Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (27)
Zobacz zdjęcia (27)
Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 1
Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 1 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 2 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 3 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 4 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 5 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 6 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 7
Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne, Katowice - zdjęcie 8
1 / 27

Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne id:20588

od 300 do 550 zł / występ
Katowice, śląskie
(153)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
884-097...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Skrzypaczka, wokalistka, organistka - absolwentka PSM II st. w Katowicach. Zagram na ślubie na skrzypcach i na organach oraz zaśpiewam (solo); lub w duecie z inną skrzypaczką (ew.z drugą wokalistką, lub wiolonczela, flet, harfa, kwartet smyczkowy). (Na organach pieśni i utwory a także wszystkie części Mszy Św czyli całą mszę, jeżeli nie gra organista z parafii - do ustalenia z księdzem lub z organistą)
Przy zapytaniach o wolny termin proszę o podawanie daty wraz z GODZINĄ ślubu i dokładnego MIEJSCA uroczystości (wraz z nazwą parafii/restauracji) - bez tego wycena jest niemożliwa. Cena nie zależy od ilości utworów, ani od tego czy gram tylko na skrzypcach lub tylko śpiewam - cena jest za rezerwację całego terminu - konkretna godzina i czas dojazdu plus koszt benzyny.

Podczas Mszy wykonuję ok 3-5 utworów skrzypcowych lub śpiewanych, pieśni ślubne/religijne z jednoczesną grą na organach (poza śpiewem operowym - nie śpiewam głosem operowym) plus 2 uroczyste utwory organowe na wejście i wyjście (np marsze weselne), a dodatkowo dla chętnych gram na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem dowolne utwory (ok 10 minut, gratis, tylko w przypadku ciepłej pogody, brak deszczu i wiatru). Na ślubie cywilnym 3 utwory + podczas życzeń (repertuar np filmowy/ rozrywkowy - propozycje wysyłam na maila, część takich utworów jest na mojej stronie w zakładce Restauracja')

Współpracuję też z druga skrzypaczka i z wokalistkami, które śpiewają operowo, oraz z innymi muzykami (harfa, wiolonczela, flet, trąbka, gitara,wokal męski, kwartet smyczkowy).
Repertuar ślubny to skrzypcowa klasyka (np Ave Maria), jak i inne utwory i pieśni na życzenie, jestem otwarta na propozycje (można np podesłać nuty lub link do YouTube z pieśnią/utworem, który się Państwu podoba). Możliwość z śpiewu na 2 głosy (2 damskie lub wokal damski i męski). Śpiewam też np po angielsku i po niemiecku - w przypadku ślubów dwujęzycznych jest możliwość dodania takiego utworu za zgodą księdza.

Mogę grać razem z parafialnym organistą lub sama (również wszystkie części Mszy). Czasem organista potrafi zagrać części Mszy, ale nie potrafi zagrać utworów, np Marsza Weselnego - wtedy mogę też zagrać same marsze itp a organista Mszę, wszystko jest do ustalenia.

14-letnie doświadczenie w grze w kościele na organach i na skrzypcach, 2 lata prowadzenia scholi oazowej, śpiew w chórze, koncerty organowe i inne.
Możliwe autorskie aranżacje pieśni religijnych/oazowych/ślubnych (na wokal + skrzypce i dodatkowo np na wiolonczelę, flet),

Cena zależna od terminu i dojazdu - (zwykle ok 350-550 zł za moją usługę, duety cena do uzgodnienia) - proszę napisać DATE, GODZINĘ I MIEJSCE do wyceny.

*Opcje dodatkowe:
-gra w restauracji podczas obiadu/życzeń/wesela/koncerty: skrzypce z podkładem /wokal, pianino i ew. wiolonczela, muzyka filmowa, klasyczna i instrumentalne aranżacje piosenek rozrywkowych, gramy na swoim PIANINIE ELEKTRONICZNYM, które jest przenośne, nie jest to keyboard. Nagrania na mojej stronie (link na samym dole ogłoszenia) w zakładce Restauracja, tutaj nie mam już miejsca na kolejne nagrania
-gra podczas pierwszego tańca np Ed Sheeran Perfect na skrzypcach
-pokaz skrzypcowy nowoczesnych utworów - skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym podkładem np Alan Walker, Swedish House Mafia
-gra podczas podziękowania dla rodziców*

Przy zapytaniach o wolny termin bardzo proszę o podawanie daty wraz z GODZINĄ ślubu i MIEJSCA uroczystości. Bez godziny nie jestem w stanie określić dostępności terminu, ani ceny.

Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne - film 1 Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Solo

od 300 do 550zł/ występ

Cena ustalana indywidualnie w zależności od dojazdu, terminu i godziny. Śluby to najczęściej około 400-500 zł za oprawę w moim wykonaniu (1 osoba). Dokładna wycena tylko po przesłaniu miejsca, daty i GODZINY ślubu. Dwie osoby (duet) lub więcej osób - indywidualna wycena.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W oprawie muzycznej w wykonaniu jednej osoby otrzymują Państwo utwory skrzypcowe, śpiewane oraz organowe, jestem całkowicie niezależna od organisty - nie potrzebuję akompaniamentu

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to oferta na każdą kieszeń - od opcji 3w1 czyli skrzypce, wokal i organy w jednej osobie, po cały zespół w dowolnym składzie, w tym śpiew na 2 głosy i wszelkie instrumenty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość Pary Młodej po ślubie, gdy oprawa muzyczna była wymarzona

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

I miejsce w Polsce na Ogólnopolskim Przesłuchaniu klas organów, Nagroda Prezydenta Miasta Katowic dla wybitnie uzdolnionych uczniów szkół artystycznych (w zdjęciach w ogłoszeniu)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie PSM II stopnia w Katowicach w 2011 roku

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kocham muzykę od najmłodszych lat, a śluby są doskonałą okazją do rozwijania mojej pasji

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w branży ślubnej od 2012 roku, czyli 10 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Kilka razy grałam na ślubach polsko-angielskich i polsko-niemieckich, również na takich gdzie msza była w obcym języku. Grałam też na ślubach tematycznych, np cały ślub z muzyką z filmu Harry Potter na pianinie.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Często ksiądz lub organista nie zgadza się na niektóre utwory, zwłaszcza tzw nieliturgiczne, do których teoretycznie należą nawet pieśni oazowe. Jako organistka wiem w których momentach są dozwolone dane utwory. Mam szeroką listę utworów stricte liturgicznych.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Bardzo często wynika nagły problem z organistą, który jednak nie potrafi zaakompaniować, lub gra nierówno, albo nie przychodzi na ślub, załatwiając zastępcę który o niczym nie wie. Do utworów skrzypcowych mam własne podkłady organowe (mogę też nagrać dowolny podkład organowy/fortepianowy) i akompaniament organisty nie jest potrzebny. Podkłady przydają się również gdy organy są mocno rozstrojone (fałszują). A do pieśni akompaniuję sobie sama, więc jestem całkowicie niezależna od obecności organisty. UWAGA: w ogromnym kościele, takim jak katedra, podkłady będą zbyt ciche.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

skrzypce lutnicze, organy kościelne, które są w danym kościele, własne pianino elektroniczne Casio (na sali podczas obiadu lub w kapliczkach, gdzie nie ma organów. To pianino ma też brzmienie organów). W razie potrzeby głośnik JBL do odtwarzania podkładów, własny mikrofon do wokalu z kolumną (koncert w restauracji), specjalny mikrofon do skrzypiec, który sprawia, że skrzypce brzmią jak elektryczne - wtedy podpinam się do głównego nagłośnienia na sali (zazwyczaj od DJ-a) - wykorzystuję to gdy gram do 1 tańca lub występ z nowoczesnymi utworami na sali

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jest bezpłatne, ale możliwe tylko w określonych godzinach w moim miejscu zamieszkania. Preferuję kontakt telefoniczny i internetowy, nie ma potrzeby spotkania na żywo.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej 1 godzina - ceremonia ślubna (plus przyjazd około 45 minut przed ślubem) plus 10 minut podczas życzeń pod warunkiem dobrej pogody. Możliwe rozszerzenie usługi o grę podczas obiadu weselnego lub o atrakcyjny występ z DJ z nowoczesnymi utworami w godzinach wieczornych (czas trwania takiego występu około 30 minut)

W jakim składzie realizujemy usługę?

od 1 do 4 osób (skrzypce, organy , wokal plus opcje dodatkowe flet lub wiolonczela)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Gram publicznie już około 14 lat, zachętą do skorzystania z mojej oferty jest z pewnością duża ilość pozytywnych opinii, a także opcja 3 w 1

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Perfekcjonizm, dokładność, dbanie o to aby każdy ślub był wyjątkowy

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim (C1), jestem też w stanie zrozumieć część rzeczy mówionych po niemiecku - troszkę go pamiętam :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie, mailowo i na facebooku (poprzez fanpage). Nie zawsze mogę odebrać telefon - preferuję pisanie wiadomości sms itd.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej na około rok przed, czasami wystarczy na pół roku przed a nawet mniej, jeśli mam wolną konkretna godzinę - rezerwuję konkretne godziny w danym dniu

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jednak w przypadku utworów spoza listy prosimy o informację na około miesiąc przed ślubem

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Proponujemy opcje klasyczne, tradycyjne, najczęściej wybierane przez Pary Młode, oraz niestandardowe

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli Para Mloda chce zmienić repertuar , można tego dokonać nawet na kilka dni przed ślubem, jeśli są to utwory z mojej listy, w przypadku oprawy muzycznej jednoosobowej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Każdej Parze Młodej jestem wdzieczna za wystawienie opinii po ślubie tu na weselezklasą i na fb, gdyż dzięki Waszym opiniom dostaję punkty na wyróżnienie mojego ogłoszenia

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Cały czas poszerzam swój repertuar o nowe utwory i pieśni

Nasze pasje.

Poza muzyką i biologią i chemią, na co dzień moją pasją są zwierzęta - odpoczywam w otoczeniu 3 kochanych kotków :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (153)

Dodaj opinię
Wokal, skrzypce, organy w 1 osobie. Ślub kościelny/plenerowy i inne id:20588
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 153 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 25-06-2022
Mysłowice
Data dodania: 27-06-2022

Bardzo polecamy Panią Laurę. Piękna oprawa muzyczna ślubu cywilnego, wszystkie wybrane przez nas utwory były zagrane na wysokim poziomie ❤️

Laura
27-06-2022

Bardzo dziękuję Pani Klaudio ☺️ życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2022
Pawłowice
Data dodania: 26-06-2022

Serdecznie polecam, oprawa muzyczna na najwyższym poziomie! Bardzo dobry kontakt, ustalony każdy szczegół. Przepiękna gra na skrzypcach oraz śpiew, cudownie uświetniły ceremonię 😊

Laura
26-06-2022

Bardzo dziękuję Pani Patrycjo, życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia ☺️🥰

Agata
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wojkowice
Data dodania: 25-06-2022

Usługi na najwyższym poziomie. Bezproblemowy kontakt, wszystko zgodnie z ustaleniami. Cudowny śpiew, oraz gra na skrzypcach i organach. Dosłownie 3w1. Nie potrzebny organista, ani żadna inna, dodatkowa osoba. Polecam serdecznie !!!

Laura
25-06-2022

Bardzo dziękuję za dodanie opinii ☺️ życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Orzesze
Data dodania: 16-06-2022

Na Nasz ślub 3.06 wybraliśmy właśnie Panią Laurę i zcałego serca polecamy! Oprawa muzyczna wykonana przez nią to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie Nas spotkały w dniu ślubu :) Zarówno jej głos, jak i gra na skrzypcach zachwycają! Było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Laura
17-06-2022

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa ☺️ życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze 💜

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 13-06-2022

Pani Laura na nasze życzenie przygotowała kilka utworów ze Świata Harrego Pottera. Dzięki Niej nasza Ceremonia stała się przemagiczna! Bardzo dziękujęmy i polecamy każdemu :)

Laura
13-06-2022

Bardzo dziękuję Pani Aniu ☺️ ślub był naprawdę bajkowy, a pomysł z Harrym Potterem na pianinie świetny 🥰 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Sosnowiec
Data dodania: 30-05-2022

Bardzo dziękujemy Pani Laurze za oprawę na naszym ślubie. Jestem pod wrażeniem Pani zaangażowania, profesjonalizmu, talentu. Piękna gra na skrzypcach, śliczny wokal. Pani Laura sprostała wszystkiemu, mimo, że nie miała lekko (ciężki w kontakcie organista). Mimo tego Pani Laura sprostała i pięknie zagrała i zaśpiewała wszystko tak jak się umawialiśmy. Naprawdę była to praca w dużym stresie i Pani Laura wzorowo sprostała przeciwnościom. Jestem szczęśliwa, że na Panią trafiłam, bo dzięki Pani mój ślub był taki jak sobie zaplanowałam. Goście również byli pod wrażeniem gry i śpiewu Pani Laury. Z czystym sumieniem i gorąco polecam wszystkim, którzy chcą, aby ich ceremonia miała niepowtarzalny, nostalgiczny i wzruszający klimat!! Pozdrawiam serdecznie :)

Laura
30-05-2022

Bardzo dziękuję Pani Natalio 😊 bardzo się cieszę, że mimo problemów wszystko się udało 💜 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜💜

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Jawiszowice
Data dodania: 19-05-2022

Ślicznie dziękujemy Pani Lauro za przepiękną oprawę muzyczną na naszym ślubie. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam, cudowna gra na skrzypcach i genialny wokal. Dzięki takiej oprawie muzycznej nasz ślub był czymś wyjątkowym, jesteśmy zachwyceni, dziękujemy!

Laura
21-05-2022

Bardzo dziękuję za opinię 😊😊 życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 💜

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2022
Katowice
Data dodania: 15-05-2022

Bardzo polecamy Panią Laurę. Super kontakt, indywidualne podejście do klienta, Pani Laura jest bardzo zaangażowana w to, co robi. Dodatkowa gra na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem - duży plus. Oprawa muzyczna Pani Laury to piękne uzupełnienie uroczystości ślubnej.

Laura
15-05-2022

Bardzo dziękuję, życzę wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze życia 😊

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię: Laura 
Adres: Katowice, woj. śląskie
884-097...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 23509
Zadzwoń
884-097...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie