Śpiew skrzypce organy w 1 osobie

od 350 do 750 zł
Katowice, śląskie
(184)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
884-097...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

O nas

WOKALISTKA - SKRZYPACZKA - ORGANISTKA w 1 osobie - absolwentka PSM II st. w Katowicach. Oferuję ŚPIEW na ślubie (z własnym akompaniamentem na żywo na organach) oraz grę na SKRZYPCACH. Możliwe zagranie całej Mszy na organach, gdy np. nie ma organisty w parafii. Ślub kościelny / cywilny / plenerowy / eventy / koncerty.

Przy zapytaniach o termin i wycenę proszę o podawanie:
1️⃣ DATY
2️⃣ GODZINY
3️⃣ DOKŁADNEJ LOKALIZACJI uroczystości (nazwa parafii/restauracji lub adres pocztowy z ulicą i numerem, punkt na mapie) - bez tej informacji niemożliwa jest wycena usługi z dojazdem.
Każda wycena dotyczy rezerwacji całego terminu - konkretna godzina i czas dojazdu plus koszt benzyny. W ramach mojej wyceny (1 osoba) w kościele można dowolnie wybierać z utworów śpiewanych (z organami), skrzypcowych, a nawet i organowych. Ilość utworów w trakcie ceremonii nie wpływa na koszt usługi.

Możliwy duet z inną skrzypaczką (2 osoby) oraz więcej osób (drugi wokal, wiolonczela, flet, harfa, kwartet smyczkowy). Mam cały ZESPÓŁ MUZYKÓW (zwłaszcza skrzypaczek), których również chętnie polecę, gdy sama mam zajęty dany termin.

❤️ KOŚCIÓŁ: Podczas Mszy wykonuję ok 3-6 utworów skrzypcowych (solo lub z organistą lub z własnym podkładem z głośnika) lub śpiewanych, pieśni ślubne/religijne z jednoczesną grą na organach (poza śpiewem operowym - nie śpiewam głosem operowym) plus np. 2 uroczyste marsze weselne na organach na wejście i wyjście, a dodatkowo dla chętnych gram na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem dowolne utwory (ok 10 minut, zazwyczaj gratis, tylko w przypadku ciepłej pogody, brak deszczu i silnego wiatru). **Mogę grać razem z parafialnym organistą lub sama (również całą Mszę). Czasem organista potrafi zagrać części Mszy, ale nie potrafi zagrać utworów, np. Marsza Weselnego - wtedy mogę też zagrać same marsze i pieśni itp. a organista Mszę, wszystko jest do ustalenia.**

💚 PLENER/RESTAURACJA/USC (śluby cywilne, humanistyczne): 3 utwory (ceremonia) + podczas życzeń (repertuar np. filmowy/ rozrywkowy - propozycje wysyłam na maila, część takich utworów jest na mojej stronie w zakładce "Restauracja"); opcja dodatkowa: gra podczas schodzenia się gości.

💜 EVENTY/POKAZ SKRZYPCOWY NA WESELU: "nowoczesne'' utwory - skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym, rytmicznym podkładem (najchętniej wybierane) np: Alan Walker, Ed Sheeran, ze specjalnym mikrofonem - brzmienie podobne do skrzypiec elektrycznych - potrzebne podpięcie do głównego nagłośnienia na sali dla najlepszego efektu.

Więcej osób (duet, trio, kwartet, zespół): Współpracuję też z drugą skrzypaczka i z wokalistkami, które śpiewają operowo, oraz z innymi muzykami (harfa, wiolonczela, flet, trąbka, saksofon, wokal męski, kwartet smyczkowy). Możliwość ŚPIEWU NA 2 GŁOSY (2 damskie lub wokal damski i męski - nagrania na kanale yt).

O mnie: 14-letnie doświadczenie w śpiewie i grze w kościele na organach i na skrzypcach, 2 lata prowadzenia scholi oazowej, śpiew w chórze, koncerty organowe i inne.

Możliwe AUTORSKIE ARANŻACJE pieśni religijnych/oazowych/ślubnych (na wokal + skrzypce z akompaniamentem w duecie i dodatkowo np. na wiolonczelę, flet) - kompozycja i improwizacja nie są mi obce.

Koszt usługi zależy od terminu i dojazdu - (zwykle ok 450-650 zł za moją usługę solo, duety cena do uzgodnienia) - proszę napisać DATE, GODZINĘ I KONKRETNE MIEJSCE do wyceny.

