Zobacz zdjęcia (5)
Organizacja ślubów i wesel, Tarnów - zdjęcie 1
Organizacja ślubów i wesel, Tarnów - zdjęcie 2 Organizacja ślubów i wesel, Tarnów - zdjęcie 3 Organizacja ślubów i wesel, Tarnów - zdjęcie 4 Organizacja ślubów i wesel, Tarnów - zdjęcie 5
1 / 5

Organizacja ślubów i wesel id:13938

Tarnów, małopolskie

O nas

Dzień Ślubu powinien być jednym z najwspanialszych i niezapomnianych momentów w życiu. Aby taki się stał a długotrwałe przygotowania, związane z nimi trudy i stres nie przysłoniły Wam radości w tym szczególnym dniu, abyście mogli cieszyć się piękną uroczystością i wspaniałym niezapomnianym przyjęciem oferujemy Wam naszą pomoc.
Współpracujemy z najlepszymi lokalami i dekoratorami, wypożyczalniami aut czy barmanami i animatorami.
Sami również wykonujemy dekoracje oraz galanterię ślubną. Koncepcję i scenariusz ślubu dopracowujemy i dopieszczamy tak długo aż jesteście w 150% zadowoleni. Wiemy, iż tylko perfekcyjnie przygotowane wydarzenie będzie miało idealny przebieg a eliminacja i przygotowanie na niespodzianki daje nam pewność, że TEN dzień będzie dla was na prawdę niezapomniany i cudowny.

Proponujemy Wam wsparcie w kompleksowej lub częściowej organizacji ślubu i wesela, przejmiemy za was obowiązki szukania miejsca, pertraktowania najlepszych cen i najwspanialszych atrakcji przy zachowaniu waszych oczekiwań i wizji jak ten szczególny dzień ma wyglądać. Pomożemy dobrać wam motyw przewodni, dopasować całość wydarzenia tak, aby spełniły się Wasze marzenia związane ze ślubem.


Samodzielne przygotowania za Wami, wszystko zapięte na ostatni guzik a Wy musicie się już tylko pięknie ubrać i stać się najważniejszymi osobami w tym dniu, przeżywającymi wzruszające chwile i bawiącymi się do ran? Aby tej wizji nie zmącił Wam niepokój o sprawny zgodny z waszymi założeniami przebieg uroczystości będziemy na miejscu koordynować jej przebieg, pomagać i zaradzać nieprzewidzianym sytuacjom. Wam i waszej rodzinie pozostaną już tylko łzy wzruszenia i szampańska zabawa.

Chcecie sami organizować Wasz ślub, ale nie wiecie od czego zacząć, jak skonstruować budżet w taki sposób aby Ślub i Wesele było wspaniałym wydarzeniem a nie nieosiągalnym wyzwaniem finansowym? Zapraszamy Was na KONSULTACJE ślubne- spotkania na których dowiecie się o wszystkich najistotniejszych kwestiach w trakcie przygotowań do ślubu ale też dowiecie jakich drobiazgów nie może zabraknąć by dopełnić świetności tego dnia. Otrzymacie wiele cennych porad na temat tego co i kiedy należy załatwić tak abyście nie przeżywali 2 tygodnie przed ślubem stresu związanego z kompletnym brakiem czasu na załatwianie wszystkich niezbędnych spraw.

Opinie (2)

Organizacja ślubów i wesel id:13938
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
B
Bernadetta i Artur Wójtowicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2015
Data dodania: 21-02-2016

Gorąco polecamy Joasię, która świetnie wywiązała się z powierzonego jej przez nas zadania. W bardzo krótkim czasie zorganizowała pełną wzruszeń uroczystość zaślubin, a także niezapomnianą dwudniową imprezę weselną pod namiotem. Wykazała się wielkim profesjonalizmem. Na bieżąco przypominała o ważnych sprawach, informowała co jest jeszcze do zrobienia. W każdym momencie była dla nas dostępna. Z czasem była już nie tylko zleceniobiorcą, ale również i przyjaciółką. Zajęła się dosłownie wszystkim, dopilnowała nawet najdrobniejszych szczegółów, o których my nie mieliśmy żadnego pojęcia. Byliśmy pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy w tej dziedzinie jak i pomysłów. I choć każdy słysząc o weselu pod namiotem kręcił nosem, goście do dzisiaj wspominają nasze wesele jako jedno z najlepszych. Miło słyszeć pozytywne komentarze, ale tak naprawdę wszystkie te pochwały należą się Joasi, która nie tylko pomogła w przygotowaniach, ale również koordynowała całe przyjęcie. Nie musieliśmy o niczym myśleć, martwić się, że coś nie wyjdzie. Po prostu bawiliśmy się najlepiej jak tylko mogliśmy wiedząc, że nad wszystkim czuwa odpowiedzialna osoba. Do dzisiaj żałujemy, że to wszystko już się wydarzyło i z wielkim sentymentem wracamy do tamtych chwil. Jesteśmy wdzięczni za pomoc Joasi i z ręką na sercu polecamy ją każdemu, kto będzie chciał przygotować wyjątkową uroczystość !

A
Agnieszka Łącka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2015
Data dodania: 18-08-2015

Pani Joanna Złotowska zorganizowała przyjęcie weselne. Przyjęcie odbyło sie 8 sierpnia w Dworze Bistuszowa. Z powierzonego przez nas zadania Pani Joanna wywiązała sie z najwieksza dokładnością oraz spełniła wszystkie postawione przed nią nasze oczekiwania. Na szczególne podkreślenie zasługuje wysoki poziom profesjonalizmu przygotowania oraz koordynowanie całego przyjęcia. Na etapie przygotowań Pani Joanna była cały czas dyspozycyjna oraz dysponowała dużą wiedza jak i wieloma ciekawymi pomysłami. Goście byli pod wielkim wrazeniem przygotowania wesela jak i całej koordynacji.
Rekomenduje Panią Joanne Złotowska do przygotowania oraz koordynowania całego przyjęcia weselnego.

liczba odwiedzin: 2086

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie