsze polecamy twoje usługi swoim znajomym gdy tylko nadarzy się okazja! Wszystkiego dobrego życzymy i dalszych sukcesów!
Autor: Wojciech Gosiewski Dodano: 29-06-2016
Data imprezy: 21-09-2013
(5)
Spotkaliśmy się z Laurą przed ślubem i ustaliliśmy repertuar. Laura nie miała żadnych problemów z naszymi wyszukanymi zachciankami:) świetny kontakt, wzruszające i piękne wykonanie! Polecamy serdecznie.
Autor: Anna i Jakub Dodano: 29-06-2016
Data imprezy: 18-10-2014
(5)
Zdecydowanie polecamy :) Wszystko, pięknie i ładnie. Kontakt z zespołem rewelacyjny. Gorąco polecamy. Jeśli będzie tylko okazja, będziemy polecać wszystkim znajomym.
Autor: Patrycja B. Dodano: 20-06-2016
Data imprezy: 01-10-2011
(5)
Z ręką na sercu polecam usługi muzyczne pani Laury. Cenię ją za profesjonalizm i elastyczność, talent i za wspomnienia jakie dostarczyła nam podczas naszej ceremonii ślubnej. Ślub braliśmy siedem lat temu, ale do dziś słyszę utwory, które zostały zagrane. Dziękuję, również jej za cierpliwość w wyborze przez nas repertuaru i fachowe doradztwo w tej kwestii. Jeśli nadarzy się okazja to chętnie skorzystam znów z jej usług i wszystkim polecam.

Skontaktuj się

509-290...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
884-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Skrzypaczka / Śpiewaczka / Organistka
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 22-04-2016
Liczba odwiedzin: 1949

Polecamy

Nowe ogłoszenia