*Opcje dodatkowe:
✅ gra w restauracji PODCZAS OBIADU / życzeń / wesela / koncerty: SKRZYPCE / WOKAL z podkładem, PIANINO (własny sprzęt) i ew. wiolonczela, muzyka FILMOWA, klasyczna i rozrywkowa. Nagrania na mojej stronie internetowej (link na samym dole ogłoszenia) w zakładce RESTAURACJA.
✅ gra podczas PIERWSZEGO TAŃCA np. Ed Sheeran ''Perfect'' na skrzypcach
✅ pokaz skrzypcowy nowoczesnych utworów (wesela i eventy) - skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym podkładem (najchętniej wybierane) np. Alan Walker, ze specjalnym mikrofonem - brzmienie podobne do skrzypiec elektrycznych
✅ gra podczas podziękowania dla rodziców*

🎵 Przy zapytaniach o wolny termin bardzo proszę o podawanie daty wraz z GODZINĄ ślubu i DOKŁADNEJ LOKALIZACJI uroczystości - np. kościół św. Walentego w Bieruniu itp. , nie samej nazwy miasta. Bez godziny i punktu na mapie nie jestem w stanie określić dostępności terminu i kosztu usługi. 🎵

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W oprawie muzycznej w wykonaniu jednej osoby otrzymują Państwo utwory skrzypcowe, śpiewane z jednoczesną grą na organach oraz organowe, jestem całkowicie niezależna od organisty - nie potrzebuję akompaniamentu

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to oferta na każdy budżet - od opcji 3w1 czyli skrzypce, wokal i organy w jednej osobie, po cały zespół w dowolnym składzie, w tym śpiew na 2 głosy i wszelkie instrumenty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość Pary Młodej po ślubie, gdy oprawa muzyczna była wymarzona

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

I miejsce w Polsce na Ogólnopolskim Przesłuchaniu klas organów, Nagroda Prezydenta Miasta Katowic dla wybitnie uzdolnionych uczniów szkół artystycznych

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie PSM II stopnia w Katowicach w 2011 roku

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kocham muzykę od najmłodszych lat, a śluby są doskonałą okazją do rozwijania mojej pasji

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w branży ślubnej od 2012 roku, czyli 11 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Kilka razy grałam na ślubach polsko-angielskich i polsko-niemieckich, również na takich gdzie msza była w obcym języku. Grałam też na ślubach tematycznych, np cały ślub z muzyką z filmu Harry Potter na pianinie.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Często ksiądz lub organista nie zgadza się na niektóre utwory, zwłaszcza tzw nieliturgiczne, do których teoretycznie należą nawet pieśni oazowe. Jako organistka wiem w których momentach są dozwolone dane utwory. Mam szeroką listę utworów stricte liturgicznych.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Bardzo często wynika nagły problem z organistą, który jednak nie potrafi zaakompaniować, lub gra nierówno, albo nie przychodzi na ślub, załatwiając zastępcę który o niczym nie wie. Do utworów skrzypcowych mam własne podkłady organowe (mogę też nagrać dowolny podkład organowy/fortepianowy) i akompaniament organisty nie jest potrzebny. Podkłady przydają się również gdy organy są mocno rozstrojone (fałszują). A do pieśni akompaniuję sobie sama, więc jestem całkowicie niezależna od obecności organisty. UWAGA: w ogromnym kościele, takim jak katedra, podkłady będą zbyt ciche.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

skrzypce lutnicze, organy kościelne, które są w danym kościele, własne pianino elektroniczne Casio (na sali podczas obiadu lub w kapliczkach, gdzie nie ma organów. To pianino ma też brzmienie organów). W razie potrzeby głośnik JBL do odtwarzania podkładów, własny mikrofon do wokalu z kolumną (koncert w restauracji), specjalny mikrofon do skrzypiec, który sprawia, że skrzypce brzmią podobnie jak elektryczne - wtedy podpinam się do głównego nagłośnienia na sali (zazwyczaj od DJ-a) - wykorzystuję to gdy gram do 1 tańca lub występ z nowoczesnymi utworami na sali

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jest bezpłatne, ale możliwe tylko w określonych godzinach w moim miejscu zamieszkania. Preferuję kontakt telefoniczny i internetowy, nie ma potrzeby spotkania na żywo.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej 1 godzina - ceremonia ślubna (plus przyjazd około 45 minut przed ślubem) plus 10 minut podczas życzeń pod warunkiem dobrej pogody. Możliwe rozszerzenie usługi o grę podczas obiadu weselnego lub o atrakcyjny występ z DJ z nowoczesnymi utworami w godzinach wieczornych (czas trwania takiego występu około 30 minut)

W jakim składzie realizujemy usługę?

od 1 do 4 osób (skrzypce, organy , wokal plus opcje dodatkowe flet, harfa lub wiolonczela)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Gram publicznie już około 14 lat, zachętą do skorzystania z mojej oferty jest z pewnością duża ilość pozytywnych opinii, a także opcja 3 w 1

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Perfekcjonizm, dokładność, dbanie o to, aby każdy ślub był wyjątkowy

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim (C1), jestem też w stanie zrozumieć część rzeczy mówionych po niemiecku - troszkę go pamiętam :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie, mailowo i na facebooku (poprzez fanpage). Nie zawsze mogę odebrać telefon - preferuję pisanie wiadomości sms itd.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej na około rok przed, czasami wystarczy na pół roku przed a nawet mniej, jeśli mam wolną konkretna godzinę - rezerwuję konkretne godziny w danym dniu

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jednak w przypadku utworów spoza listy prosimy o informację na około miesiąc przed ślubem

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Proponujemy opcje klasyczne, tradycyjne, najczęściej wybierane przez Pary Młode, oraz niestandardowe

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli Para Mloda chce zmienić repertuar , można tego dokonać nawet na kilka dni przed ślubem, jeśli są to utwory z mojej listy, w przypadku oprawy muzycznej jednoosobowej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Każdej Parze Młodej jestem wdzieczna za wystawienie opinii po ślubie tu na weselezklasą i na Facebooku, gdyż dzięki Waszym opiniom dostaję punkty na wyróżnienie mojego ogłoszenia

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas poszerzam swój repertuar o nowe utwory i pieśni

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Ślub cywilny - plenerowy w środku lasu, w ciepłym, sierpniowym miesiącu :)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Szybkie reagowanie na różne nieprzewidziane sytuacje, które często wynikają w kościele - ksiądz i organista lubią zmienić ustalenia.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście skrzypce i pianino, ale przede wszystkim moją małą gromadkę kotów :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualnie w Kościele są dość konkretne zasady doboru pieśni. Jako muzyk muszę się do nich w miarę dostosować, nie ja decyduję o tym co wolno zaśpiewać - słynne Hallelujah Cohena chętnie zagram na skrzypcach pod kościołem, nie podczas Mszy Św.

Nasze pasje.

Śpiew, skrzypce, pianino, biologia i chemia, zwierzęta - koty :)

Ciekawostki na nasz temat.

Moja pierwsza przygoda ze skrzypcami zaczęła się w zabawny sposób - chciałam grać na flecie poprzecznym, ale był bardzo drogi, więc spontanicznie zdecydowałam się na skrzypce, i był to naprawdę szczęśliwy traf :)

Śpiew skrzypce organy w 1 osobie
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 184 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 24-09-2023

Wspania oprawa błogosławieństwa i ceremoni w kościele .Pani Laura sprawiła że ten wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej doniosły i pìękny.Bardzo serdecznie polecamy

Laura
25-09-2023

Bardzo dziękuję za opinię 😊 wszystkiego dobrego 😊

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Szczyrk
Data dodania: 02-09-2023

Polecam, pięknie zagrane na skrzypcach, Pani na naszą prośbę zaśpiewała również piosenkę nie znajdującą się w podstawowym repertuarze, dziękujemy, wszystko było super :)

Laura
02-09-2023

Dziękuję bardzo za opinię 😊 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💞

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Bielsko-Biała
Data dodania: 19-07-2023

Cała oprawa muzyczna na ceremonii piękna i wzruszająca ! Komunikacja przed ślubem jak i w trakcie bardzo dobra. Bardzo polecam :)

Laura
19-07-2023

Dziękuję za opinię 😊 było nam niezmernie miło grać tak piękne utwory w tej romantycznej scenerii w ogrodzie. Życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 😊💜

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Zawiercie
Data dodania: 11-07-2023

Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu w kościele jak i w domu podczas przygotowań. Piękny śpiew oraz skrzypce. Było pięknie 😘❤
dziekujemy i polecamy Patrycja I Bartosz 🙂

Laura
11-07-2023

Dziękuję za opinię tutaj i na Facebooku 😊🥰 podczas przygotowań był naprawdę piękny klimat, świetny pomysł z muzyką na przywitanie Pana Młodego 🥰. Życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜😘

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szczyrk
Data dodania: 04-07-2023

Cudowna oprawa muzyczna ślubu 👰
Łzy same kręciły się w oku.
GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM!

Laura
04-07-2023

Dziękuję bardzo za opinię tutaj i na Facebooku 😊😊 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze 🥰😊💞

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pielgrzymowice
Data dodania: 25-06-2023

Mimo problemów z naszą parafialną organistką Pani Laura wykazała się profesjonalnym podejciem i podołała wyzwaniu. Zagrała i zaśpiewała naprawdę pięknie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi

Laura
26-06-2023

Dziękuję bardzo za opinię 😊 cieszę się że wszystko się udało 🥰 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia! 💜

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2023
Bielsko-Biała
Data dodania: 20-06-2023

Przepiękny śpiew i gra na skrzypcach, profesjonalistka jakich mało. Bardzo duży plus za dobry kontakt dzięki czemu w dzień ślubu nie przejmowałam się oprawą muzyczną w kosciele, bo wiedziałam, że wszystko pojdzie super i tak było 🤍 serdecznie polecam Laurę

Laura
20-06-2023

Dziękuję bardzo za opinię 😊🥰 życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 🥰💜

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Mysłowice
Data dodania: 13-06-2023

Polecamy Panią Laurę całym sercem ☺️
Przepiękna i wzruszająca oprawa muzyczna ślubu w dodatku wyśmienity kontakt.
Polecamy! ❤️

Laura
13-06-2023

Dziękuję bardzo za opinię 😊 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze 💞💜

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Oprawa Muzyczna Ślubu Śląsk i Małopolska
Imię: Laura 
Adres: Katowice, woj. śląskie
884-097...
liczba odwiedzin: 27724
Zadzwoń
884-097...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie