Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 13

Skrzypce + organy + wokal ! id:20588

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Skrzypce + organy + wokal !

Laura Ostatnio widziany dzisiaj
884-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (13)
Katowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 22-04-2016
Liczba odwiedzin: 7978

Oferta

TERMINY W DNIACH PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK lub niedziela: cena do negocjacji.
Skrzypaczka, organistka - absolwentka PSM II stopnia w Katowicach. Zagram na ślubie na SKRZYPCACH i na ORGANACH wraz ze ŚPIEWEM (solo); a dla chętnych w DUECIE z wokalistką (lub np z harfistką, wiolonczelistką, z drugim skrzypkiem). (Na organach utwory a także wszystkie części Mszy Św. bez dodatkowych opłat, jeżeli z jakiegoś powodu nie gra organista z parafii - do ustalenia z księdzem lub z organistą)

8-letnie doświadczenie w grze w kościele na organach i na skrzypcach, 2 lata prowadzenia scholi oazowej, śpiew w chórze, koncerty organowe i inne.
Podczas Mszy Św. wykonuję ok 3-5 utworów skrzypcowych (ewentualnie śpiewanych, np pieśni ślubne/religijne, poza śpiewem operowym - nie śpiewam głosem operowym) plus 2 uroczyste utwory organowe na wejście i wyjście (zwykle tradycyjne marsze weselne - wedle uznania), a dodatkowo dla chętnych gram na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem dowolne utwory (ok 15 minut, gratis). Na ślubie cywilnym 3 utwory + życzenia (repertuar dowolny - propozycje wysyłam na maila)

Współpracuję też z profesjonalną wokalistką, którą można dodatkowo zamówić za moim pośrednictwem (DUET I - kilka wspólnych nagrań na stronie) i z drugim skrzypkiem (DUET II - nagrania gdzie ja śpiewam i gram na organach) oraz z innymi muzykami (instrumenty: harfa, wiolonczela, altówka, trąbka, gitara...) (nagrania harfy i duetu harfa + skrzypce wysyłam na priv). Podpis wykonawców każdego utworu znajduje się w opisie filmów na YouTube (trzeba kliknąć w filmik) - pieśni wykonywane są przeze mnie lub przez wokalistkę.

Repertuar ślubny to zarówno klasyka (np Ave Maria), jak i inne utwory i pieśni na życzenie, jestem otwarta na propozycje Państwa Młodych (wystarczy np podesłać nuty lub po prostu link do YouTube z pieśnią/utworem, który się Państwu podoba, a opracuję go na wybrany skład instrumentalny). Możliwość również śpiewu z elementami chorału gregoriańskiego oraz śpiewu na 2 głosy.

Zachęcam do odsłuchania nagrań z mojej strony/kanału YouTube - tu w ogłoszeniu jest ograniczona ilość filmów do 12 (dlatego stopniowo wrzucam skróty kilka w jednym, a utwory w całości są na stronie - link w danych ogłoszenia, oraz na stronie wokalistki - na fb mamy wspólne posty i nagrania, link do fb również jest w danych ogłoszenia). Aby zobaczyć te 12 filmów, należy kliknąć strzałkę w dół - często dostaję pytania o nagrania lub np o adres e-mail; wszystko jest w ogłoszeniu po jego rozwinięciu :)

Wokalistka śpiewa też np po angielsku i po niemiecku - w przypadku ślubów dwujęzycznych jest możliwość dodania utworu w obcym języku za zgodą księdza, odpowiednim momentem jest zakończenie mszy, czyli przed marszem weselnym lub ewentualnie podczas wejścia Pary Młodej, podobnie jak w przypadku tzw utworów nieliturgicznych (czyli momenty poza Liturgią)

Możemy grać razem z parafialnym organistą, jeśli jest chętny do współpracy i jeśli jego poziom gry jest wystarczający (jednak wtedy repertuar ustalamy z reguły wspólnie z organistą i nie odpowiadamy za jego poziom gry). Jeśli nie, możemy grać same (również wszystkie części Mszy). Dość często organista potrafi zagrać części Mszy, ale nie potrafi zagrać utworów np Marsza Weselnego - wtedy mogę też zagrać same marsze itp a organista Mszę, wszystko jest do ustalenia.

Spośród wielu świetnych muzyków wyróznia nas indywidualny dobór repertuaru, nie tylko standardowego, autorskie aranżacje pieśni religijnych/oazowych/ślubnych (na wokal + skrzypce i dodatkowo np na wiolonczelę, flet), stały kontakt telefoniczny/fb w razie potrzeby, pomoc w dogadaniu się z organistą i księdzem, szczególnie jeśli są problematyczni (wymagam kontaktu z nimi, aby nie dopuścić do niedomówień) a przede wszystkim zaangażowanie w najpiękniejszy ślub każdej Pary Młodej, gdyż jako osoba bardzo wrażliwa na muzykę i takie wydarzenia jak ślub, zwłaszcza po własnym ślubie w zeszłym roku, po prostu przeżywam razem z Wami ten dzień :) Mi też zależy, by było jak najpiękniej :)

Sezon 2018 soboty: 350 zł w Katowicach i miastach sąsiednich (w tą cenę jest już wliczony dojazd). Inne miasta koszt ustalany indywidualnie.

Śluby w środku tygodnia (zwłaszcza poniedziałek-czwartek) lub w okresie listopad - marzec (nie licząc okresu świątecznego) cena do negocjacji.

Duety około 600 zł w zależności od dojazdu (ta cena nie dotyczy duetu z harfą)

Województwa inne niż Śląskie lub miasta bardzo odległe - raczej tylko w terminach poza sobotą (dojazd max do ok 100- 120 km)

Przy zapytaniach o wolny termin bardzo proszę o podawanie od razu daty wraz z GODZINĄ ślubu, a także miejsca uroczystości (wraz z nazwą parafii).

***Możliwość zamówienia składu 2- do 4-osobowego na grę w restauracji podczas obiadu/życzeń/wesela/koncerty: skrzypce/wokal, pianino i wiolonczela, muzyka filmowa, klasyczna i instrumentalne aranżacje piosenek rozrywkowych, a także skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym podkładem z DJ-em***

[I speak English]

Instrumenty:

 • altówka
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • śpiew damski

Cennik

Solo
od 300 do 400 / występ
Sezon 2018, soboty, Katowice i miasta sąsiednie: 350 zł (dojazd jest już wliczony w cenę). Dalsze miasta: cena do uzgodnienia w zależności od dojazdu, terminu itd.
Śluby w dniach tygodnia od poniedziałku do czwartku oraz przy dogadaniu się z jedną lub dwoma parami biorącymi ślub w tym samym dniu w tym samym kościele (podobnie jak z kwiatami) - cena do negocjacji, podobnie terminy poza sezonem (listopad-marzec)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Skrzypce + organy + wokal ! id:20588
Ilość głosów: 13
Średnia wszystkich ocen: 4,92 / 5
Jan
Jan
(5)
Dodano: 26-02-2018
Data imprezy: 11-11-2017
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
W najważniejszym dniu naszego życia mogliśmy być zupełnie spokojni o oprawę muzyczną. Wszystko to dzięki Laurze, jej profesjonalnemu podejściu i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły. Świetna współpraca na każdym etapie przygotowań :)

Polecamy serdecznie!
Zofia
Zofia
(5)
Dodano: 16-11-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Katowice
Serdecznie dziękujemy za tak piękną oprawę ślubu naszego syna.Pani Laura jest profesjonalistką, dostarczyła nam wieleu wzruszeń,goście zachwyceni polecamy każdemu.psPani Laura to przemiła osoba
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 15-06-2017
Miejscowość: Tychy
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu! Pieśni grane i śpiewane przez Panią Laurę nadały niezwykły nastrój! Cudownie upiększyły naszą uroczystość. Dźwięk skrzypiec poruszył niejednego gościa. Zdecydowanie polecamy!
Magdalena
Magdalena
(5)
Dodano: 15-06-2017
Data imprezy: 01-06-2017
Miejscowość: Katowice
Pani Laura sprawiła, że Nasz ślub był magiczny, niezwykły. Wybrane przez Nas utwory nie sprawiły jej najmniejszego problemu. Cały czas wydaje mi się, że to był piękny sen. Wszystko wyszło idealnie. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Pani Laura ma szeroki repertuar, doradzi w kwestii wyboru utworów. Zagrała dla Nas najpiękniejsze melodie.

Dziękujemy z całego serca!
Polecamy wszystkim gorąco!
Magda
Magda
(5)
Dodano: 15-06-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Częstochowa
Polecam wszystkim Parom Młodym, które chcą mieć niezapomniane chwile na swoim ślubie. Dla pani Laury nie jest straszny żadem repertuar, otwarta jest na wszystkie propozycje. Gorąco polecam :)
Janina
Janina
(5)
Dodano: 31-05-2017
Data imprezy: 16-07-2016
Miejscowość: Łękawica
Z całego serca polecam! Pełen profesjonalizm. Dziękujemy serdecznie za cudowną oprawę ślubu.
Izabela
Izabela
(4)
Dodano: 17-05-2017
Data imprezy: 14-08-2016
Miejscowość: Szczyrk
Cudony zespol! Nie moglam trafic lepiej! Pelen profesjonalizm! Piosenki wykonane wgl moich upodoban, bylo cudownie i magicznie! Bez oprawy muzycznej nie byloby takiego klimatu. Bardzo dziekujemy!! ❤️❤️❤️
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 27-04-2017
Data imprezy: 12-08-2016
Miejscowość: Bielsko- Biała
Laura wzbogaciła nasz Ślub oraz błogosławieństwo rodziców grą na skrzypcach, co dostarczyło nam wiele dodatkowych wzruszeń. Repertuar zostawiliśmy w Jej rękach, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ogromny plus za świetny i swobodny kontakt. Laura nie miała również probiłemu z dostosowaniem się do wytycznych naszej parafialnej organistki, która jest osobą mocno wymagającą. Ich współpraca przyniosła spektakularny, przerastający nasze oczekiwania efekt- serdecznie polecamy.
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.